Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: FIFA 12 - recenzja

42 postów w tym temacie

Taaaaa.... Fan dla Fanów pisał recke od razu widać :-) Ja i tak wolę PES''a. Dostałem za darmo Fife 11 (i bardzo sobie to chwalę, bo na taki syf złotówki byłoby mi szkoda) pograłem trochę i niestety wrażenie mizerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość z obecnych tu narzekających na FIFĘ grała pewnie w FIFĘ PC-tową - tutaj narzekaniom się nie dziwię. Grałem jednak w obie gry i FIFA - po wyrównaniu do konsoli - jest zdecydowanie lepsza. I bez argumentu, że PES jest nieprzewidywalny - na poziomie bodajże PRO cały czas strzelałem układając akcję praktycznie jednym schematem.

borys602 --> Nie wiesz co mówisz, panie, nie wiesz co mówisz. Idąc twoim tokiem myślenia każdą następną część gry można nazwać odgrzewanym kotletem.

Szkoda, że nie kupię w dniu premiery (brak kasy - musiałem anulować pre-ordera gdyż GoW3 mi wyssał portfel) ale z pewnością tydzień, dwa po będę już łupał w Ultimate Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w oba dema nowego PESa i demo nowej Fify, w PESa nie grałem odkąd zagrałem w Fife 11, i nie wiem jaki tam byl poziom trudnosci ale byl dosc latwy, a względem legendarnego w demie fify to juz w ogole, nie podobala mi sie ta stara sztywnosc PESa, ale liczyłem że w drugim demie będzie ten trening rzutów wolnych, w PESie treningi zawsze były fajne ;p, Fifa 12 wyeliminowała te błędy które mnie wkurzaly w 11,(faul po prawidłowym odebraniu piłki, brak faulu przy ewidentnym wjezdzie w nogi nie dotykajac pilki, te bledy byly czesto kluczowe w rozgrywanych przezemnie spotkaniach w Fifie 11 ) niestety znów musze się spodziewać że najszybszy piłkarz Premier league - Theo Walcott nie będzie miał szans dogonić żadnego piłkarza Chelsea który ma piłkę przy nodze, to mnie wkurzało zawsze w potyczkach internetowych, bo nie dość że chesea była drużyną chyba najszybciej biegającą, to jeszcze z łatwoscią strzelali gole z 30~metra, dla mnie to był cios ogromny, musiałem uznać wyższość przeciwnika nie dlatego że lepiej grał, ale dlatego że jego drużyna była przesadzona, szkoda że w tym roku będzie tak samo, ale o tyle dobrze że jest ten precyzyjny drybling i przy odpowiednim skupieniu będzie można ich ograć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w FIFA 12 w demo... zagrałem w PES2012 w demo i jak dla mnie FIFA wygrywa, choć przez wiele lat grałem w tą drugą grę a pierwszą uważałem za totalną pomyłkę.

Tak więc zdaje mi się że ocena jest jak najbardziej uzasadniona, ale dla wszystkich fanów PES''a i innych próbujących wszczynać wojny: ocena w recenzji jest oceną recenzenta. Jeżeli nie podoba się to co jest w FIFA- twoje zdanie, graj w PES''a. To szkoda że jeszcze nie wymagacie dla kogoś, kto totalnie nie grał w gry sportowe żeby Wam to zrecenzował tak jak on to widzi... wtedy ocena mogłaby być nawet i 5.0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajjjjj, ależ zgrzyt :/ Cytuję: "(...) w końcu prześcignęła zacnego rywala, stając się najlepszą serią gier o piłce nożnej (...)". Fani PES będą niepocieszeni. O ile mnie pamięć nie myli to FIFA ledwie wyprzedziła rywala o połowę długości w 2008 roku z wersją 09. W tym roku faktycznie edycja była lepsza, ale chyba tylko dlatego, że PES był wyjątkowo słaby. Pisałem już gdzieś kiedyś o tym: Grywam co roku w oba piłkarskie tytuły i często w pojedynkach ze znajomymi konfrontujemy obie gry. Niestety gdy gry stają ze sobą oko w oko, mecz po meczu, FIFA musi niestety odstąpić i zrobić miejsce dla The Króla. Jakie są różnice? Każdy kto poświęci trochę czasu na oba tytuły szybko wyłapie... nie ma sensu się wywodzić. Fanom FIFA mój komentarz i tak oczu nie przetrze. Pozostaje mi tylko uszanować, że ktoś woli tę serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Absolutny mistrz, jak FC Barca" - z tym też bym polemizował :P Ale już nic nie mówię, bo już widzę cienie toporów lecących w moją stronę >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować