Zaloguj się, aby obserwować  
holo

Heroes V Demo ! Rulezzzz

19 postów w tym temacie

Widzieliście ilość pobrań dema Heroes V w wersji Po Ludzku? Toż to chyba rekord świata ! Grubo ponad 17 000. Spójrzcie tylko na ilość pobrań innych tytułów kręci się średnio koło 20 pobrań (lepsze tytuły). Jak tak pójdzie ze sprzedażą HV to mijając na drodze jakiegoś Porszaka pomyślisz "ktoś z CD Projektu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 19:44, PAPISHON napisał:

Hmmmm.z jednej stronki pobrano demo Ghost Recona 3 z 15 000 :P


hmm z FilePlanet juz jest Downloads: 30,127 :] a demo jest bardzo ktorko na necie :) a i poprawka bo juz Downloads: 30,128 ten 8 to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 19:41, holo napisał:

Widzieliście ilość pobrań dema Heroes V w wersji Po Ludzku?


Po ludzku znaczy po polsku ;)?

Dnia 29.04.2006 o 19:41, holo napisał:

Toż to chyba rekord świata ! Grubo ponad 17 000.


Ja ściągałęm 2 razy więc jest tu mój duży wkłąd :P

>Spójrzcie tylko na ilość pobrań innych tytułów kręci się średnio koło 20 pobrań (lepsze tytuły). Jak tak pójdzie >ze sprzedażą HV to mijając na drodze jakiegoś Porszaka pomyślisz "ktoś z CD Projektu"...

Koło 20? Jakie to tytuł tzn "te lepsze"? Ja na razie oprócz HOMM''a V nic lepszego do ściągnięcia nie widziałem :). Polska wersja jest cool, podoba mi się że występują w niej gwiazdy polskiego dużego ekranu. Tylko jeszcze niech poprawią te podpisy w filmikach (na zgodny z tym co mówią) i bedzie super. Ale z tym porszakiem to lekka przesada- to że ściągnięto tą gre 17 tys razy to nie znaczy że od razu się tyle sprzeda (choć kto wie ;) ). Ja w każdym razie będę miał swoją EK i jestem happy. Samo demo zajęło mi z 5 godz może (szczególnie misja demonem) więc co to będzie jak będę miał full''a? Poczekamy, zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"lepsze tytuły" tzn hiciory np Warcraft 3, Diablo 2 itd... Te 17 klocków zrobiło na mnie wrażenie z powodu wręcz absurdalnego rozrzutu w ilości ściągnięć przeróżnych dem ze strony gram.pl... Z czego można wnioskować, że zapowiada się niezła sprzedaż. Ja demo ciągnąłem 16 godzin. Z innym tytułem na pewno nie zadał bym sobie tego trudu (łącze 128)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ja widzę że z Was są niezłe spryciarze :) Nawet z tą kursywą nie załapałem, ale to pogrubienie jednak włączyło mi na chwilke mózg :) (OMG, jaki ja jestem głupi czasem ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko...bo mam wersję z Anglii, ale coś mi padło i nie wiem czemu mi savy nie chcą czytać.... ;/ Czy ma ktoś jakiegoś save''a w misji 5 kampanią Heaven, mniej więcej po odkopaniu tego artefakty co z tego puzzle map musiałem rozszyfrować....? Prosiłbym o przesłanie na maila dwight89@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 19:41, holo napisał:

Widzieliście ilość pobrań dema Heroes V w wersji Po Ludzku? Toż to chyba rekord
świata ! Grubo ponad 17 000. Spójrzcie tylko na ilość pobrań innych tytułów kręci się średnio
koło 20 pobrań (lepsze tytuły).

Oto przykład, jaką sieczkę z mózgu robi ludziom fałszywa reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 19:14, Monastor napisał:

Oto przykład, jaką sieczkę z mózgu robi ludziom fałszywa reklama.



No jasne H3 miała taką z....tą reklamę, że zrobiła mi taką siekę w baniaku. że nie zauważyłem od 5 lat iż gram w totalny kał. [Czwórka specjalnie mi nie leżała (nie miała tak kolosalnej akcji reklamowej)]... Z następną odsłoną będzie pewnie podobnie... Co racja to racja... Wszystko co reklamowane jest do niczego, a fakt iż wielu gostków jest zainteresowanych reklamowanym tytułem to tylko dowód ich żałosności...

Na prawdę godna pożałowania logika...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 20:10, holo napisał:

No jasne H3 miała taką z....tą reklamę, że zrobiła mi taką siekę w baniaku. że nie zauważyłem
od 5 lat iż gram w totalny kał. [Czwórka specjalnie mi nie leżała (nie miała tak kolosalnej
akcji reklamowej)]... Z następną odsłoną będzie pewnie podobnie... Co racja to racja... Wszystko
co reklamowane jest do niczego, a fakt iż wielu gostków jest zainteresowanych reklamowanym
tytułem to tylko dowód ich żałosności...


Nic takiego nie napisałem... Ta gra jest po prostu przereklamowana... zobaczysz, że bum na heroes 5 przejdzie po roku lub dwóch latach... To jest klasyczny "hicior", dużo naobiecywane, mało zrobione, zastosowane tanie chwyty i podszywanie się pod dobrą markę. Prawa marketingu, niestety większość się nabiera... No cóż... to Wasze pieniądze na to idą. Najbardziej prawda w oczy zakole kiedy będzie heroes 6... Ubisoft będzie już miał rzeszę fanów nowych, "lepszych" heroes i wciśnie im zupełne byle co. Już piątka nie trzyma się kupy, to już nie ta seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało zrobione? Co ty byś chciał? HeroesV na silniku Crysisa?? Frał w demo i moim zdaniem jest super, tylko dialogi , znaczy głosy są za ciche (źle nagrane?) mam wersję z cda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerażony rozmiarem dema i czasam na jego ewentualne ściągnięcie (14-15 h) niestety będę musiał poczekać, aż dadzą go w jakimś czasopiśmie z grami. Może CD-A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 21:03, Abi Dalzim napisał:

Przerażony rozmiarem dema i czasam na jego ewentualne ściągnięcie (14-15 h) niestety będę musiał poczekać, aż dadzą go w jakimś czasopiśmie z grami. Może CD-A?


Już jest nawet. :D W najnowszym CD-Action jest polskie demo Hirołsów V. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować