Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obejrzyj premierowy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 3

74 postów w tym temacie

''The most anticipated game IN HISTORY''
''The worldwide phenomenon''
To wszystko marketingowa bujda. Mimo tego, że to wyznacznik w trailerach gier z serii CoD, mogliby już to sobie odpuścić...

Pierwsze słowo, które przyszło mi na myśl po zobaczeniu trailera BF3 - ''epicness''. Wszystko było spójne, dobrze zmontowane, z niezłą (choć ciut ''overused'') muzyką. Wiedziałem o co w nim chodzi. Takiego trailera nie powstydziłby się żaden film akcji.
Pierwsze słowo, które przyszło mi na myśl po zobaczenia trailera MW3 - ''mehh''. Miałem wrażenie, że to wszystko już widziałem i że nie pokazali niczego nowego. Łodzie już były, tak samo walący się NYC i ckliwe dialogi w tle... Poza tym chaos z niespójnymi scenami, szybkimi ujęciami i tak dalej...

Nie chcę faworyzować żadnej z gier (chociaż po kiepskim WAW, bardzo słabym MW2 i wręcz tragicznym BO nie zaufam już więcej żadnej grze z CoD w tytule), ale chłopaki z jednego studia postarali się bardziej, niż z drugiego. I to potwierdził mój ojciec, osoba która nie ma nic wspólnego z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze, ja zamierzam tą grę kupić i właśnie mnie obraziłeś.
Trochę szacunku dla ludzi, jeśli wiesz co to znaczy.
No i tak wgl to teraz pokazujesz, że sam nie masz mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamyk tu chodzi po prostu o to, że wielu nie widzi jak robieni są w bambuko. Jeśli ktoś pierwszy raz decyduję się na CoD''a (czyt. MW3)- to ok rozumiem, jeśli ktoś grał w BO i decyduję się na MW3- też rozumiem... Lecz jeśli ktoś, kto siedzi w tym od paru dobrych części i nie zauważa prostych rzeczy, że kolejna część to porostu JEDNO wielkie DLC, poza nowymi mapkami nic nie wnosi i ktoś jest gotów za to dać 200 zł w dniu premiery to kompletnie tego nie rozumiem! Ok, ok niech wydaję kase, to w końcu kogoś pieniądze, nie moje. Tylko chyba trzeba spojrzeć trzeźwo na politykę Activision i zobaczyć, że Panowie mają głeboko w 4 literach fanów, małym nakładem sił(praktycznie na zasadzie kopiuj/wklej) tworzą kolejną część (co rok!-niczym tasiemiec)i przez takich "fanów" zbijają baaaardzo grube miliony. Przecież jak patrzę na sprzedaż BO, to to się w pale nie mieści ! Gra jest chyba jedną z najgorszych części CoDa, a ma najlepszą sprzedaż to brak mi słów. Póki Activiosn bedzie właśnie napędzane przez takich "bezmózgów" to nie ma szans, aby cokolwiek poczynili w kierunku jakichkolwiek zmian niż dodanie nowych mapek... No bo po co zmieniać, a konkretniej ulepszać grę, starać się, tworzyć jakiś nowy silnik, wprowadzać jakieś innowację, skoro gra i tak co rok ustanawia coraz to nowsze rekordy sprzedaży. Jest mnóstwo gier, które zasługują na znacznie większą sprzedaż, no ale cóż(nie mówię, tu konkretnie o BF3, żeby nie było!)... Marka, marketing robi swoje... Zapakowali by psiego kloca w pudełku i tak dzieci by się na to rzuciły, bo taka moda w gimnazjum. Potem biega Ci taki i mówi, że Cod to najlepsza gra/fps, mimo, że nie tykał innej gry. Szkoda gadać. Potem twórcy boją się zrobić jakiekolwiek innego fpsa odbiegającego od "kanonów CoDa" bo nikt nie kupi tylko sięgnie po kolejnego MW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 18:44, patryk6667 napisał:

Bo bardzo spora część społeczeństwa nie posiada mózgu.


