Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - premiera na świecie i w Polsce już dziś!

419 postów w tym temacie

Właśnie dostałm paczkę. Podobno problemy z samochodem. Jedno można przyznać, że wczoraj zadzwonili i potwierdzili dostawę na sobotę, ale i tak jeszcze był poślizg, za co przepraszali :)

Przesyłka była w 100% ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostalem swoja gre :D lezala na polce w MEDIA MARKT :D a kurier moze juz paczke zostawic dla siebie.

Teraz CDP powinien oddac mi moje 80 wPLN ktore zuzylem na zamowienie ktore zawalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj ale sie narobilo, z 4 osoby nie dostaly, sieja burde na forum i wydaje sie ze tak naprawde nikt nie dostal tej gry oO. Jednak jest wszystko ok, paczki dochodza, jak doglebnie przeczytalem... Dziwi mnie tylko to plotno co sie z nim stalo :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w innnym miejscu, problem braku płótna jest już znany w NCSoft, dziś dostałem już trzeciego emaila w którym informują że napewno je dostaniemy. Musimy poczekać tylko na info jak i gdzie. Myślę że gram.pl napewno załatwi do do końca i osoby co zamówiły wersje EK dostana swoje płótno. Ja też czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 13:17, D2T napisał:

zamiast milczenia wkurzac powinien cie brak spostrzegawczosci u siebie. odpisali ci dwa dni
temu na forum
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6907&pid=239

heh zamowiles poczta i masz pretensje ze dostaniesz 4 maja.... a czytales moze ile czasu trwa
dostawa pocztowa? czy w ogole czytales co bylo napisane zanim kliknales i zamowiles gre??

Czy ja gdzieś w swoim poście oskarżam CDP za dostawę 4 maja? Nie.
Fakt, przejechałem się na dostawie pocztą i jest wyłącznie moja wina.
A co do milczenia. Wciąż jest wiele pytań. Chociażby o zaginione elementy zestawów.
A CDP nie odpowiada. Możliwe, że dali już komuś odpowiedź mailem - ja jednak nic o tym nie wiem.
Szczeże? Chciałbym po prostu wiedziec na czym stoje.
Mam nadzieje że wyjaśniłem swoj poprzedni post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 23:19, karolj napisał:

Tak jak pisałem w innnym miejscu, problem braku płótna jest już znany w NCSoft, dziś dostałem
już trzeciego emaila w którym informują że napewno je dostaniemy. Musimy poczekać tylko na
info jak i gdzie. Myślę że gram.pl napewno załatwi do do końca i osoby co zamówiły wersje EK
dostana swoje płótno. Ja też czekam.


Dolaczam sie do osob, ktorym brakuje plotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 23:53, toolek napisał:

A co do milczenia. Wciąż jest wiele pytań. Chociażby o zaginione elementy zestawów.
A CDP nie odpowiada. Możliwe, że dali już komuś odpowiedź mailem - ja jednak nic o tym nie
wiem.

jw, znowu spostrzegawczosc. w innych watkach o GWF pisali ludzie ze brak "cloth picture" to problem na skale europejska. przyznal sie do tego sam ncsoft i obiecal ze wszyscy gracze otrzymaja brakujace elementy pakietu. cdp kolekcjonerki tylko sprowadzal, nawet nie otwieral (jak dostales to o tym wiesz) tak ze sadze ze tego 26 czy tam 27 kwietnia sami sie ostro zdziwili :D

btw osob oczekujacych na paczke. nie wiem czy wiecie, ncsoft w dniu premiery na swojej stronie (eu.guildwars.com) napisal ze z powodu ogromnego zainteresowania gra nie zdazyli dostarczyc kolekcjonerek na czas. jest to, jak wyzej, problem miedzynarodowy i dosc spory. poza uk doslownie wszystkie kraje mialy obsuwe. wg strony ncsoft gracze w pl powinni dostac swoje kolekcjonerki najwczesniej 3 maja. biorac pod uwage ze prawie wszystkie osoby juz dostaly to jestesmy ostro do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 05:46, D2T napisał:

wg strony ncsoft gracze w pl powinni dostac swoje kolekcjonerki
najwczesniej 3 maja. biorac pod uwage ze prawie wszystkie osoby juz dostaly to jestesmy ostro
do przodu :D


O własnie! Przestancie narzekać na CDP. To dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 09:29, Diodo napisał:

Czy jak do drugiego maja nie dostenę gry ( a raczej napeno nie dostenę) to stracę swoje postacie?

Nie, będą tylko zablokowane do czasu, aż nie wpiszesz kodu ze zdrapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co się stanie jeżeli nie wpisze tego kodu z odblokowanymi skillami, ruanami, zrobionymi misjami i questami, które zrobiłem postacią z Tyrii? Odbiorą mi, czy też jak po jakimś czasie wpisze go, to będę miał stan kontynentu takim jak go widziałem przedtem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytalem ze postacie z dodatku po wpisaniu kodu z podelka nie zostana usuniete ale usunie im sie poziom,skille itp,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować