Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dark Millennium Online z datą premiery

14 postów w tym temacie

Ja stawiam że tak długi jest czas produkcji i tyle. 2 lata od trailera do wydania MMO to norma, a w przypadku wielu gier ten czas jest nawet dłuższy. Chociażby Blade and Soul - ogłoszone w 2009, a wydany będzie pod koniec 2012 lub w 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za półtora roku nisza za Warhamcem zostanie wypełniona przez coś innego, poza tym zbyt długie czekanie niszczy grę, grafika już będzie (już jest) zacofana, zostanie tylko klimat i to pewnie dla maniaków. A właśnie teraz powinni w przeciągu pół roku wypuścić aby skorzystać darmowej promocji zrobionej dzięki Space Marinom. Liczę jednak, że coś z tego kiedyś wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie podobne do Space Marine to będzie wypasik. Byle tylko nie zepsuli MMO dziesiątkami serwerów gdzie będą pustki na lokacjach jak w Warhammer online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można się było spodziewać tej gry wcześniej. Przecież w tej chwili nie wiemy o niej nic. Mowi się coś o tym, że nie będzie taka jak obecne MMO ale nie wiadomo o co chodzi. Tzn. pewnie gra jest naprawdę w stanie bardzo początkowym. ALe rok to niedużo - po wakacjach powinna być gra w zasadzie gotowa do bety. I wtedy będziemy wiedzieli pewnie już tyle, żeby móc samemu ocenić, czey to jest kolejny "misuse" licencji GW czy może jednak coś intrygującego.
No i najważniejsze - im większe oczekiwania teraz tym gorzej gra wypadnie - to będzie pewnie tak samo niedługo z SWtOR. Niezależnie jak stara republika byłaby dopracowana i tak zawiedzie graczy, którzy oczekują niemożliwego do osiągnięcia cudu - który byłby tysiące razy lepszy od WoW i zupełnie od niego rózny, a do tego zrozumiały i przystępny dla graczy ( czytaj: jak najbardziej podobny do WoW ). Z wygórowanymi oczekiwaniami nie wygrasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby była grywalna i ciekawa, grafika jest na drugim miejscu moim zdaniem szczególnie że lider MMO jako takiej grafiki nie ma ... zbyt dobrej, że tak ujmę a wiele dobrze zapowiadających się gier jak np Conan leży i kwiczy z płatnej jest już darmowy a miał być taki super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THQ już od dawna trąbiło że gra wyjdzie nie wcześniej niż w 2013, i nie chodzi tu o WoWa, który ma wkrótce zostać zastąpiony innym MMO od Blizzarda, mając jednocześnie takich konkurentów jak Old Republic, czy GW 2. Po prostu muszą na nią poświęcić mnóstwo czasu, to produkcja ma tyle go pochłaniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chce mi się wierzyć że THQ odwleka premierę bo liczy że ujdzie więcej ludzi z WoW''a.
Sam WoW nie śpi... Blizz szykuje dodatki. Kolejne MMO które może być z góry skazane na sukces.

Co do W40K Online... zagrałbym z wielką chęcią - dobrze że wyjdzie później bo może będzie miała więcej świeżości albo będzie pełna sprawdzonych pomysłów. Oby to nie umarło jak WAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy będzie możliwość zagraniem Adeptus Mechanicus zwłaszcza z możliwością sterowania Tytanem. Osobiście liczę na połączenie idei Battlefieldów z WoWem, taka wojna w czasie rzeczywistym z przesuwającymi się liniami frontu co prawda w takich warunkach serwery musiały by utrzymać kilka tysięcy graczy jednocześnie co jest mało realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 13:20, Darkstar181 napisał:

THQ już od dawna trąbiło że gra wyjdzie nie wcześniej niż w 2013, i nie chodzi tu o WoWa,
który ma wkrótce zostać zastąpiony innym MMO od Blizzarda, mając jednocześnie takich
konkurentów jak Old Republic, czy GW 2. Po prostu muszą na nią poświęcić mnóstwo czasu,
to produkcja ma tyle go pochłaniać.

Trudno na chwilę obecną przewidzieć, gdzie będzie Old Republic stało z popularnością w 2013. Może o grze już wtedy wielu zapomni i nie będzie konkurencją. Myślę, że pomimo utraty części graczy WoW nadal utrzyma status quo. To ciągłe wspominanie o Old Republic przypomina mi komentarze sprzed premiery np. Age of Conan a dzisiaj gra nie jest w najlepszej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować