Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Borderlands 2: jest pierwszy (partyzancki) gameplay

11 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Wygląda na to, że ktoś przemycił kamerkę na zamknięty pokaz Borderlands 2, dzięki czemu mamy wreszcie szansę zobaczyć grę w akcji. Jak łatwo się jednak domyślić, trwający 14 minut filmik jakością nie rzuca na kolana.

Przeczytaj cały tekst "Borderlands 2: jest pierwszy (partyzancki) gameplay" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część wciągnęła mnie na długie godziny. Teraz, kiedy mają być poprawione wszystkie niedociągnięcia jedynki (np. możliwość ulepszania broni), boję się pomyśleć, co będzie... Chyba trzeba sobie urlop zaplanować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam jakość, zacnie wygląda :-) ciężki karabinek nieźle wymiata. Zapowiada się super, tak jak pierwsza część. Widzę, że nowe menu postaci wrzucili. No i zapowiada się, że będę grał właśnie tą postacią :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam "partyzantka"... Organizatorzy takich imprez doskonale wiedzą, że nie ma możliwości "wyczyszczenia" wszystkich uczestników z urządzeń rejestrujących. Takie przecieki jak ten są jednym z celów takich imprez. Oczywiście za kilka godzin ładnie usuną filmik z sieci - w ten sposób atmosfera wokół takich materiałów podgrzewa się jeszcze bardziej...

Sam gameplay prezentuje się oczywiście ciekawie i klimatycznie, jednak trochę zbyt kolorowo jak na mój gust, wolałbym chyba jednak wszystko bardziej szaro-bure ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, humor dalej istnieje, jeszcze w lepszych dawkach. Ojjjjj długo będę czekać. Mam nadzieję że wytrwam na Bfie 3 i Saints row the Third.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Must Have w 2012:

- Mass Effect 3
- S.T.A.L.K.E.R 2
- Starcraft 2: Heart of the Swarm
- Borderlands 2

Czekam na wiecej info/filmów/screenów na temat Dooma 4, Thiefa 4, FarCry 3 i Metro: Last Light bo to też kandydaci do must have :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować