Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

I jeszcze jeden klip z multiplayera Call of Duty: Modern Warfare 3

39 postów w tym temacie

No cóż.Znowu widzę to samo i trochę mnie to wkurza ale prawda jest prawdą że i tak napewno zainwestuje w najnowszego coda i bedę grał z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te dzwieki...

ta gra jest naprawde przesadzona, nawet radio ma z 5 anten, bo po co jedna jak mozna doebac kilka zeby bylo wypasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam problemy ze stwierdzeniem czy to CoD czy BF, gdyby nie te loga na początku/końcu filmikow to w życiu bym nie powiedział :x

I kno, teraz wyskoczą fani jednego i drugiego jak bardzo się nie znam no ale trzeba przyznać. Co mi po grafice w BF jak będzie to to samo co CoD? Chociaż fakt, hype na obydwa tytuły trzeba kręcić ;)

Oby tylko tym razem DICE wiedziało jak wydawać DLC do gry :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, deja vu. Cod 4, mapa Strike chyba, moje pierwsze skojarzenie z tym screenem. Co do gry - znów ulepszanie tej samej formuły, rozgrywka w Bad Company 2 przypadła mi do gustu znacznie bardziej, pewnie za 2-3 lata jak będzie tanio to kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 13:24, ApeBoy napisał:

@Siberian_Husky
BF to to samo co CoD? Masz rację, nie znasz się.


moja opina ;) uważam, że mam prawo po przegraniu kilkuset godzin w jedną i drugą serię ;)

BF chce udawać, że jest czymś jak ARMA dla mas a CoD chce być po prostu dla mas ah i jedyna większa różnica to pojazdy, bo nikt się nie bawi w demolowanie budynków do pierwszego piętra jak grasz w miarę na poważnie, to po prostu mily smaczek na mapie.

Poza tym odpal sobie ostatni filmik co EA wypuściło i ten tutaj od Acti i z ręką na sercu powiedz, że jest taka omfg kolosalna różnica w rozgrywce (prócz tego, że CoD ma więcej zabawek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest jedna którą stosuje :)

Jeśli mam ochotę porobić rozpi**ziel na serwerze wchodzę na BFa i zasiadam za sterami Abramsa no i zaczyna się pogrom.

Z kolei jeżeli mam ochotę po wkurzać pseudo pro graczy to odpalam CODa w tym przypadku kolejną część tj MW, wybieram klase w której mam najlepszy rozpie**ala** czyli AA12(którego w MW3 nie zabraknie) zasiadam sobie grzecznie gdzieś w rogu budynku czekając aż jakiś nie świadom zagrożenia cienias nadzieje się na krzyżyk :-) i tym oto sposobem łoje pro niasów :D

Cała filozofia natomiast płacz graczy na ogólnym czacie w grze - BEZCENNE ;D hahaa

Polecam fajna zabawa<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem ze 3h w BO z free weekendu. Boże, co za ludzie w to grają.. Nie mówię że każdy, ale zawsze było ze trzech, czterech na serwie, o poziomie intelektualnym wiadra. I te argumenty, które od pierwszego CoDa są te same: gówniarz / dziecko, męski członek w wersji wulgarnej, kampo która je banana. Przystaniesz na chwilę żeby odpisać na wiadomość / zmienić klasę / cokolwiek -> przestań kampić dzieciaku. To jest dla mnie niesamowite, każdy kto jest "pro" w tej grze (taa, łącznie 30h gry w CoDa i rzadko kiedy nie ma mnie w pierwszej piątce, niech mi ktoś powie, że do tej gry jest wymagany skill, jedyny skill jaki jest potrzebny to opanowanie sterowania, lul) i zaczyna się kłócić okazuje się dorosłym (nie ma to jak 3 dni po 18tce :D), a wszyscy inni na serwie to dzieciaki.. <załamka> Boli to tym bardziej, że tryby multi, kill streaki, indywidualizacja broni to naprawdę fajne pomysły. Tylko po pierwsze, większe mapy (przecież w tej grze zabicie gościa z pistoletu na drugim końcu mapy to jest nic nadzwyczajnego), po drugie, system respawnów (resp, dead*, resp, dead, resp, bieg 20m, jesteśmy na drugim konicu mapy), po trzecie, nie grać z polaki.

* Okazuje się, koleś rzucał granaty ze swojego respa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 13:20, tomoliop napisał:

Wow, deja vu. Cod 4, mapa Strike chyba, moje pierwsze skojarzenie z tym screenem. Co
do gry - znów ulepszanie tej samej formuły, rozgrywka w Bad Company 2 przypadła mi do
gustu znacznie bardziej, pewnie za 2-3 lata jak będzie tanio to kupię.


Chcialem zrobic tak samo, ale za 2-3 lata bedzie potrzeba jeszcze wykupic pelno map, bo co chwila bedzie wykopywac z serwera za brak mapy.Wiec ja osobiscie pasuje z zakupu tej gry kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie wywalać z serwerów dedykowanych? Panie, na pewno znajdzie się ktoś, kto walnie serwer "original maps only". To nie IWNet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować