Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation Move w liczbach

8 postów w tym temacie

Nie ma gier pod move zbyt dużo (dobrych gier) to i zamówienia nie są bóg wie jak duże. Pojawi się ciekawy tytuł który wykorzysta solidnie ten kontroler to będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zarówno Kinect jak i Move mają niewykorzystany potencjał. Wynika to przede wszystkim z małej ilości gier i mało innowacyjnego podejścia. Oba urządzenia są inne. Myślę że Kinect powinien być do gier "niedzielnych" (np. kinectimals) a także służyć jako uzupełnienie pada (FM 4). Move jest czymś co raczej nie może współpracować z padem ale za to zapewnia większą precyzję i ma guziki. Dlatego powinien być wykorzystywany zarówno do gier każualowych jak i poważnych tytułów bez pada. Tutaj ja osobiście upatruję się wyższości Kinecta nad Movem i to w obu typach gier wyróżnionych powyżej. Jako urządzenie do gier bardziej zabawowych jest łatwiejszy w obsłudze i bardziej intuicyjny. W grach poważniejszych nie musi się starać na siłę zastąpić pada. To nie znaczy że na mova nie mogą powstać inne gry lepsze niż na Kinecta. Warto dać przykład chociażby w postaci gry z serii "Gwiezdne Wojny". Kinect nie sprawdzi się do machania mieczem, co z resztą usilnie starają nam się udowodnić twórcy Star Wars na to właśnie urządzenie. Move w tej sytuacji sprawdziłby się perfekcyjnie czego za to żaden z twórców jakoś "nie chce" nam pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do końca roku 80 tytułów? Jeśli dobrze zrozumiałem ten akapit to będziemy mieli w ciągu najbliższych 2 miesięcy prawdziwy wysyp gier od Sony (nie licząc starterów na PSV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 14:08, Pafun napisał:

Czy Battlefield 3 będzie wykorzystywał MOVE?


nie, bo Sony nie wyłożyło na to kasy ;) a DICE obrało sobie PC za platformę wiodącą, więc po kiego mieliby inwestować w wersje na konsole więcej niż one tego wymagają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować