Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 12 - nie będzie T-Mobile Ekstraklasy, będzie... Polska Liga

23 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2011 o 09:21, nov_pl napisał:

A tam, poczeka się na moda, pewnie dość szybko wyjdzie



Pewnie tak, ale tylko na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 09:26, Harpen napisał:

> A tam, poczeka się na moda, pewnie dość szybko wyjdzie

Dnia 08.09.2011 o 09:26, Harpen napisał:

Pewnie tak, ale tylko na PC.

No tak. Ciekawe co się stało. Pewnie to element genialnej polityki PZPN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 11:27, barth89 napisał:

Jak zwykle zawalił PZPN.


Co ty pieprzysz tu o PZPN człowieku małej wiedzy, skoro PZPN nie ma tutaj nic do gadania, a prawami do nazwy, transmisji itd. ekstraklasy zarządza spółka o nazwie Ekstraklasa S.A., a nie żaden PZPN. On nie ma na to ŻADNEGO wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 11:37, ZenonWielki napisał:

> Jak zwykle zawalił PZPN.

Co ty pieprzysz tu o PZPN człowieku małej wiedzy, skoro PZPN nie ma tutaj nic do gadania,
a prawami do nazwy, transmisji itd. ekstraklasy zarządza spółka o nazwie Ekstraklasa
S.A., a nie żaden PZPN. On nie ma na to ŻADNEGO wpływu.


Aleś się wzburzył, spokojnie, to nie jest kwestia życia lub śmierci... Możliwe, że popełniłem błąd, ale czasem mam wrażenie, że PZPN jest też winny cen paliw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[fajnie] trzeba placic 200 zł jesli ktos chce kupic przedpremierowo albo w dniu premiery produkt ktory nie bedzie spelnial oczekiwan wielu graczy bo ekstraklasa ma [przerąbane] w to a to jest dobra reklama naszej ligi ale jak widac nie wszyscy patrza no to z tej perspektywy
[m - K]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fife i tak kupię bo po prostu muszę. Ale to jest lekka przesada mało tego , że ocenzurowani będą sponsorzy znajdujący się na koszulkach wielkich klubów to jeszcze to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zupełnie żadna strata, ważne że najlepsze ligi są, polska obchodzi mnie w równym stopniu co kazachska czy białoruska. Rozgrywając ewentualny pucharowy mecz z takim zespołem nawet się pewnie nie zorientuję, że coś nie tak. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować