Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Revolution = Wii...

112 postów w tym temacie

Jak dla mnie nowa konsola Nintendo może się nawet nazywac "Rozrzutnik nawozu 3000", ważne jest to, jak dobra bedzię ta maszyna i czy gry będą przyciagały ludzi do ekranu na długie godziny. Nie trzeba miec kozackiego nick''u aby wymiatac (przyklad z gier;p).

Po revolution kazdy się pewnie spodziewał wielkiej "rewolucji", a tak przynajmniej nie będzie rozczarowania. Co najwyżej -> zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 23:48, Xarodon napisał:

Jak dla mnie nowa konsola Nintendo może się nawet nazywac "Rozrzutnik nawozu 3000"


Naprawdę? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe nazwa wydaje się dziwna trochę w porównaniu do Revo ale w sumie fajna.
Tylko czemu wszyscy "wymawiają" Wii jak łiiii skoro napissane, że Wii jak łi(we)-krótko. No ale mniejsza z tym.
Nie wiem czemu ale czytając te info na stronie Wii pomyślałem o reklamie. A konkretnie o reklamie Nike z filmu "Czego pragną kobiety". Tam w reklamie kolesia biegła i pokazał się napis: No games. Just sports. Z Wii można by zrobić: No games. Just Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bedzie reklama: Will Wright poleca Wii ( a potem taki simsy wołają wii wii :)) Ale Revo było lepsze teraz bede sie bał iść do sklepu ( np. Media markt ) i poprosze Wii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Nintendo za stworzenie najbardziej "egzotycznej"(czytaj idiotycznej:P) nazwy roku...:P

No dobra, dobra wiem że sie czepiam, mozecie odlozyc te siekiery drodzy fani Maria i spółki. W sumie moze to i dobrze, oryginalnosc jest teraz w cenie:] no i jakby sie nad tym glebiej zastanowic jest to mila odmiana od tych wszystkich "szpanerskich" nazw w stylu "plejsetejszon" "iksboks" i tym podobnych pomyslow kojarzacych sie z wujkiem samem i swiatowa amerykanizacja:]. Nie ulega zreszta watpliwosci ze w kraju kwitacej wisni nazwa wii sie przyjmie(tam sie wszystko przyjmie, nie liczac x-pudla:P) Gorzej bendzie z innymi czesciami swiata, ktore moga miec pewne(wspomniane przez poprzednikow) skojarzenia... W zasadzie jedyne o co do nintendo moge miec pretensje to:

1)po jaka cholere wogole wyjezdzali z tym calym revolution? tak ciezko im bylo podac oficjalna nazwe NAJPIERW a DOPIERO potem zapowiadac/promowac swoj produkt?
2)wii moze i nie jest takie zle, szkopul jedynie w tym, ze za cholere nie kojarzy sie z elektroniczna(czy jakakolwiek) rozrywka. Nawet x-boxa moznaby na sile zinterpretowac jaka "pudlo do gier", natomiast wii? Oficjalna interpretacja nazwy producentow jest...mowiac delikatnie malo przekonujaca...:P
3)"Wii (wymawiane jak angielskie "we") wyrażać ma przede wszystkim ideę "konsoli dla każdego".
Kurcze, ja to chyba jestem odmieniec, bo mi sie wee kojarzy pzrede wszystkim jako produkt dla dzieci od lat 3 w porywach do 7miu...;-)

Eh...a zreszta, moze w sumie i dobrze. Teraz przynajmniej, kiedy bede po pijaku dyskutowal o wyzszosci jednej kosnsoli nad druga, nie bede musial sobie lamac jezyka - po prostu wii...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować