Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstaje kolejna gra oparta o uniwersum Shadowrun

8 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Doczekamy się kolejnej produkcji spod znaku Shadowrun. Tym razem nie ma prób stworzenia tytułu AAA, będzie to gra sieciowa działająca w przeglądarce, za to potencjalnie ciekawa. Shadowrun Online powstaje w niemieckim studiu Cliffhanger Productions.

Przeczytaj cały tekst "Powstaje kolejna gra oparta o uniwersum Shadowrun" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja naprawdę ciekawa, ale zobaczymy jak się to sprawdzi we współpracy z innymi graczami. Chociaż i tak najlepszym wtedy rozwiązaniem będzie granie tylko z przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a już liczyłem na jakiegoś solidnego RPGa, od biedy grę akcji dla pojedynczego gracza w tym uniwersum. Znowu przyjdzie mi czekać na kolejne ogłoszenie nowego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, Shadowrun to jeden z ciekawszych systemów RPG. Jego ostatnia adaptacja zawiodła (nie dziwota, w końcu był to tylko FPS), a ostatnia dobra wyszła w 1994 (RPG w wersji na Sega Genesis). Z tego też powodu smuci mnie, że świat, który wręcz błaga o to, by osadzić w niej jakąś epicką historię podszytą naprawdę mroczną intrygą. Zamiast tego dostajemy przeglądarkową sieciówkę. Chociaż sam koncept zbierania materiałów wywiadowczych i przygotowywania się do faktycznej misji brzmi naprawdę ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, Shadowrun zeżarł mnóstwo czasu, szczególnie przygotowywaniem materiałów na sesje, ale za to jaka zabawa była :)
Szkoda, że dotychczasowe wersje komputerowe były do kitu. Może przeglądarkowa kicha jednak coś zmieni na pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy mechanika nowej gry będzie oddawała choć po części uczucie towarzyszące wysypywaniu wiadra kostek K6?

:3

Uniwersum sympatyczne i mogłaby z tego wyjść dobra gra akcji TPP, czy nawet cRPG w stylu Deus Ex.
Wszelakie inne raczej nie poprawią wizerunku uniwersum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować