Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Bodycount - recenzja

12 postów w tym temacie

Dalej sądzicie, że to "duchowy spadkobierca Black"? Hahaha. Wiedziałem, że ta dziwna gra nie ma do Black startu. Tak się właśnie w dzisiejszych czasach szarga imię dobrych, zasłużonych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To krapiszcze dostało aż 6/10? Mhm... okeeej. No ale w sumie nie powinienem się dziwić, skoro nowy Driver dostał aż 8,4/10. Gram jest nad wyraz łaskawy ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 11:48, TheFlyingDutchman napisał:

Hmm, co to, wypadek przy pracy wyszedł?


Umówmy się co do jednego - Codemasters po prostu nie umie robić FPS''ów. Powinni się zajmować tylko samochodówkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to taki crap?

Fakt zmienily sie nam wymagania co do gier ostatnimi laty ale kurde jeszcze jakis czas temu ta gra bylaby naprawde niezle oceniana produkcja.

Jezeli ktos duzo gra w strzelanki to faktycznie powinien ominac ten tytul ale dla kogos kto lubi cos poprostu innego od topowych produkcji to moze byc niezla zabawa na krotki czas.

Niestety cena to smiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bodycount. Właśnie ta gra, właśnie teraz uświadomiła mi jak mało mocy na współczesne gry mają konsole. "Średnia oprawa" to naprawdę dużo powiedziane. Nie wiem, może na X-puszce jest lepiej ale na Chlebaku wygląda to obleśnie, rozdzielczość woła o pomstę do nieba a przez aliasing nie da się na to patrzeć. To samo zresztą Resistance 3 w becie, a to PS3 exclusive. Osobiście mam w nosie płaczki PeCetowych mędrków że konsole coś tam cofają, bo nie potrzebuję lepszej grafiki tylko lepszych gier (Uncharted pokazuje co można jeszcze zrobić), ale mimo to oprawa Bodycount dała mi do myślenia.

A sama gra? Zwykła. Nic specjalnie nowatorskiego, takich samych gier jest parę i można sobie odpuścić. Wyciągnę swoją kryształową kulę i powiem że nie wróżę grze zbyt dobrze, bo za dużo ludzi oszczędza kasę na napływ hitów który Deus Exem już się zaczął ale dopiero się rozkręca ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobierając demo wiedziałem, że to jakiś tam shooter. Nie miałem wobec niej żadnych oczekiwań, a mimo to nawet nie ukończyłem dema. Wieje nudą na kilometr. Szkoda czasu a już tym bardziej pieniędzy na taki szajs. Gdybym miał ocenić po misji z dema - 4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnei tutaj cała recenzja pisze jaki to słaby tytuł i ocena końcowa 6.
W recenzji Dead Island cały czas pisze się jkaka to fajna gra z problemami i ocena 6.5

Zdecydujcie sie 6.0 to mało udanmy średniak, a 6,5 to świetna gra z kilkoma przypadłościami ??

Ale myśle że przy recenzji Dead Island wyszły interesy CD Projectu na jaw. I ich rywalizacja z Techlandem ?? Stąd taka niska ocena DI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować