Zaloguj się, aby obserwować  
godlo1

Lineage 2 Vs World of Warcraft co lepsze ??

56 postów w tym temacie

Witam mam zamiar kupić jedną z tych dwóch gier gdyż moge za gry MMO płacić wyłącznie za pomocą PRE PAID więc tylko one są dostępne w Polsce jak i w tym sklepie... TERAZ problem która?? chodzi mi o gra gdzie z tocze super bitwy , dołacze do fajnych ludzi , jakaś gildia przewidywana no i żeby gra nie byla na miesiać tylko na pare ładnych miechów ... POMÓZCIE KTÓRĄ MAM WYBRAĆ ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 12:56, godło napisał:

Witam mam zamiar kupić jedną z tych dwóch gier gdyż moge za gry MMO płacić wyłącznie
za pomocą PRE PAID więc tylko one są dostępne w Polsce jak i w tym sklepie... TERAZ problem
która?? chodzi mi o gra gdzie z tocze super bitwy , dołacze do fajnych ludzi , jakaś
gildia przewidywana no i żeby gra nie byla na miesiać tylko na pare ładnych miechów
... POMÓZCIE KTÓRĄ MAM WYBRAĆ ????????



Moja rada (jak chcesz płacić mniej) kup sobie GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WŁAŚNIE mam GW i jakoś zabardzo mi się niespodobał , nie chodzi mi o placenie mniej tylko o wybór jednej z tych dwóch gier gdyż zamierzam jedną z nich zakupić a was prosze o pomoc... Kasy napewno mam tyle ile potrzeba hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed wyborem sprawdziłem jedną i drugą grę - wybrałem lineage2, gdyby nie grafika WoWa to miałbym większy problem z wyborem. Poprzeglądaj sobie tematy WoW i lineage i napewno trafisz na wypowiedzi ZA i PRZECIW każdej z nich.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:42, kwjacek napisał:

Ja przed wyborem sprawdziłem jedną i drugą grę - wybrałem lineage2, gdyby nie grafika WoWa
to miałbym większy problem z wyborem. Poprzeglądaj sobie tematy WoW i lineage i napewno trafisz
na wypowiedzi ZA i PRZECIW każdej z nich.
Pozdrawiam


NO własnie patrzylem i nic nieznalazlem wiec prosze was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L ][:
+pvp
+siege (gigantyczna bitwa)
+ciekawy świat
+w miare nieskoplikowana
-dużo botów ( tak na retailu jest ich odgroma)
+cudna grafika
+wymagania (w miare niskie)

WoW:
+świat (no przynajmniej dla mnie bo kocham uniwersum Warcrafta)
+dowolnośc w działaniu (robisz co chcesz i kiedy chcesz)
+Trade skills (możesz sam robic zbroje, bronie, mikstury)
+wygodny i wpełni konfigurowalny interface
-/+bajkowa i ciekawa grafa (zeleżnie od gustu)
-wymagania (bez 1 giga ramu nie masz co mażyc o wyprawie do miast)
-zdażają się lagi
-cenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 16:22, L33T napisał:

L ][:
+pvp
+siege (gigantyczna bitwa)
+ciekawy świat
+w miare nieskoplikowana
-dużo botów ( tak na retailu jest ich odgroma)
+cudna grafika
+wymagania (w miare niskie)

WoW:
+świat (no przynajmniej dla mnie bo kocham uniwersum Warcrafta)
+dowolnośc w działaniu (robisz co chcesz i kiedy chcesz)
+Trade skills (możesz sam robic zbroje, bronie, mikstury)
+wygodny i wpełni konfigurowalny interface
-/+bajkowa i ciekawa grafa (zeleżnie od gustu)
-wymagania (bez 1 giga ramu nie masz co mażyc o wyprawie do miast)
-zdażają się lagi
-cenna



Wiem ze w wow sa profesie np Górnik itp a czy w lineage tez jest cos podobnego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gez, L2 wypada słabiutko przy WoWie, jedyne co L2 ma do zaoferowania to przepiekna grafika i super desigh zbroji/broni.
Niestety, jesli chodzi o grywalność na dłuższa mete L2 po prostu zostaje w tyle. Jest to gra o wiele nudniejsza niż WoW, przestarzała i majaca parokrotnie mniej do zaoferowania.
Jesli już masz za coś płacić, płać za WoWa, L2 jest dla ludzi z korei/chin. W L2 nie ma rożnicy czy gra bot, czy gracz, rozgrywka jest prosta jak but, schematyczna i monotonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:30, argetlam napisał:

Wiem ze w wow sa profesie np Górnik itp a czy w lineage tez jest cos podobnego ??

tak ale tylko jedna rasa może craftowac items (czytaj. Dwarf)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lneage 2 wg mnie jest lepszy bo starcza na zdecydowanie dłużej. Tzn. max poziom bardzo długo się tam pakuje i nie nudzi się przy tym. Oczywiście nie mowie ze WoW jest żły ale wole L2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie nudzisz przy L2 to cóz, powodzenia :)
Crafting ma kazda klasa (tak jest w chronicle 4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w WoW już 1/2 roku i mi sie nie nudzi (raczej chce więcej i więcej) grafika jest bajkowa a nie gorsza. Ona jest poprostu inna i też świetna(przynajmniej sie nie zestarzeje :P) Ja polecam WoW choc nie grałem w L2 ale syszałem ze jest lepszy od goscia który w to gra. WoW jest nie do pobicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lineage craftem zajmują się wyłącznie krasnale (to chyba całkiem normalne), od wprowadzenia C4 każda postac ma dodatkowo możliwość składania różnych itemów typu ozdoby i drobne akcesoria. Lineage jest intensywnie rozbudowywane o nowe lokacje więc opinie ludzi którzy znają L2 za od czasów C1 lub z prywatnych serwerów można sobie odpuścić. Grywalność jest świetna a możliwości urozmaicania gry poza zwykłe bicie potworków jest wiele. Grafika jest kwestią gustu i łatwo to ocenić ściągając sobie dowolny filmik z gry (np ze stronki www.lineage2.com )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, samo bicie stworkow jest proste jak drut ze wzgledu na malutenka ilosc umiejetnosci dostepnych dla postaci i dlatego te gre skreslilem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w WoW''a pół roku a w L2 tylko miesiąc. Polacam WoW''a bo L2 się strasznie szybko nudzi, w WoW''a ciągle mógłbym grać ale nie mam teraz na tyle kasy, żeby wydawać na jakikolwiek abonament. Jeśli masz wybierać między WoW''em a L2 to stanowczo powiedz TAK WarCraftowi!!! WoW jest świetny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale questy nie sa ciekawe a wiekszosc polega na piłowaniu stworków :P
Łowienie, ot, racja, ale handel to zło konieczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować