Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - premiera na świecie i w Polsce już dziś!

419 postów w tym temacie

druga strona medalu - jak nie dostarczą do 19:00 ( ani minuty dłużej ;) ) to osławiona "Pani z Masterlink" będzie musiała zniszczyć sobie paznokcie podnosząc słuchawkę od telefonu, a to się jej napewno należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:07, s-killer napisał:

A może wypowie się tutaj ktoś z CDP? chyba, ze nie maja nic do powiedzenia w tej sprawie.


Jak struś, głowa w piasek. Najlepsza strategia, jak nie wiadomo co i dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:02, Kamil.i.Maciek napisał:

> Nie wiem czy warto obwiniać gram.pl! Może to wina Masterlinka i po takim wybryku nie powinno

> już być możliwości wysyłania kurierem przez tą firme!!!

Nie przesadacjie Masterlink to jedna z najlepszych firm kurierskich ja np zamówiłem sobie mbank
izzykonto i co w siódemce nie doszło przez miesiąc i dalej czekam :[



Hehehe, stary, zartujesz czy pracujesz w Masterlink? Mieszkam w Warszawie, paczke, ktora miala przyjsc dzisiaj dostane 2 maja, bo "KURIER NIE ODEBRAL Z MAGAZYNU"... To wg. ciebie najlepsza firma kurierska? Hahahahaha. Byc moze na standarty IV RP.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:12, Minsc i Boo napisał:

Dzwoniłem do masterlinka i paczkę otrzymam za godzinę! Ufff...ulzyło mi....

Tym co paczki dzisiaj nie dostaną serdecznie współczuję i ich rozgoryczenie rozumiem


Sry że takie moje pytanie, ale mógłbyś powiedzieć gdzie mieszkasz (może do mnie też przyślą jescze <i hope>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:08, madjudge napisał:

> A może wypowie się tutaj ktoś z CDP? chyba, ze nie maja nic do powiedzenia w tej sprawie.


Jak struś, głowa w piasek. Najlepsza strategia, jak nie wiadomo co i dlaczego :D



Chłopaki,

Dajcie nam chwilkę czasu - musimy ustalić co się dzieje. Jak tylko dostaniemy konkretne informacje obiecuję, że zamieścimy info.

J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:13, sobie? napisał:

> Dzwoniłem do masterlinka i paczkę otrzymam za godzinę! Ufff...ulzyło mi....
>
> Tym co paczki dzisiaj nie dostaną serdecznie współczuję i ich rozgoryczenie rozumiem

Sry że takie moje pytanie, ale mógłbyś powiedzieć gdzie mieszkasz (może do mnie też przyślą
jescze <i hope>)



Wątpię mój kumpel mieszka 15 minut drogi ode mnie... dostał grę 55 mniut temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2006 o 17:13, sobie? napisał:

Sry że takie moje pytanie, ale mógłbyś powiedzieć gdzie mieszkasz (może do mnie też przyślą
jescze <i hope>)


Szczecin. Sprawdź na swoim koncie status zamówienia paczki. Jeżeli paczka jest już w sortowni w twoim mieście prawdopodobnie ją dziś dostaniesz. Nazwy miast są określone kodami ale łatwo się do mysleć Szczecin to np. SZC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zamawiał edycje kolekcjonerska i dostal już ja??
Jesli tak to prosze o odpowiedz, bo mam pewien problem z nia.
Brakuje mi czegos w srodku :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:14, Soleila napisał:

> > A może wypowie się tutaj ktoś z CDP? chyba, ze nie maja nic do powiedzenia w tej
sprawie.
>
>
> Jak struś, głowa w piasek. Najlepsza strategia, jak nie wiadomo co i dlaczego :D


Chłopaki,

Dajcie nam chwilkę czasu - musimy ustalić co się dzieje. Jak tylko dostaniemy konkretne informacje
obiecuję, że zamieścimy info.

J.


Dzieki Soleila za odpowiedz. Nie mam absolutnie pretensji do Was, bo Masterlink paczki od Was otrzymal wczoraj. Chcialbym tylko dowiedziec sie dlaczego moj pre-order CE, ktory dostali od was wczoraj ( sami sie przyznali ) , trafi do mnie dopiero we wtorek. Ich dzial reklamacji juz nie czynny, albo nikt tam nie odbiera telefonu, a pani z obslugi klienta nie chciala mi dac telefonu do kierownika. Poprostu zalamka i porazka. Sam pracuje w powaznej firmie i za taka ''oblsluge klienta'' jaka maja w Masterlink, u nas sie zwalnia z pracy.

Pozdro dla ekipy gram, mam nadzieje ze cos uda wam sie zalatwic w sprawie dzisiejszej dostawy. Bo ja caly czas nie rozumiem - moja paczka jest w Masterlink od wczoraj, a ja dostane ja dopiero we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2006 o 17:17, Minsc i Boo napisał:


Szczecin. Sprawdź na swoim koncie status zamówienia paczki. Jeżeli paczka jest już w sortowni
w twoim mieście prawdopodobnie ją dziś dostaniesz. Nazwy miast są określone kodami ale łatwo
się do mysleć Szczecin to np. SZC


UPS... ja mieszkam niedaleko Płocka (woj. mazowieckie) to chyba odemnie jest 350 km do szczecina :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem jest trochę inny. Cdprojekt anulował moje zamówienie i tłumaczy, że nie potwierdziłem go. A to nie prawda! Teraz proponuje mi kupić grę o 30 zł drożej niż zamówiłem. Co mam zrobić. Nie chcę cierpieć za to, że serwer nawalił, lub sklepowi brakło egzemplarzy i mnie wywalili :[[[[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2006 o 17:19, Ravnen napisał:

Dzieki Soleila za odpowiedz. Nie mam absolutnie pretensji do Was, bo Masterlink paczki od Was
otrzymal wczoraj. Chcialbym tylko dowiedziec sie dlaczego moj pre-order CE, ktory dostali od
was wczoraj ( sami sie przyznali ) , trafi do mnie dopiero we wtorek. Ich dzial reklamacji
juz nie czynny, albo nikt tam nie odbiera telefonu, a pani z obslugi klienta nie chciala mi
dac telefonu do kierownika. Poprostu zalamka i porazka. Sam pracuje w powaznej firmie i za
taka ''oblsluge klienta'' jaka maja w Masterlink, u nas sie zwalnia z pracy.

Pozdro dla ekipy gram, mam nadzieje ze cos uda wam sie zalatwic w sprawie dzisiejszej dostawy.
Bo ja caly czas nie rozumiem - moja paczka jest w Masterlink od wczoraj, a ja dostane ja dopiero
we wtorek.


Ravnen, nie będę ukrywała, że nie jestem w stanie tego sprawdzić. Spodziewam się tylko, że kurier Masterlinka nie odebrał przesyłki z ich sortowni - takie rzeczy się zdażają, przykro mi, że trafiło na Ciebie.

Postaramy się ustalić dlaczego tak się stało. Skontaktuj się w tej sprawie z Medoc (zamówienia@gram.pl) Opisz Jej dokładnie sprawę... Może jej interwencja coś pomoże (dzisiaj niestety Kasi już nie ma..)


J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:26, Xardas! napisał:

Mój problem jest trochę inny. Cdprojekt anulował moje zamówienie i tłumaczy, że nie potwierdziłem
go. A to nie prawda! Teraz proponuje mi kupić grę o 30 zł drożej niż zamówiłem. Co mam zrobić.
Nie chcę cierpieć za to, że serwer nawalił, lub sklepowi brakło egzemplarzy i mnie wywalili
:[[[[[



Pracownik nie ma prawa anulować zamówienia Klienta :)
Anulowanie niepotwierdzonego w terminie zamówienia dokonywane jest z AUTOMATU (skrypt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować