Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - premiera na świecie i w Polsce już dziś!

419 postów w tym temacie

Dało sie ja wyrwać xD
Ale nie robcie tak, moje slabe serce prawie staneło jak zobaczyło cos pogniecionego w tym pieknym pudelku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SUPER! Ta gra to moj SWIETY GRAL! GW rzadzi.

Dziekuje wydawcy za szybka dostawe i wspaniala gre. Dostalem o 13.00. :)))) Jestem zadowolony na MAX!

Czekam na premiere POLSKIEJ wersji. WOW!

PS. Polecam ja wszystkim. Brac puki cieple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzcie zawartość EK, u mnie ( i u paru znajomych którzy otrzymali EK) brak obrazka rytualistki na płótnie - czy ktoś z CDP mógłby się w tym temacie wypowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańxcie się ciepać i poczekajcie troche !! Jest napisane ze dostaniecie dzisiaj to pewno dostaniecie !! Wystarczy troche poczekać. Poczta rozsyła paczki od 7-19 (przynajmniej u mnie tak jest) więc wykażcie troche cierpliwosci i spokojnie czekajćie na listonosza :P


A tak na marginesie ! Dzienx dla CDprojeckt za to że mimo tego całego chałasu zrobiliście swoje.
Pozdro od Fisza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:51, TommyBoy napisał:

Sprawdzcie zawartość EK, u mnie ( i u paru znajomych którzy otrzymali EK) brak obrazka rytualistki
na płótnie - czy ktoś z CDP mógłby się w tym temacie wypowiedziec?


Na obrazku mi aż tak bardzo nie zależy, choć miło by było, żeby zgodnie z ofertą był.
Bardziej mi za to brakuje karty rejestracji elektronicznej, bo wpln''y mi wyszły ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wszystko poszło jak trzeba, ja swojej przesyłki, OPŁACONEJ tydzień temu, nie zobaczę raczej przed weekendem. Dopiero dzisiaj mam adnotację, że paczka została nadana. I proszę nie odpisywać, że mogę grać od wczoraj. Ja chce dostać całość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boze ja czekam i czekam......... na guildwars.pl jeden koles niedostanie dzis paczki bo dzwonil i wrzystkie paczki niezostana dzis dostarczone!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też cały czas czekam. a skąd wiecie akurat, że paczke dostaniecie po weekendzie? jak ja sprawdzałem na masterlinku to pisze, że kurier odebrał przesyłkę... na stacji WAW... a co to jest ta stacja WAW?! wiecie może? jeśli to Warszawa to super... tylko, że ja mieszkam koło katowic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie kurier odebrał przesyłkę ze stacji WAW wczoraj 22:23:23 (dokładnie) więc mam nadzieję że dziś dojdzie... a jak nie to niech mi się winny nawet nie pokazuje bo nie wiem co bym zrobił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 15:44, s-killer napisał:

Ja też cały czas czekam. a skąd wiecie akurat, że paczke dostaniecie po weekendzie? jak ja
sprawdzałem na masterlinku to pisze, że kurier odebrał przesyłkę... na stacji WAW... a co to
jest ta stacja WAW?! wiecie może? jeśli to Warszawa to super... tylko, że ja mieszkam koło
katowic :/


Odebrana na stacji WAW oznacza że Masterlink odebrał ją ze sklepu GRAM.PL i od tej pory to oni odpowiadają za przesyłkę. Doręczą ci ją na drugi dzień ROBOCZY od momentu jej odebrania, bez względu na miejsce docelowe (oczywiście w Polsce). Co nie wyklucza zdarzeń losowych !! ale to już zupełnie inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetna gra! wprawdzie matura niedługo, ale trzeba też się kiedyś zrelaksować :p ...czekam na swoją edycję kolekcjonerską. podobno już jest w drodze... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie może ktoś łaskawie z CDP odpowiedzieć na moje pytanie :
Zamówiłem GWF na koncie mojego kumpla (on też zamówił GWF) Dziś okazało sie że przysłali jedna gre (paczka z assasinem czyli mojego kumpla bo ja wybralem ritualiste) Po drugie bardzo fajnie mnie zrobiliście jescze z jednym daliście tylko 1 cd-key na event przed premierą nie byłem "chamem" wieć ten cd-key dałem kumplowi u którego złożylem zamówienie. I teraz nie mam gry nie moge grać i jest wspaniale Dzięki serdeczne CDP kocham was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować