Zaloguj się, aby obserwować  
Growin

NBA 2K12 - Temat ogólny

33 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2011 o 22:03, Jakli napisał:

> Ciesz się,że w ogóle ci tryby online działają :).Ja żeby zaktualizować roster muszę
tworzyć
> co rusz nowe konto,bo jak chce sie zalogowac na stare to wyskakuje komunikat,ze
serwery
> sa "chwilowo" nieosiagalne czy cos w tym stylu,a o graniu przez neta to już w ogóle
moge
> zapomniec.

Wiesz wszystko spoko, tylko z tego co pamiętam w 2k10 jak i zapewne 2k11 wystarczyło
ustawić odpowiednią grafikę walnąć benchmarka i gra śmigała świetnie, a teraz? Spowolniona,
gracze mają twarzyczki jednego zawodnika na boisku no i grafika rodem z PS2. Wielkie
WTF...

Niestety w 2k11 już nie wystarczyło, bo grafika była taka sama jak teraz. Co prawda w 2k10 dało się ustawić lepszą grafikę, ale za to gra wywalała przy niektórych rzutach pod samym koszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2011 o 11:45, Dudekfme napisał:

Niestety w 2k11 już nie wystarczyło, bo grafika była taka sama jak teraz. Co prawda w
2k10 dało się ustawić lepszą grafikę, ale za to gra wywalała przy niektórych rzutach
pod samym koszem :)


Tak pamiętam szkoda, że powyłączali tryby online dla poprzednich wersji. Btw. Dudek mógłbyś podrzucić ustawienia grafiki w takim razie? (o ile już grywasz online)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 14:13, Jakli napisał:


> Niestety w 2k11 już nie wystarczyło, bo grafika była taka sama jak teraz. Co prawda
w
> 2k10 dało się ustawić lepszą grafikę, ale za to gra wywalała przy niektórych rzutach

> pod samym koszem :)

Tak pamiętam szkoda, że powyłączali tryby online dla poprzednich wersji. Btw. Dudek mógłbyś
podrzucić ustawienia grafiki w takim razie? (o ile już grywasz online)

Grywam, ale na xboxie. Tam przynajmniej grafika jest normalna i system zaproszeń działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 16:18, filip1-1 napisał:

Witam, czy jest jakiś patch do 2k11 z akutalizacją składów ?



Ostatnia aktualizacja składów była zaraz po zakończeniu zeszłego sezonu (11.07.04). Z tego co wiem nie ma i prawdopodobnie nie będzie już aktualizacji do NBA 2k11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ( oprócz tego, że nie ma rostera najnowszego ) w trybie My Player nie można zdobyć mistrzostwa :(
Kiedy z moimi Lakersami ogrywam miami heat w ostatnim meczu finałów, dają mi puchar jest napis "saving user profile" później loading i ... czarny ekran i wyjscie na pulpit, kiedy przegram finał, moge grać dalej kolejny sezon, ale po co grać skoro nie można zdobyc mistrzostwa ? MAci ejakies rady na taki problem ?
P.S. nie pokazuje się żaden błąd typu "raport o błędach czy chcesz wysłac... bla bla... " po prostu wychodzi do pulpitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 14:18, AR10 napisał:

Witam, mam problem ( oprócz tego, że nie ma rostera najnowszego ) w trybie My Player
nie można zdobyć mistrzostwa :(
Kiedy z moimi Lakersami ogrywam miami heat w ostatnim meczu finałów, dają mi puchar jest
napis "saving user profile" później loading i ... czarny ekran i wyjscie na pulpit, kiedy
przegram finał, moge grać dalej kolejny sezon, ale po co grać skoro nie można zdobyc
mistrzostwa ? MAci ejakies rady na taki problem ?
P.S. nie pokazuje się żaden błąd typu "raport o błędach czy chcesz wysłac... bla bla...
" po prostu wychodzi do pulpitu



Spróbuj zainstalować ponownie grę ale pamiętej o tym by wcześniej skopiować sobie zapisane postępy gry. Lecz jeśli to nie pomoże najlepiej zainstaluj gre ponownie i rozpocznij kariere ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 17:54, TomekVader83 napisał:

> Witam, mam problem ( oprócz tego, że nie ma rostera najnowszego ) w trybie My Player

> nie można zdobyć mistrzostwa :(
> Kiedy z moimi Lakersami ogrywam miami heat w ostatnim meczu finałów, dają mi puchar
jest
> napis "saving user profile" później loading i ... czarny ekran i wyjscie na pulpit,
kiedy
> przegram finał, moge grać dalej kolejny sezon, ale po co grać skoro nie można zdobyc

> mistrzostwa ? MAci ejakies rady na taki problem ?
> P.S. nie pokazuje się żaden błąd typu "raport o błędach czy chcesz wysłac... bla
bla...
> " po prostu wychodzi do pulpitu


Spróbuj zainstalować ponownie grę ale pamiętej o tym by wcześniej skopiować sobie zapisane
postępy gry. Lecz jeśli to nie pomoże najlepiej zainstaluj gre ponownie i rozpocznij
kariere ponownie.


przeinstalowałem, to normalka ;) ale ponowne zaczynanie kariery jakos mnie zniechęca, myslałem że może ktos ma jakis cud spoób, usun plik x, zmien w pliku y a na b itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 10:47, RakuPL napisał:

Ostatni fanowski roster jaki znalazłem datowany jest na 17.12.2011, ale nie zawiera rookies
(oprócz Irvinga bodajże).


to weź daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś kiedy cena może spaść? Chcę sobie kupić na ps3, cena ok. 150 zl. Niedługo wychodzi 13nastka, a nie chce żeby zaraz po moim kupnie cena spadła o połowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować