Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - premiera na świecie i w Polsce już dziś!

419 postów w tym temacie

tak przeglądam te komentarze i coraz bardziej mnie to śmieszy - gram gierek sprzedało/wysłało pewnie grubo ponad kilka setek a jedyne co można tu zobaczyć to ciągłę narzekanie KILKU - podkreślam KILKU osób, ciągle te same osoby marudzą o tym samym. pisali z CDP że wysłąli, pisali że w masterlinku nie mają zaksięgowanych wszystkich paczek przez to ich nie widać/nie wie o nich pani z masterlinku. dzieci - opanujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe mam żadnej informacji o płótnie, ani z CDP ani z NCSoftu. Tyle tylko że już na stronie gram.pl i zdjęciu nie ma mowy o płótnie. Oczywiscie jest napisane na spodzie pudla EK, wiec czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 22:39, Kmotek napisał:

tak przeglądam te komentarze i coraz bardziej mnie to śmieszy - gram gierek sprzedało/wysłało
pewnie grubo ponad kilka setek a jedyne co można tu zobaczyć to ciągłę narzekanie KILKU - podkreślam
KILKU osób, ciągle te same osoby marudzą o tym samym. pisali z CDP że wysłąli, pisali że w
masterlinku nie mają zaksięgowanych wszystkich paczek przez to ich nie widać/nie wie o nich
pani z masterlinku. dzieci - opanujcie się!


Dziadku. tych "kilka" osób to po prostu wierzchołek góry lodowej, której chce się pisać na forum. Pewnie, że CDP wysłalo najprawdopodobniej setki egzemplarzy, ale czy to oznacza, że resztę można olać !! Mojej paczki nie wysłali tak jak obiecali ani 26, ani 27 kwietnia, a dopiero dzisiaj, więc nie pi.... mi tu że marudzę, bo po prostu chcę dostać to za co ZAPŁACIŁEM !!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz nie chcialo mi sie czytac wczesniej tez nie mam gry :/ ale na początku dyskusji wypowiadaly sie osoby z CDP i jak cos ustala o przesylkach mieli zaraz o tym znac kiedy i jak je dostaniemy. Ale jak mniemam juz siedza na Mazurach i smieja sie do rozpuku z nas i gówno w tej sprawie robia. Czuje sie oszukany i napewno nie skorzystam juz z ich super ofert. Proponuje aby kazdy z wasp rzemyslal swoje stanowisko w stosunku do ich akcji. Dzisaj my nie dostalismy jutro zwala cos komus innemu. Juz slychalem ze brak kluczy do gry, brak plakatow, zamiast zwyklej wersji 2 znajomych dostalo kolekcjonerskie i musialo doplacac kurierowi. To jest paranoja kompletny brak organizacji i profesjonalizmu. Maja nas głemboko w D... Bo i tak nic im nie możemy zrobić. Chcemy grac to musimy kupic, nieważne gdzie to zrobimy i tak kasa idzie do ich kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem swoj egzemplarz 17 marca i paczka przyszla dzisiaj, tak jak bylo napisane przy zamowieniu, a ktos z CDP juz pisal, ze to NCSoft przyslal im dzien pozniej gry, wiec to nie ich wina, ze jest ten dzien opoznienia, dlatego przestancie zachowywac sie jak dzieci, ktorym zabrano cukierka, jak sie czekalo tyle czasu, to chyba mozna jeszcze pare dni poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 22:54, madjudge napisał:

Dziadku. tych "kilka" osób to po prostu wierzchołek góry lodowej, której chce się pisać na
forum. Pewnie, że CDP wysłalo najprawdopodobniej setki egzemplarzy, ale czy to oznacza, że
resztę można olać !! Mojej paczki nie wysłali tak jak obiecali ani 26, ani 27 kwietnia, a dopiero
dzisiaj, więc nie pi.... mi tu że marudzę, bo po prostu chcę dostać to za co ZAPŁACIŁEM !!.


proszę zachowaj trochę kultury przy wypowiadaniu się publicznie - świadczy to o Twoim poziomie intelektualnym, to po pierwsze. nie wypowiadaj się także za innych i nie insynuuj rzeczy o których nie masz pojęcia - nie wiesz ile osób może mieć lub nie mieć problemów, a z wypowiedzi na forum to widze tylko kilka osób które w kółko macieju trąbią jedno zaśmiecając wątek. po trzecie jeśli wykazałbyś trochę inicjatywy (tak jak zrobiłem to ja) i zadzwonił do nich to pewnie też byś wiedział że wszystkie paczki wysłali wcześniej - tylko mastrlink nie wprowadził ich do swojej bazy przesyłek (ktoś z CDP to już pisał, ale widać czytanie ze zrozumieniem jest dosyć trudną sztuką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie. Starczy tego wyżywania się na gram.pl. Przecież nikt nie chciał żebyśmy byli niezadowoleni. Trochę kultury i cierpliwości. Ja sam troszkę się wkurzyłem, ale już mi przeszło i gwarantuje wam że wy też będziecie zadowoleni jak wasza gra przyjdzie(mi jeszcze nie przyszła). Zresztą kupiliście grę w atrakcyjnej cenie i z dostawą do domu, więc nie ma czego żałować. Następnym razem pewnie lepiej wszystko nam objaśnią i nie będzie takich sytuacji.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 23:12, Kmotek napisał:

proszę zachowaj trochę kultury przy wypowiadaniu się publicznie - świadczy to o Twoim poziomie
intelektualnym, to po pierwsze. nie wypowiadaj się także za innych i nie insynuuj rzeczy o
których nie masz pojęcia - nie wiesz ile osób może mieć lub nie mieć problemów, a z wypowiedzi
na forum to widze tylko kilka osób które w kółko macieju trąbią jedno zaśmiecając wątek. po
trzecie jeśli wykazałbyś trochę inicjatywy (tak jak zrobiłem to ja) i zadzwonił do nich to
pewnie też byś wiedział że wszystkie paczki wysłali wcześniej - tylko mastrlink nie wprowadził
ich do swojej bazy przesyłek (ktoś z CDP to już pisał, ale widać czytanie ze zrozumieniem jest
dosyć trudną sztuką).


Żadasz kultury zachowuj ją sam, to nie ja "wymyślam" innych od DZIECI. A przede wszystkim prześledź formu kilka stron wcześniej. Może zauważysz, że nie raz pisałem o tym, że DZWONIŁEM DO CD PROJEKTU kilka razy i za każdym razem dowiadywałem się że akurat moja paczka nie wyjechała. EY6238070012 to jest numer mojej paczki, sam sobie sprawdź kiedy wyjechała i nie powtarzaj kłamst po pracownikach GRAM.PL. A ze zrozumieniem to, wybacz że to powiem, masz ty problemy. Nie ciągnijmy tej bezsensownej rozmowy dłużej, bo to nie ma sensu :) Po prostu przyjmij do wiadomości że GRAM.PL trochę się wyłozyło na wysyłkach GW: Faction. Część ludzi dostała w terminie (SUPER) cześć dzień później (dalej jest ok), ale jest też spora grupka osób, która pudełka nie zobaczy do 4 maja, a to juz jest nie do zaakceptowania. Wiem że akurat wypadł długi weekend, ale to nie jest żadne usprawiedliwienie dla SOLIDNEJ firmy , za jaką cały czas miałem CD Projekt i sklep GRAM.PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 23:19, J.a.k napisał:

Dobra ludzie. Starczy tego wyżywania się na gram.pl. Przecież nikt nie chciał żebyśmy byli
niezadowoleni. Trochę kultury i cierpliwości. Ja sam troszkę się wkurzyłem, ale już mi przeszło
i gwarantuje wam że wy też będziecie zadowoleni jak wasza gra przyjdzie(mi jeszcze nie przyszła).
Zresztą kupiliście grę w atrakcyjnej cenie i z dostawą do domu, więc nie ma czego żałować.
Następnym razem pewnie lepiej wszystko nam objaśnią i nie będzie takich sytuacji.

Pozdrawiam.


Cały problem polega włanie na tych "objaśnieniach" :) mnie po prostu okłamali. Co do cen to dalej uważam że są SUPER i nie podoba mi się TYLKO i wyłącznie sposób wysyłek, szczegolnie opłaconych. Reszta obsługi jest OK. Dzięki kodom do GW mogę grać w GW: Faction i to jest ok. tyle, że raczej nie dostanę klucza przed zablokowaniem mojej postaci związanym z końcem eventu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 23:27, madjudge napisał:

Żadasz kultury zachowuj ją sam, to nie ja "wymyślam" innych od DZIECI. A przede wszystkim prześledź
formu kilka stron wcześniej. Może zauważysz, że nie raz pisałem o tym, że DZWONIŁEM DO CD PROJEKTU
kilka razy i za każdym razem dowiadywałem się że akurat moja paczka nie wyjechała. EY6238070012
to jest numer mojej paczki, sam sobie sprawdź kiedy wyjechała i nie powtarzaj kłamst po pracownikach
GRAM.PL. A ze zrozumieniem to, wybacz że to powiem, masz ty problemy. Nie ciągnijmy tej bezsensownej
rozmowy dłużej, bo to nie ma sensu :) Po prostu przyjmij do wiadomości że GRAM.PL trochę się
wyłozyło na wysyłkach GW: Faction. Część ludzi dostała w terminie (SUPER) cześć dzień później
(dalej jest ok), ale jest też spora grupka osób, która pudełka nie zobaczy do 4 maja, a to
juz jest nie do zaakceptowania. Wiem że akurat wypadł długi weekend, ale to nie jest żadne
usprawiedliwienie dla SOLIDNEJ firmy , za jaką cały czas miałem CD Projekt i sklep GRAM.PL.


nazwanie kogoś dzieckiem nie jest żadnym nietaktem/zwymyślaniem/celowym obrażaniem - oczywiście jedynie dziecko może w taki sposób zareagować na takie określenie - polecam psychologie, natomiast używanie niekulturalnych słów (cytuje: "więc nie pi.... mi tu że marudz"), nawet w takiej formie jest już zdecydowanie obraźliwe i moja uwaga tyczyła dokładnie tej wypowiedzi.
co do tego faktu kontaktowania się telefonicznie z CDP - mój błąd, wśród zalewu "jednakowych" postów musiał mi umknąć ten fakt, przepraszam.
a kończąc naszą "rozmowę" - czy ja gdzieś napisałem że nie zgadzam się / nie przyjmuję do wiadomości faktu iż nie wyszlo im z tą wysyłką? również czekam na paczke - ale nie widze sensu pisania kilkudziesięciu postów w takim samym stylu. CDP to nie jakiś bazar że chcą raz nabrać klienta i mieć go pózniej w nosie - wierze że wszystko zakończy się dobrze i Ty jaki i ja będziemy się wkrótce cieszyć grą. wiem także że napewno będe dalej tu kupowałbo mają dobrą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 19:10, macabra2 napisał:

nie ma karty rejestracyjnej (i to już większy problem bo np. gwarancji nie będę miał :( )

Do Edycji Kolekcjonerskiej klucze rejestracji elektronicznej są/będą wysyłane mailem. Tak było w przypadku EK podstawki, tak samo jest i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 23:52, Krejt napisał:

> nie ma karty rejestracyjnej (i to już większy problem bo np. gwarancji nie będę miał :(
)
Do Edycji Kolekcjonerskiej klucze rejestracji elektronicznej są/będą wysyłane mailem. Tak było
w przypadku EK podstawki, tak samo jest i teraz.


a tak swoja droga to skad o tym wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 00:01, Ziomal99 napisał:

a tak swoja droga to skad o tym wiesz??

Eee... to podchwytliwe pytanie?
Wiem, bo w ten sposób dostałem swój klucz do GW EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 00:06, Krejt napisał:

> a tak swoja droga to skad o tym wiesz??
Eee... to podchwytliwe pytanie?
Wiem, bo w ten sposób dostałem swój klucz do GW EK.

chyba ze tak, zobaczymy co bedzie tym razem ;)
najbardziej jestem ciekaw sprawy płutna.
Czy poprostu Gram napisze ze go nie ma i nigdy nie mialo byc (chociaz na pudełku jest napisane że ma być)
Czekamy na oficjalny komunikat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wyjaśniliśmy sobie te drobne nieporozmienie :)
Moje zdenerwowanie spowodowane jest tym, że nie jest to niestety pierwszy przypadek opóźnienia dostawy. Po prostu nie moge zrozumieć czemu cały czas pada na mnie :( przecież płacę im przed terminem. I dlatego powoli acz nieubłaganie moja opinia na temat wysyłk w GRAM.PL skłania się ku określeniu "BAZAR" , jak to ładnie ujołeś.
Powtarzam podobne posty od jakiegoś czasu, bo mam nadzeiję, że ktoś z CD projektu to zauważy i odpowie, bo telefonów nie odbierają (wiem że pracują do 17 ale dzisiaj już od 14 nie odbierali), a na maile nie odpisują :( Więc zostaje mi forum. Tyle że jedyne wypowiedzi pracowników CD projektu jakie tu znalazłem są niewystarczające:
Tuddrussel - jest albo niedoinformowany albo kłamie (obie wersje są niedopuszczalne)
Soleila - przyznała, może nie wprost, że nie radzą sobie z wysyłkami (wcześniej dopuszczałem możliwość, że to ARENANET dostarczyła za mało towaru, a nie że jest to wina GRAM.PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wcześniejszy post pisany był ze zdenerwowania. Teraz gdy już ochłonąłem moge powiedzieć, że jest mi szkoda CDP z powodu całego tego zamieszania. Wybacze im ten lekki błąd jako, że był pierwszy i mam nadzieje, że ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować