Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mały poradnik do Dark Souls – garść zasad przydatnych na początku rozgrywki

26 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2011 o 14:03, Avaratar napisał:

i jeszcze jedno, jak miec 10 potionow zamias 5??

!0 potow dostajesz tylko w glownych Hubie startowym, w dalszych tylko po 5, ale z tego co zauwazylem co jakis czas moja postac z nikad dostawala jeden dodatkowy i zdazylo mi sie miec ich 11 nawet. Nie wiem od czego to zalezne, byc moze ze nie tracilem zycia i ich nie uzywalem jakas dluzsza chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 14:19, Drakhon napisał:

> i jeszcze jedno, jak miec 10 potionow zamias 5??
!0 potow dostajesz tylko w glownych Hubie startowym, w dalszych tylko po 5, ale z tego
co zauwazylem co jakis czas moja postac z nikad dostawala jeden dodatkowy i zdazylo mi
sie miec ich 11 nawet. Nie wiem od czego to zalezne, byc moze ze nie tracilem zycia i
ich nie uzywalem jakas dluzsza chwile

Ogniska ulepszasz opcją "Kindle" - każdy upgrade daje Ci 5 potów więcej przy każdym odpoczynku. Dodatkowe potiony (opcja z 11) zdobywa się też gdy inny gracz odpoczywa przy tym samym ognisku, w tym samym czasie co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Dark Souls nie gra się po prostu magiem, albo po prostu wojownikiem, żeby mieć szansę trzeba umieć i to i to, są wrogowie, których bardzo łatwo rozłożyć magią, ale podejście do nich z mieczem kończy się często tragicznie. Równie często sytuacja jest odwrotna, szybki przeciwnik dobiegnie do Ciebie zanim skończysz rzucać czar (chociaż w takiej sytuacji często działa sparowanie ataku tarczą i wycastowanie czaru kiedy przeciwnik jest zdezorientowany kontrą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+5 potów jest za użycie kindle przy ognisku. kosztuje 1 humanity to po prostu podsycenie ognie który jest większy i dzięki temu przy każdej wizycie w tym ognisku dostajesz nie 5 ale 10 flaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> i jeszcze jedno, jak miec 10 potionow zamias 5??
Wydaje mi się, że po pokonaniu bossa w Azylu Nieumarłych możesz dostać bonusowe 5 jeżeli pokonasz go przy pierwszym spotkaniu (wtedy gdy gra Ci mówi "Uciekaj!") - a w każdym razie ja zaraz po wykończeniu go miałem 10 (tak mi się wydaje) i nie bardzo wiedziałem skąd się wzięło bo nie ulepszałem ogniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować