Zaloguj się, aby obserwować  
Maurycy_69

The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay - Temat ogólny

703 postów w tym temacie

Witam! Gram w tą wspaniałą grę, ale mam parę pytań. Po pierwsze czy da się wejść do tego szybu wentylacyjnego pokazanego na obrazku 1 (próbuję i nie mogę), jest to od razu po zjechaniu windą do kopalni (obrazek 2). Zaznaczę jeszcze, że da się na niego wejść po belce i skale z boku, ale do niego już nie mogę, a chyba niepotrzebnie tak go nie zrobili?
Po drugie mój kumpel przeszedł już grę, ale nie wykonał zadań z niebieskoskórymi, okularami, i z listą kapusiów. Czy da się je wykonać? Jeżeli ktoś niedawno grał i dobrze pamięta to prosiłbym o instrukcje. Pomocy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie martw się tym szybem wentylacyjnym. Po pewny czasie właśnie z tamtąd wyjdziesz. To jest trochę tudny moment, bo trochę trudno się połapać gdzie iść. Ja przez jakiś czas chodziłem w kółko, ale odnalazłem drogę. Teraz ci nie powiem gdzie masz iść, bo grałem dawno i nie bardzo pamiętam co i jak. Ale na pewno masz solucje do gry jak kupiłeś z XKn. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 17:30, Mac Cry napisał:

Na razie nie martw się tym szybem wentylacyjnym. Po pewny czasie właśnie z tamtąd wyjdziesz.
To jest trochę tudny moment, bo trochę trudno się połapać gdzie iść. Ja przez jakiś czas chodziłem
w kółko, ale odnalazłem drogę. Teraz ci nie powiem gdzie masz iść, bo grałem dawno i nie bardzo
pamiętam co i jak. Ale na pewno masz solucje do gry jak kupiłeś z XKn. Życzę powodzenia :)


Aha dzięki. A nie wiesz przypadkiem co z tymi zadaniami bo w solucji niestety o tych pobocznych questach ani słowa nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja też ich nie przeszedłem. Zabiłem morze tylko ze dwóch niebiesko skórych, znalazłem tylko fragment tej listy, a gościa, który szukał okularów prawdopodobnie zabiłem (nie pamiętam dlaczego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sobie kupiłem tą gre i uważam że jest genialna :D Ale mam jeden problem, gdy saveyowałem to zrestartował mi się komp :/ i skasowały mi sie sejwy. MA kttos moze sejwy z poziomu 16. To jest ten co sie na ringu walczy. Bardzo prosze o pomoc :( Jak cost o wyślijcie na meil lordarthur@o2.pl i napiszcie do mnie na gg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niebiesko skórych zabiłem (tylko nie pamiętam jak), pierwsza część listy jest ukryta w ścianie, w pomieszczeniu niedaleko gościa który prosił o okulary. Drugą część miał chyba jeden facet który stał w korytarzu, niedaleko takiej linii ze skrzyniami na których mogłeś wjechać na wyższy poziom. Co do samych okularów to gdy będziesz przechodził przez kopalnie, to obok wielkiej windy będą na skrzyniach. Jeśli kojarzysz mniej więcej o co mi chodzi to nie powinno już być problemu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę dzisiaj przeszedłem. Szkoda ze jest taka krótka. Ale jest naprawde świetna. Gdy w tyo grałem to czułem jakbym oglądał film. Fajny był ten moment z tymi potworami. Bardzo przypominał walkę z obcym :D Gierki luuux > Polecam tym co nie grali :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak można obejrzeć screeny które zrobiłem w Kronikach Riddicka. Nie robiłem ich Print Screen tylko F12 i zapisały sie w folderze Screenshot i są w formacie .TGA . Jakim programme to otworzyc

PS. Gre przeszedłęm juz 2 razy i tych screenów troche sie nazbierało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:06, Moras1990 napisał:

Mam pytanie. Jak można obejrzeć screeny które zrobiłem w Kronikach Riddicka. Nie robiłem ich
Print Screen tylko F12 i zapisały sie w folderze Screenshot i są w formacie .TGA . Jakim programme
to otworzyc

PS. Gre przeszedłęm juz 2 razy i tych screenów troche sie nazbierało :D


polecam darmowy program XnView ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi Riddick nie chce się zainstalować. Wkładam płytę do napędu, po chwili napęd ją wyczytuje, ale wyskakuje błąd aplikacji StarbreezeAutorun.exe i komputer pyta się, czy wysłać raport do Microsoftu. Na stronce gram.pl jest napisane, że gra wymaga SP1 pod Windowsem XP, no a ja mam SP2. I sęk w tym, że nie chce mi się wywalać SP2 i instalować SP1, żeby sobie w jedną grę pograć. Czy jest jakiś inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:21, JayC napisał:

A mi Riddick nie chce się zainstalować. Wkładam płytę do napędu, po chwili napęd ją wyczytuje,
ale wyskakuje błąd aplikacji StarbreezeAutorun.exe i komputer pyta się, czy wysłać raport do
Microsoftu. Na stronce gram.pl jest napisane, że gra wymaga SP1 pod Windowsem XP, no a ja mam
SP2. I sęk w tym, że nie chce mi się wywalać SP2 i instalować SP1, żeby sobie w jedną grę pograć.
Czy jest jakiś inny sposób?


Pierwsze pytanie masz orginał ??
a to nic ze masz SP2 bo mi chodzi na SP2 bez problemu a gra potrzebuje mini mum SP1 do uruchomienia ;]

PS.widze ze jestes nowy i jak widzisz mamy takie same awantarki i bardzo bym cie prosił bys zmienił bo swuj mam juz chwile a na forum głupio bedzie wygladac z 2 konta z takimi samymi awantarkami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:26, TTBoS napisał:

Pierwsze pytanie masz orginał ??
a to nic ze masz SP2 bo mi chodzi na SP2 bez problemu a gra potrzebuje mini mum SP1 do uruchomienia
;]

PS.widze ze jestes nowy i jak widzisz mamy takie same awantarki i bardzo bym cie prosił bys
zmienił bo swuj mam juz chwile a na forum głupio bedzie wygladac z 2 konta z takimi samymi
awantarkami ;]


Mam oryginał, kupiłem w eXtra Klasyce Next. I za każdym razem, jak wkładam płytę do napędu, wyskakuje takie coś (obrazek poniżej). http://i58.photobucket.com/albums/g249/krzysiek666/beztytu322u-1.jpg

A avatarka nie chce zmieniać. Przyzwyczaiłem się do niego. Są podobne, to fakt, ale nie takie same :). Poza tym mamy inne nazwy., a to już dużo zmienia. Przepraszam cię narazie, jak znajdę coś ciekawszego, to zmienię, a na razie zostawię tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:32, JayC napisał:

Mam oryginał, kupiłem w eXtra Klasyce Next. I za każdym razem, jak wkładam płytę do napędu,
wyskakuje takie coś (obrazek poniżej). http://i58.photobucket.com/albums/g249/krzysiek666/beztytu322u-1.jpg

A avatarka nie chce zmieniać. Przyzwyczaiłem się do niego. Są podobne, to fakt, ale nie takie
same :). Poza tym mamy inne nazwy., a to już dużo zmienia. Przepraszam cię narazie, jak znajdę
coś ciekawszego, to zmienię, a na razie zostawię tak jak jest.


sprubuj zainstalowac od nowa sterowniki do napedu a jak masz 2 to sprubuj odłonczyc 1 i wtedy sprobowac
[dobrze by było gdybys sprubował u jakiegos kolegi czy uniego dzieje sie tak samo bo jak tak to masz prawdopodobnie płyte uszkodzaona] jeszcze wyslij do pomocy technicznej CDP zapytanie o ten problem moze oni cos na to poradzą :)

ps. Ok ^^ nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, coś się popróbuje. Kupiłem sobie tą grę, bo czytałem, że ta gra jest nawet lepsza od Dooma 3, że to najbardziej niedoceniona gra ostatnich lat itd. a poza tym dawno nie grałem w dobrą strzelankę, więc kupiłem. Zachodzę do domu, rejestruję, próbuję zainstalować... klops. Nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:17, diablolod napisał:

przez wieksza czesc czasu walczy sie z potworami??:/


Nie, przez większość czasu walczysz z ludźmi, potwory (zmutowanych lidzi i kosmitów) spotkasz w kilku poziomach (tych pierwszych w 3-ch a kosmitów w 5-7 bodajże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:40, JayC napisał:

Ok, coś się popróbuje. Kupiłem sobie tą grę, bo czytałem, że ta gra jest nawet lepsza od Dooma
3, że to najbardziej niedoceniona gra ostatnich lat itd. a poza tym dawno nie grałem w dobrą
strzelankę, więc kupiłem. Zachodzę do domu, rejestruję, próbuję zainstalować... klops. Nic
się nie dzieje.


tylko z 2-strony obrazek nie wskazuje na problem z napedem ;/ moze ktos jeszcze bedzie weidział cos na ten temat i ci pomoze dokładniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować