KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2014 o 00:47, Snafu napisał:

Zmiany w grze to jedno, a te wykorzystanie głośniczka i lightbaru w padzie od PS4? Soooo
sweet.

To policyjne radio przez ten głośniczek, to musi być mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2014 o 02:42, Damianuss1 napisał:

To policyjne radio przez ten głośniczek, to musi być mega.


Oj tak, nie ma wątpliwości Rockstar to geniusze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni sa geniuszami od momentu, w ktorym okazalo sie, ze klapki ''klapią'' ;D

I tylko licze, ze a nuz bedzie sie wiecej dzialo w scenerii zimowej. Kurde, te zaspy i slady na sniegu byly genialne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ktore :( ?

Piszesz o sniegu? Dla mnie nawet jakby cala gra byla w scenerii zimowej czy nawet polowa to moglo by byc za malo. To gra o slonecznym Los Santos - nawet w prawdziwym zyciu snieg jest malo spotykany obecnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

Ale śnieg jest bardzo klimatyczny, chociażby w Mafii 2 tworzył swój klimat;)

No cóż, jeszcze kilkadziesiąt godzin i będzie można na nowo zatopić się w historii trzech popaprańców ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja jeszcze poczekam do początku lutego na wersję PC, ale jeśli nie skopią optymalizacji jak przy czwórce (w Maxie Paynie 3 już znaaacznie poprawili) to mam szansę na najlepszą wersję ze wszystkich :D

PC MASTER RACE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>................

Ja miałem właśnie taki dylemat.

Sprzedawać x360 i kupować PS4 czy reanimować mój stacjonarny PC aby pograć na nim w GTA V- wygrała konsola PS4 bo za 1500zł trudno byłoby mi zrobić z obecnego PC maszynkę do grania w GTA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2014 o 11:53, Darkstar181 napisał:

PC MASTER RACE :P


Jeśli ktoś potrafi docenić to co ma i cieszyć się z tego, to nawet PSP może być Master Race. Coś, czego zaślepieni fanatycy "jedynej słusznej maszyny do grania" nigdy nie zrozumieją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem (od razu mówię, że nie jestem fanboyem), że konsolowi gracze przejdą tą grę już kolejny raz kiedy wersja PC cały czas się będzie smażyć XD khekhekhe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 14:44, Damianuss1 napisał:

Tak sobie pomyślałem (od razu mówię, że nie jestem fanboyem), że konsolowi gracze przejdą
tą grę już kolejny raz kiedy wersja PC cały czas się będzie smażyć XD khekhekhe.

Jakoś nigdy mnie oczekiwanie na premierę gry nie bolało, mam tyle gier do przejścia, że nie nadążam. I tak pewnie zagram z pół roku po premierze PCtowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 15:40, Accid napisał:

Zagram na pewno, ale żebym czekał? FC4, twom, kupa innych gier +studia :P


Gra ukończona na x360, praca, żona- mimo to czekam ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 14:44, Damianuss1 napisał:

Tak sobie pomyślałem (od razu mówię, że nie jestem fanboyem), że konsolowi gracze przejdą
tą grę już kolejny raz kiedy wersja PC cały czas się będzie smażyć XD khekhekhe.


Ale powiem Ci szczerze, że początkowo pierwsza myśl była taka - ja pierdziele, do stycznia czekać, masakra. Ale po namyśle dochodzę do wniosku, że taka przerwa dobrze mi zrobi, odpocznę od singla i multi, i w styczniu z nowymi chęciami siądę do wersji PC (o ile komputer pociągnie). Więc w chwili obecnej uważam, że dobrze się stało, że premiera została tak opóźniona, i w żaden sposób mnie nie boli, że konsolowi przejdą w tym czasie grę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 14:44, Damianuss1 napisał:

Tak sobie pomyślałem (od razu mówię, że nie jestem fanboyem), że konsolowi gracze przejdą
tą grę już kolejny raz kiedy wersja PC cały czas się będzie smażyć XD khekhekhe.

Nie boli mnie to, kiedyś jak byłem smarkaczem pewnie tak, ale dzisiaj już nie. Zbyt dużo gier leży odłogiem z powodu braku czasu.
Podejrzewam że nawet jak już będę miał swoją kopię w łapach, to pewnie wcale tak od razu nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>........

A myślałem, że i Ty zainwestowałeś w konsolę next-genową a tu proszę;)


Darkstar181

A widzisz, ja mam w drugą stronę. Jestem na tyle niedzielnym graczem od kilku lat, że w chwili obecnej PC nie odpalam w ogóle (do pisania na necie korzystam z budżetowego laptopa) a konsolę włączałem może 2 razy w tygodniu żeby pośmigać ulicami Los Santos. Teraz jak zmieniłem konsolę to nie mam nic i poza GTA nic póki co nie kupię:P Taki to jestem zapalony gracz ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przez myśli mi przeleciało taka rzecz. Ciekawe jak będzie wyglądało spotkanie z wieczornymi paniami przy drogach w tym trybie fp. Może to zablokują? Jeśli nie to może to ciekawie wyglądać XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 12:19, Damianuss1 napisał:

Tak przez myśli mi przeleciało taka rzecz. Ciekawe jak będzie wyglądało spotkanie z wieczornymi
paniami przy drogach w tym trybie fp. Może to zablokują? Jeśli nie to może to ciekawie
wyglądać XD.


W klubie ze striptizem była chyba nawet możliwość wyboru widoku zaraz zza bohatera, a więc to już prawie z FPP. Dlatego też raczej i w kwestii prostytutek widok FPP będzie dostępny, aczkolwiek to już trochę śmieszna i dziwna sprawa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się