Takie uwagi proszę zachowaj dla siebie, nie dość, że treść obraźliwa to znów stosujesz brak szacunku dla innych ludzi, Degrad -1 jeszcze jeden taki numer w Twoim wykonaniu zakończy Twoją przygodę z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bierzesz pod uwage graczy, ktorzy egzystuja poza bariera cisnien zwiazanych z polityka wydawnicza, majacych calkiem luzne podejscie do tematu. Dla nich posuniecia Acti sa albo malo istotne, albo w ogole nie maja zadnego znaczenia. Nie mozna ich za to winic, w koncu nie kazdy klient kupujacy gry dla rozrywki musi miec swiadomosc wplywania na ksztalt branzy gier video, tak jak nie kazdy klient kupujacy np. nowy telefon liczy na to, ze przyczyni sie do wspierania rozwoju nowych technologii w telefonach, tak by w przyszlosci byly funkcjonalniejsze ;) Nie swiadczy to o niczyjej inteligencji (lub jej braku), lecz o indywidualnym podejsciu co do kwestii wyboru takiego czy innego produktu. Nie zrozumiesz tego jesli wolisz byc krytykiem we wlasnym hobby, anizeli osoba widzaca w tym glownie element niczym nieskrepowanej zabawy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja to samo mogę napisać zarówno o CoD jak i BF. Tylko jest jedno małe ale:
http://kotaku.com/5836803/how-modern-warfare-3-changes-the-call-of-duty-multiplayer-game-yet-again
W przypadku BF jedyne co znajduję to info o zmianach w klasach czyli o wywaleniu medyka i dodaniu jego skilli klasie Assault i o tym jaka to grafika w multi nie będzie omfg super. Dla mnie BF 3 to ten sam BF tylko w nowym opakowaniu nad którym beton (nie mylić z normalnym graczem) fapuje ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 10:07, L33T napisał:

To ja to samo mogę napisać zarówno o CoD jak i BF. Tylko jest jedno małe ale:
http://kotaku.com/5836803/how-modern-warfare-3-changes-the-call-of-duty-multiplayer-game-yet-again
W przypadku BF jedyne co znajduję to info o zmianach w klasach czyli o wywaleniu medyka
i dodaniu jego skilli klasie Assault i o tym jaka to grafika w multi nie będzie omfg
super. Dla mnie BF 3 to ten sam BF tylko w nowym opakowaniu nad którym beton (nie mylić
z normalnym graczem) fapuje ile wlezie.


Chyba nie próbujesz mi wcisnąć, że może nowe MW3 posiada więcej zmian niżeli BF3? Jak tak to nawet nie chce mi się z Tobą polemizować. W jednym z tematów pamiętam jak napisałeś, że nie obchodzą Cie te części(czyt MW3 i BF3). Jesli nie jesteś w temacie to siedź cicho i swoje wywody zachowaj dla siebie. Jeśli uważasz, że w nowym Bfie te zmiany to tylko grafika, to śmiem twierdzić, że nie masz w ogóle pojęcia o czym mówisz, ani nie miałeś w ogóle styczności z wcześniejszymi częściami gry. Ja opieram swoję opinie o wszystkie częśći CoDa ( w które grałem i na szczęście od MW1, kupnem kolejnych części wyręczał mnie mój znnaaaacznie młodszy brat, tak w BFa nie grałem tylko w BF2142- bo to nie mój klimat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mnie oświeć co jeszcze zmieniono względem BF 2 i BF BC 2 ? A konkretnie tego ostatniego. Grałem w BF 1942, 2, 2142, BC i... dzięki znajomym w BC 2. I nie mam aż takich klapek na oczach, bo część tego co jest "nowe" pochodzi prosto z poprzednich części jak np: Tryby prowadzenia ognia, czołganie (lol). Dodano bardzo imba pomysł autoregeneracja hp pojazdów realizm ftw. A dodajmy jeszcze CoD Elite... a nie przepraszam, Battlelog, Origin, Game Pass. Coś mi umknęło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kadaj no wiesz, moim zdaniem nie miałoby to dużego znaczenia bo róznicę widać na pierwszy rzut oka, (na niekorzyść CoDa ;s). I mówi to osoba, która kupiła wszystkie gry tej serii. Nie wiem czy niestety czy stety, ale w tym roku wg mnie to battlefield będzie górą bo wygląda na grę - po prostu - lepszą... :(


P.S. Ale CoDa też kupię żeby sobię w obie pograć i osobiście porównać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując stwierdzę, że i BF3 i MW3 w kategorii na grę roku niewiele będą miały do powiedzenia. W sumie większa bitewka w zgiełku o wiele większej wojny o tron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować