Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft i reklamy w grach

52 postów w tym temacie

Straszne!!!
Przecierz reklamy zabiją klimat gier! ja moge zrozumieć, blibordy w Fifie czy samochodówkach ale jak umieścić reklamy RPG w jakimś świecie fantasy, albo w survival-horrorach? (no chyba że: idziesz mrocznym korytarzem i nagle wyskakuje zza rogu logo Microsoftu;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 22:29, morling napisał:

Straszne!!!
Przecierz reklamy zabiją klimat gier! ja moge zrozumieć, blibordy w Fifie czy samochodówkach
ale jak umieścić reklamy RPG w jakimś świecie fantasy, albo w survival-horrorach? (no chyba
że: idziesz mrocznym korytarzem i nagle wyskakuje zza rogu logo Microsoftu;) )


Spokojnie. Twórcy gier nie są głupi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wyobrazcie sie takie cos: grasz sobie spokojnie w np. counter strike az tu nagle musisz przeerwac granie na 15 minut bo reklamy wlasnie leca jak na TVN potem masz 15 minut grania i znowu przerwa bo wyniki lotto musza podac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to wogle ma byc!? Widac ze to jakis Irak czy jakis inny wal a tu biala czysta reklama z zielonym napisem... A tak przy okazji ta reklama wyglada ja by byla w Wordpad robiona... Zrobil klimat nie ziemski brawa dla tworcow tego pomyslu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe smiesznie to by wyglądąło jak bys grał w Dooma 3. Jestes w ciemnym korytarzu a na jego końcu jest światło. Podchodzisz do niego a tam napis " Microsoft is the best " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja proponowałbym split screen: po prawej śmigacie sobie po labiryncie, a po lewej reklamują bravo girl albo inne maści na trądziki. Oczywiście w przypadku split-split screena przy grze wieloosobowej ekran dzielimy na cztery i tutaj: po lewej mamy reklamy samochodów a na dole zupy nie dla idiotów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:29, Kubeczek77 napisał:

Mogliby zrobić reklamy :D i gry byłyby za darmoche :P sieciowe zwłaszcza


W Warcraft III miałeś reklamy i dzięki temu conajwyżej korzystanie z Battle.net było bezpłatne... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh i teraz bedziemy widziec wszedzie reklamy M$ w grach. Dla mnie w fps''ach moga byc, mozna sie wyzyc strzelajac do ich reklam. Oj moj kumpel mialby w co grac, jest przeciwnikiem polityki microsoftu i pracuje na linuxach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 22:29, morling napisał:

albo w survival-horrorach? (no chyba
że: idziesz mrocznym korytarzem i nagle wyskakuje zza rogu logo Microsoftu;) )

Zawał murowany. Powinna być jeszcze informacja: " Twój system jest legalny"
Po chwili informacja " Dostępne są nowe poprawki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować