Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Old Republic - wideowywiad z Emmanuelem Lusinchi z BioWare!

17 postów w tym temacie

Adam Berlik

Na gamescomie Robert "ww3pl" Sawicki miał okazję porozmawiać z Emmanuelem Lusinchim z BioWare na temat Star Wars: The Old Republic. Rozsiądźcie się wygodnie, bo jeden z twórców tego MMO odpowiadał na pytania prawie pół godziny!

Przeczytaj cały tekst "Star Wars: The Old Republic - wideowywiad z Emmanuelem Lusinchim z BioWare!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, dobrze Ci poszło, nabierzesz w końcu doświadczenia i pewności siebie w tego typu zabawie i później będzie to tylko czysta przyjemność.... swoją drogą zazdroszcze pracy, sam chciałbym dziennikarzyć i obracać się na gamescomach etc pod sztandarem gramu :) *hint hint*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 11:10, Skwark napisał:

Oj tam, dobrze Ci poszło, nabierzesz w końcu doświadczenia

To dobrze mi poszło, czy potrzebuję jeszcze doświadczenia? ;-) Just sayin''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 11:19, MozeszMuPossac napisał:

Karharot młocie co uwielbia kreskowki i całe zycie //// sie przy czarodziejce z ksieżyca

Karharota i czarodziejkę z księżyca zostaw w spokoju.
Są spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie aby móc biegle posługiwać się danym językiem, trzeba być z nim na bieżąco, trzeba wyrabiać sobie pewnego rodzaju nawyki językowe. A to wiąże się tak naprawdę z nabywaniem doświadczenia poprzez choćby tego typu rozmowy / wywiady. Także jest OK, a może być tylko lepiej. ;-)
W sumie dobrze, że miałeś tą kartkę z pytaniami... zapisana po angielsku ? ;-) Ja przynajmniej tak bym się przygotowywał: przygotowałbym sobie zestaw pytań in english oraz pewne kwestie, które mogłyby wyniknąć z odpowiedzi... zresztą come on, część z tych odpowiedzi większość fanów znała już zapewne zanim one nastąpiły. ;-) Potem nauczył się ich na pamięć, a resztę improwizował.

W każdym razie powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z pytaniami był taki, że o wywiadzie dowiedziałem się... na dzień przed nim (jeśli nawet nie w tym samym dniu). Stąd ta kartka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 15:39, Vojtas napisał:

Od razu słychać, że gość jest Francuzem. A kiedy to się postaracie o własne oświetlenie,
cha?

Było, ale odbijało się od plakatu, więc musieliśmy je wyłączyć, a gdzie indziej nie mogliśmy się ustawić, "bo nie". Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 15:47, ww3pl napisał:

Było, ale odbijało się od plakatu, więc musieliśmy je wyłączyć, a gdzie indziej nie mogliśmy
się ustawić, "bo nie". Życie.


A nie mogliście się obrócić w miejscu po prostu? Pod nieco innym kątem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 14:56, ww3pl napisał:

Problem z pytaniami był taki, że o wywiadzie dowiedziałem się... na dzień przed nim (jeśli
nawet nie w tym samym dniu). Stąd ta kartka.


Eee no, nawet po miesiącu przygotowywania taka kartka nie byłaby niczym złym. ;-) Także no worries.
Ja w takiej sytuacji zapewne skleciłbym szybko cokolwiek na kolanie, byleby brzmiało sensownie po angielsku. ;-)

PS. Ostatnie pytanie o PvP było IMO zbyt... ogólnikowe. ;-) Gość co prawda zaczął opowiadać o world PvP itd., ale wciąż wiele spraw, o które można byłoby zapytać nie zostało podjętych, np. czy będzie specjalny, osobny sprzęt do PvP lub w jaki sposób planują rozwiązać kwestię balansu skilli pod kątem PvP. Trzeba było przygwoździć Go do plakatu, może coś by powiedział. ;-)
Ale i tak jest cool. Just keep it up. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować