Zaloguj się, aby obserwować  
Maurycy_69

The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay - Temat ogólny

703 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2006 o 21:16, Deejay napisał:

no nie wiem... :/
wyobraz sobie ze abbott uzywa takich zwrotow jak np. "psia krew!!"...

albo straznik wola riddicka - "choc no tu ty skurczybyku!!"

rownie dobrze moznaby bylo ocenzurowac manhunta... ;)

Ale wtedy na pewno byłoby trochę ciekawiej(i śmieszniej:). Np. słyszysz tekst "Sza da fak ap"(znam pisownię, ale nie chcę jej używać:))) a czytasz "Zamknij buzię, niedobry człowieku". Ludzie przechodziliby grę ze względu na te teksty:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 21:21, ShadowG napisał:

Ludzie
przechodziliby grę ze względu na te teksty:)))


ale gra miom zdaniem stracilaby klimat... nie bez celu w oryginale takie slownictwo jest uzyte...
chyba nie powinien dziwic nas fakt ze na najwiekszym zadupiu w galaktyce, w najlepiej strzerzonym wiezieniu uzywa sie wulgaryzmow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 21:04, ShadowG napisał:

Nie wiem co jest "fajnego" w używaniu wulgaryzmów. Ale rzeczywiście klimat tej gry ciężko oddać
bez przekleństw. Chociaż w tłumaczeniu Bad Day L.A, EGM pokazał, że można grę lokalizować bez
brzydkich wyrazów. Rozumiem, że to zupełnie inna produkcja, ale jednak da się. I do tego BD
zyskał na tym jeszcze więcej humoru. No ale w Kronikach Riddicka taka "cenzura" byłaby bardzo
trudna, ale na pewno możliwa.


Ale Bad Day L.A to gra z humorem. Riddick do żartownisiów nie należy i jak pisali poprzednicy - gra straciła by klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 11:55, Puszkin napisał:

Mam taki problem z grą kiedyś normalnie się odpalała teraz takie coś wyskakuje ;/


Coś mi się wydaje, że zmieniłeś kartę graficzną na GF6600GT. Dobrze myślę? ;)

Nawet jeżeli nie to zainstaluj sobie program Riva Tuner w zakładce Driver Settings wybierz OpenGL, następnie wejdź w zakładkę Compatibility i z listy gdzie pisze "no override" (OpenGL version string override) wybierz 1.5.
Mi to pomogło na karcie GF6600GT. Jeżeli nie pomoże to napisz - postaram się jeszcze coś wymysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 12:29, Puszkin napisał:

heh ja bym chciał wymienić ją na taką bo mam FX 5600 ;p ale zaraz zobaczę czy to pomoże oby
tak bo jest to wersja od Nicolasa ;p


Gra obsługuje FX 5600 więc jak zrobisz tak jak napisałem to powinno być ok. Chociaż z drugiej strony wersja od Nicolas Games nie jest dobrze załatana... Warto kupić grę wydaną przez CDP - nie dość że kosztuje 19,99zł, to jest na DVD, po polsku wraz z poradnikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj zakupiłem Kroniki Riddicka i mam następujacy problem... Generalnie gra sie uruchamia, gram sobie gram ale po krótkim czasie występuje uciążliwy błąd, którego screen zamiescilem ponizej. Gdy sie pojawia dzwiek sie zapetla, gra zwija sie na pasek ale po powrocie do niej mozna grac przez chwile, tylko ze bez dzwieku, pozniej pada kompletnie :( Mam SP2, najnowsze sterowniki do plyty glownej i karty graficznej, gra chodzi plynnie a inne pozycje (Far Cry, HoMM V, Warhammer 40k, PoP itp) chodza bez najmniejszych zarzutow. Moje parametry to: Procesor AMD Sempron 2500+, 2x256 MB ram, plyta glowna Abit NF7-S2, karta graficzna Radeon 9200 - 128 mb/128 bit.
Ktos wie jak pomoc? problem ze starbreese engine jest w helpie na stronce ale dotyczy SP2 a ja SP2 mam.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem sobie dzisiaj Kroniki Riddicka. Gra jest bardzo fajna i przyjemna. Ale mam dwa problemy.
1. Gra mi sie przycina dosc sporo Mój komp poniżej ( opis). choć powynczam cienie i efekty to i tak sie tnie. Detale na maska i rodzileczosc też. Choc da mniejsza rozdzielczsc tak samo.
2. Gra i czesto wskakuje mi do pulpitu i minimaluzuje sie w pasku zadań. Dzieje mi sie z grami tylko XKN. Czy one sa wogule aktywowane najnowszymi Patchami ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Kroniki Riddcika. Można jakos wylaczyc funkcje Pixel shader. Bo wlasnie ta funckja spowalnia umnie gre. Choc bym mial najmniejsze textury i najmniejsza rozdzielczosc i tak bedzie sie przycinac. Odpowiedźcie bardzo mi na tym zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:21, Filip92 napisał:

Co do Kroniki Riddcika. Można jakos wylaczyc funkcje Pixel shader. Bo wlasnie ta funckja spowalnia
umnie gre. Choc bym mial najmniejsze textury i najmniejsza rozdzielczosc i tak bedzie sie przycinac.
Odpowiedźcie bardzo mi na tym zalezy.


W opcjach grafiki na 100% jest opcja związana z Pixel/Vertex Shader - automatycznie powinna ci się dostosować do karty graficznej - ale oczywiście możesz zmienić ustawienie. Jednak całkiem chyba nie można wyłączyć tej opcji ponieważ silnik na którym powstała gra wykorzystuje właśnie Pixel Shadery. Dokładniej ci nie pomogę bo niedawno odinstalowałem grę z dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:21, Filip92 napisał:

Co do Kroniki Riddcika. Można jakos wylaczyc funkcje Pixel shader. Bo wlasnie ta funckja spowalnia
umnie gre. Choc bym mial najmniejsze textury i najmniejsza rozdzielczosc i tak bedzie sie przycinac.
Odpowiedźcie bardzo mi na tym zalezy.

Chyba w opcjach jet funkcja "Cieniowanie pikseli", czy coś takiego. Ustaw na 0.5 i powinno być dobrze. A co do funkcji auto, to mam wątpliwości. Miałem kartę Gforce FX 5200 i automatycznie ustawiało mi na 2.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos kody dzialajace do kroniki Riddicka. mam gre z XKN i w poradniku sa kody ale niedzilaja. Ja potrzebuje na niesmiertelnosc.
A trainer też nie che mi dzialac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden trainer to z wielkiej encyklopedi gier 2006 nie dziala:(.
A kody ktore byly w poradniku z gram.pl do gry Riddick tez nie dzialaly. Raczej wszystkie kody dzilaja. Na przechodznie przez ściany na broń itp. Ale nie dziala na niesmiertelnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Riddicka Też mam taki trainer Mint +3 ale on tez wogule nie dziala. Przy moim procesorze AMD Ahtlon 2500+ daje tego z kocowkom SSE. No i go wlanczam tego trainera i gre podczas gry kaza nacisna przycisk F3 niesmiertelnosc ale to nie dziala. Moze cos źle robie. To napiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 14:26, Filip92 napisał:

Zna ktos kody dzialajace do kroniki Riddicka. mam gre z XKN i w poradniku sa kody ale niedzilaja.
Ja potrzebuje na niesmiertelnosc.
A trainer też nie che mi dzialac:(


mysle ze bardziej powinienes zapytac tutaj...
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7786&tpage=2

a poza tym ta gra jest taka banalna.... naprawde potrzebujesz do niej kodow...? zero frajdy z gry... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 21:48, Moras1990 napisał:

Ehhh Kroniki Riddicka zdrożały. Można użyć tylko 4 Wp. pewnie dlatego ze tak dobrze sie sprzedaje.
Oj CDp to spryciarze, spryciarze :P heh


no i co z tego... w sklepach nadal gra kosztuje 20 zl a w sklepie gram.pl nie oplaca sie kupowac gier w ktorych wpln nie zwracaja kosztow przesylki... takze czy teraz czy wczesniej kronik riddicka nie oplaca sie w sklepie gram.pl kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować