Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman opanował Wielką Brytanię – FIFA 12 i Football Manager 2012 pokonane przez Arkham City

11 postów w tym temacie

Adam Berlik

Batman: Arkham City zaliczył czwarty z kolei najlepszy start na Wyspach w tym roku (za FIFA 12, Gears of War 3 oraz L.A. Noire). Świetnie poradził sobie wydany jedynie na PC Football Manager 2012 zajmując ostatnie miejsce na podium.

Przeczytaj cały tekst "Batman opanował Wielką Brytanię – FIFA 12 i Football Manager 2012 pokonane przez Arkham City" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 11:42, Damianuss1 napisał:

Ciekawy jestem czy będzie GOTY, najpewniej tak.

Pewnie będzie. Nawet nie miałbym nic przeciwko, mimo, że mam innego faworyta na GOTY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nowy Batman jest totalnie przereklamowany. Tak samo jak nowy słabiutki film. Ale cóż amerykanie kochają taki plastikowe klimaty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 14:10, cHICEK napisał:

Jak dla mnie nowy Batman jest totalnie przereklamowany. Tak samo jak nowy słabiutki film.
Ale cóż amerykanie kochają taki plastikowe klimaty.....


Nie ma lepszej gry o superbohaterze
a który to film jest taki " słabiutki "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 14:10, cHICEK napisał:

Jak dla mnie nowy Batman jest totalnie przereklamowany. Tak samo jak nowy słabiutki film.
Ale cóż amerykanie kochają taki plastikowe klimaty.....


:) Wałęsie się udało !! zrobił z polski amerykę :D:D bo mi też się podoba !! i gra i film !! muszę wysłać pismo do pracodawcy że mu się pomyliło i ma mi w dolarach płacić :):)

a tak na serio... jakie gry Ci się podobają :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa ostatnie filmy o Batmanie to dla mnie porażka. O wiele bardziej podobały mi się stare "Batmany" które w przeciwieństwie do nowych nie starały się być takie serio. Nie mówię że gra jest zła ale biorąc pod uwagę ile dostaje ocen w stylu 100/100 czy nawet 101 to troszkę paranoja. Nie jest to gra idealna i nie rewolucjonizuje rynku.

Podobają mi się gry w których nie ma batmana :P Sorry ale superbohaterowie w śmiesznych strojach nigdy mnie nie kręcili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 15:08, cHICEK napisał:

Dwa ostatnie filmy o Batmanie to dla mnie porażka. O wiele bardziej podobały mi się stare
"Batmany" które w przeciwieństwie do nowych nie starały się być takie serio. Nie mówię
że gra jest zła ale biorąc pod uwagę ile dostaje ocen w stylu 100/100 czy nawet 101 to
troszkę paranoja. Nie jest to gra idealna i nie rewolucjonizuje rynku.

Podobają mi się gry w których nie ma batmana :P Sorry ale superbohaterowie w śmiesznych
strojach nigdy mnie nie kręcili.


To po co wypowiadasz się w temacie o Batmanie,skoro gry tego typu Cię " nie kręcą "?

Filmy Burtona są fajne ale są też mocno oderwane od komiksowego wizerunku Batmana / zresztą,filmy Nolana też /,na pewno mają lepszy klimat i muzykę ale stanowią taka zamkniętą,alternatywną wizję historii Batmana / i ponownie,podobnie jak filmy Nolana /,obu reżyserom zarzucam fakt,że uczynili te filmy zbyt bardzo autorskimi wizjami,co nie jest złe,wręcz przeciwnie ale myślę że w kinie wizja jakiegoś znanego uniwersum powinna być jak najbardziej uniwersalna a tu mamy dwie bardzo różniące się od siebie wizje:
Burton - klimat,nastój,tajemnica ale wszystko to niezbyt na poważnie,za mało realizmu,za dużo groteski,wręcz baśni
Nolan - sensowna fabuła,psychologia bohaterów,relacje pomiędzy nimi,w końcu porządny Jim Gordon,ciekawa rola postaci Foxa,realizm ... który okazuje się być zarówno zaletą jak i wadą tych filmów,gdyż mamy tu za mało " Batmana w Batmanie ",zwłaszcza w TDK
Czyli,w pierwszym przypadku mamy przerost formy nad treścią / Burton / a w drugim podporządkowanie się realizmowi zabija formę,klimat,nastrój i artyzm miejsca jakim jest Gotham City i uniwersum Mrocznego Rycerza
co nie zmienia faktu że są to dobre filmy,tylko takie sobie Batmany ;)

Obie gry są przynajmniej tym czym być powinny,niczego nie udają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować