Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham City - Kobieta Kot grywalna tylko z Online Pass

96 postów w tym temacie

Kolejni zbawiciele świata - czyli,gra już nie może być dobra bo jeżeli jest to znaczy,że recenzje są kupione?
im gorszą ocenę dostanie gra to tym lepszą grą jest?
rozumiem narzekanie na jechanie po dobrych grach w recenzjach ale narzekanie na dobre,pozytywne recenzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 12:46, Lordpilot napisał:

zamierza spamować DLC lepiej niż DICE czy Activision


Zasadnicza różnica. Jak nie kupisz map za 60zł do CoD czy BF to masz dużo zabawy mniej. Jak nie kupisz 6 skórek (za 20zł) to po prostu nie masz skórek do trybu chalange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

“You know the skins for Batman, I think look totally sweet. The Robin skins as well look awesome. And the fact that you can play straight out of the bag with them in challenge maps, and then once you’ve completed the story mode you can come back and use them in the open world. Every time I see that in the studio I’m like ‘that looks hot.’ We’ve got more announcements to make on that as well.”

Skiny będą działać też w głównym wątku.
Najciekawsze jest to jak rozwiążą możliwość glidingu w skinie Beyond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Sam kupuję gry z pierwszej ręki, ale co jest złego w kupowaniu z 2.? Wydawca i tak dostaje kasę, więc co mu szkodzi, że produkt zostanie odsprzedany? To trochę tak jak z koncertem Rammsteina, na który (z winy organizatora, nie zespołu), nie można było wejść, jeśli kupiło się je w necie, bo organizator unieważniał bilety, które pojawiały się na aukcjach internetowych.
P.S. Mimo to nie anuluję zamówienia, nie pójdę protestować pod siedzibami firm produkujących gry i nie przestanę chodzić na koncerty (choć to ostatnie robię raczej rzadko, ale to z braku czasu a nie z niechęci do nich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 14:50, Falrinth napisał:

Dlatego ja już nie kupuję gier... Po prostu to co serwuje nam branża to jest jakaś parodia..
A do tego lemingi, które i tka kupują ten nowy chłam.

Jedzenia też nie będziesz kupował bo co raz to gorszej jakości?
Są ludzie którzy mają jednak gdzieś brak jakiejś słitaśnej skórki, nie płaczą jak to nie gwałcą ich praw konsumenckich przy pierwszej lepszej okazji i wolą się cieszyć samą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 14:25, Pietro87 napisał:

“You know the skins for Batman, I think look totally sweet. The Robin skins
as well look awesome. And the fact that you can play straight out of the bag with them
in challenge maps, and then once you’ve completed the story mode you can come back
and use them in the open world. Every time I see that in the studio I’m like ‘that
looks hot.’ We’ve got more announcements to make on that as well.”


Skiny będą działać też w głównym wątku.
Najciekawsze jest to jak rozwiążą możliwość glidingu w skinie Beyond.

Już to raz poruszyłem. Kostium ma ponoć rozkładane skrzydła, czy coś (przynajmniej oryginalny). W grze będzie prawdopodobnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pietro87
A na jakiej podstawie twierdzisz, że kradnę? Jak nie kupię bułki to ją ukradnę? Wiesz co to logiczne myślenie? Jak jej nie kupię to po prostu nie będę jej miał. Rozumiesz?

SarenkaB
Jedzenie to nie gry ;] I czy ja piszę o jakichś skórkach? Mi naprawdę to nie jest potrzebne, albo jakieś peirdoły z edycji kolekcjonerskich.. Chodzi mi o to, że ludzie właśnie godzą się na to i dlatego to tak wygląda jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 14:55, Pietro87 napisał:

Czyli otwarcie się przyznajesz, że kradniesz.. a nie pardon, wy piraci się "dzielicie"
tak ?

Ew. jest na tym portalu przypadkiem i wcale nie gra. Albo jest no-lifem, który wchodzi na portale traktujące o rzeczach, których nienawidzi, tylko po to, żeby obrażać ludzi, którzy odwiedzają dany portal, bo ich to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 15:03, Falrinth napisał:

Pietro87
A na jakiej podstawie twierdzisz, że kradnę? Jak nie kupię bułki to ją ukradnę? Wiesz
co to logiczne myślenie? Jak jej nie kupię to po prostu nie będę jej miał. Rozumiesz?

To co robisz na portalu traktującym w prawie 100% o grach (chyba, że przypadkiem trafi się coś o sprzęcie do gier, albo książce na podstawie gry)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nemo i właśnie mnie obrażasz.. Na jakiej podstawie wysuwasz swoje wnioski? Czy ja tu kogoś wyzywam? Wyrażam swoją opinię, a jest wolność słowa. Napisałem co o tym myślę, tylko tyle. A już pojazd jest. Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie mogę tu być?
Poza tym mam tu konto od jakichś 6 lat.. Człowieku o co Ci chodzi? A zdanie, że już nie kupuję gier to chyba czas teraźniejszy nie ? Nie oznacza ono, że kiedyś tego nie robiłem.. Logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 13:28, lis_23 napisał:

Dokładnie tak jak ja zrobiłem - inaczej nie mógłbym grać w Batman AA,Gears of War,Bioshock
2 czy Down of War II
głupie jest tylko łączenie GFWL z Steam,bo albo jedno,albo drugie.

Nie mógłbyś grać w Batman: AA, czy Dawn of war II? Dziwne. Ja przeszedłem Batman: AA, DoW II, DoW iII:Chaos Rising (2 razy) i DoW II: Retribution (każdą rasą). A konto na GFWL mam od tygodnia (po tym jak skończyłem główny wątek w Batmanie). Taki jestem szybki? Nie spałem? Oszukuję? Mieszkam w USA? Zhackowałem się na kompy Microstoftu? Złożyłem ofiarę Mrocznym Bogom? Nie. Po prostu grałem logując się jako offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pietro87
Kradnę ..............................................................

Witaj Falrinth !

Jesteś naszym cennym klientem - zobacz jak przebiega nasza współpraca:

Zrealizowane zamówienia: 6

Kupione gry i sprzęt: 29

Napisane opinie o grze: 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma powiększanie e-penisa do kupienia gry, na którą się czeka zaraz jak wychodzi? Według mnie nic.
Ale, ogólnie rzecz biorąc, skoro kupuję grę od razu po takiej cenie, jaka jest ustalona, dzięki czemu producent dostaje więcej kasy, to oczekuję chyba też więcej niż osoby, które kupią później lub te, które kupią używkę. Logiczne? Uważam, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 15:08, Falrinth napisał:

Nemo i właśnie mnie obrażasz.. Na jakiej podstawie wysuwasz swoje wnioski? Czy ja tu
kogoś wyzywam? Wyrażam swoją opinię, a jest wolność słowa. Napisałem co o tym myślę,
tylko tyle. A już pojazd jest. Ech

Właściwie to stwierdziłeś, że ludzie kupujący gry są małymi, dość głupimi, ssakami z rodziny nornikowatych. Może istnieją gorsze rzeczy, ale jednak. Poza tym leming ma trochę inne znaczenie w slangu. Dziwne, bo na Onet.pl wchodzę tylko dlatego, że mam tam pocztę, nie oglądam telewizji. 2. definicja też do niczego, bo do dziś nie znalazłem kogokolwiek, kto ubiera się czy zachowuje jak ja, więc trudno, żebym kogokolwiek kopiował. Poza tym obie ą bez sensu w zdaniu, które napisałeś.
P.S. Co nie zmienia faktu, że ma ono wydźwięk pogardliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 15:21, Harrolfo napisał:

A co ma powiększanie e-penisa do kupienia gry, na którą się czeka zaraz jak wychodzi?
Według mnie nic.

Odnosiło się to do oczekiwania na nagrodę za kupienie nowej gry. Uważasz to za normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować