Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego sklep gram.pl?

105 postów w tym temacie

Ja ze swojej strony chciałbym jeszcze jedno dodać - na gramie nie kupuję również z powodu braku aktualizacji cen. Przykład? Ostatnio chciałem kupić Gears of War 1, żeby sobie odświeżyć serię(w jedynkę grałem tylko na PC), szukam u Was i mnie zamurowało - 69zł (X360)?! Za grę, która miała swoją premierę w 2006 roku? Prawie 6 lat minęło, a Wy macie ceny z kosmosu. Co lepsze, 1,5 roku temu kupiłem nową Gears of War 2 GOTY za 75zł, z przesyłką 81zł. I jak tu u Was coś kupować? Tak duży sklep jak gram.pl mógłby się trochę wysilić na lepsze ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wielkim wrażeniem magazynu. Punkt odbioru, to dla mnie rewelacja. Wybieram w domu, podjeżdżam, płacę i mam. Płatności i umawianie się z kurierem zawsze tylko utrudniały mi życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Pre-order BF3 na gram.pl, dlatego bo wiedziałem, że nie zawiedzie mnie ten serwis, dostanę to co chcę i nie będę się martwił tym, czy aby na pewno dostanę to o czym pisali na aukcji. Dostałem do tego fajne dodatki jak ekwipunek Specact czy pakiet uzbrojenia specjalnego. Do punktu gdzie odbierałem paczkę nie miałem daleko, więc czego tutaj chcieć więcej. Dla mnie wypas! Fakt, może jak chodzi o starsze pozycje to nie jest super z cenami, bo można taniej kupić, ale to nie jest jakaś znacząca różnica. Wiadomo, że się znajdą tańsze pozycje i dużo droższe jak w każdym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat wypłynął na nowo, dorzucę swoje trzy grosze. Dla mnie sklep gramowy byłby sklepem idealnym, gdyby jeszcze spełniał dwa warunki:

1) Program lojalnościowy - ciężko mi uwierzyć, że sklep, pretendujący do miana największego w kraju, nie wprowadził jeszcze nic takiego. Jestem pewien, że gracze, mając do wyboru dwa sklepy o podobnych cenach, wybiorą ten, który zaoferuje im coś w zamian. Czyli np. jeden grampunkt (jak zwał, tak zwał) za każde 10 złociszy wydane w sklepie. Punkty takie mogłyby być wykorzystywane do zakupu innych tytułów (vide PRy na keye.pl), gadżetów itp.

2) CD keye - w czasach, gdy coraz więcej gier sprzedawanych jest w dystrybucji cyfrowej, gram nadal nie oferuje samych kluczy. Dziwne to trochę, bo w przypadku np. MMO, takich jak WoW, wolę kupić sam klucz (do dodaktu), niż ganiać do sklepu po pudełko droższe o kilkanaście/kilkadziesiąt złotych. Tymczasem muszę szukać innych źródeł, bo gramowy sklep po prostu takich rzeczy nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować