KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2014 o 13:08, Deusolbert napisał:

Nic nie przesuną, nie mają ku temu powodów, a wymagania pewnie podadzą grudzień albo
początek stycznia.

To premiera nie jest w Listopadzie tego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz gdy ta gra będzie miała świetny widok z kokpitu każdej maszyny tak sobie pomyślałem, że stała się ona wszystkim w jednym i do tego niesamowicie udanym. Nowe ścigałki mogą tylko się uczyć od V jak to powinno wyglądać. FPSy jak powinien wyglądać dobry FPS itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 13:39, Barnette napisał:

Oby.
A tak w ogóle, nawiązując do widoku z pierwszej osoby. Wyobraźcie sobie wypadnięcie przez
przednią szybę auta lub wypadek motocyklowy :D
A jeszcze lepiej - wyobraźcie to sobie z Oculusem na główce.

Oculus fajna rzecz ale nie na moją kieszeń niestety ;/.


Damianuss1 Nope, niestety zostało przeniesione na styczeń 2015 i wychodzi tego samego dnia co Dying Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 14:00, Piotrek_K napisał:

W listopadzie premiera ma wersja na X-One/PS4. Wersja na PC z tego co kojarze to 27 stycznia
2015 ;)

Oooo, myślałem, że wszyscy jednocześnie. Dla mnie to i lepiej, nazbieram sobie spokojnie na wersję PC jako dodatek kolekcjonerski :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście w ogóle, że R* zrobił stronkę o GTA V po polsku?
http://www.rockstargames.com/V/pl_pl

Nie wiem czy to już od dawna, ale na samym początku chyba nie było. Z resztą nie ma tam za wiele języków, więc fajnie, że wyrożniony został i nasz. Muszą mieć od nas sporo graczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 23:01, Barnette napisał:

Jakby nie to, że już GTA V mam od ponad roku jarałbym się tym ;D Ale już zdążyłem ukończyć w 100%. Jednak tym którzy nie grali bo nie mieli możliwości (konsoli) polecam kupno ;) tymbardziej, że będzie jeszcze ulepszona troszeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 08:28, Luk04229 napisał:

Jakby nie to, że już GTA V mam od ponad roku jarałbym się tym ;D

Sam mialem wersje na PS3, a i tak jaram sie tym jak swiatelka na choince! Z OGROMNA checia zanurze sie w swiat GTA V jeszcze raz - zalewajac sie graficznym cukrem pudrem wylewajacym sie z monitora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się potężnie jaram, chociaż podobnie jak Ty zrobiłem 100% i do momentu sprzedaży regularnie grałem w singla i online. Ale wow. Wszystko zrobię jeszcze raz. Jeszcze tylko tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola zamówiona, pozostała kwestia zamówienia GTA.

Zamawialiście gdzieś preordera? Szukam jakiejś taniej oferty i wychodzi na to, że w empiku jest najtaniej bo 230zł.
Znalazł ktoś z Was gdzieś taniej?

Zastanawiam się czy nie czekać do dnia premiery i poszukać po marketach tak jak w tamtym roku kupiłem w tesco za 217zł na x360 i jeszcze czteropak 2 litrowej Coli miałem za 1grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 21:39, Diverso napisał:

No konta są tańsze :-D Ale wiadomo jak z nimi jest.



Nie bawię się w takie rzeczy. Chodzi mi tylko o normalne wydania boxowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 21:51, Citkowsky napisał:

Nie bawię się w takie rzeczy. Chodzi mi tylko o normalne wydania boxowe;)

Też wypatruję od jakiegoś czasu i wszędzie powyżej 240zł plus jeszcze przesyłka. Na Empiku te 230 to jest wliczone z przesyłką? Bo słyszałem, że jest za free. Nigdy tam nie zamawiałem (przez stronę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja allegro rozdaje często kody zniżkowe. Czasem jest to coś na odzież, a czasem coś na dowolny zakup. Ostatnio było -20 złotych za zakupy za min. 5 dych. Sprawdź, może akurat rozdają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Tak, z wliczoną przesyłką lub z odbiorem w salonie ale zawsze płatność musi być z góry i to mnie powstrzymuje bo ja koniecznie chcę grę mieć we wtorek bo we środę mam wolne w robocie i akurat żonka pójdzie spać a ja nocka z wtorku na środę przed konsolą:P

A jak empik opóźni wszystko o chociaż 1 dzień to mój misterny plan weźmie w łeb także chyba dopłacę 20zł i kupię gdziekolwiek.

Patrzyłem w tesco i GTA będzie po 248zł także pewnie tu wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to podczas wydania na PS3/X360 najtaniej było podczas premiery w sklepach stacjonarnych. Osobiście kupiłem wtedy w Empiku za 199zł. Taka sama cena była np. w Realu, aczkolwiek tam mieli mały asortyment, który od razu zniknął. Jednak w innych sklepach było wtedy drożej (coś koło 219zł itp.). W następnych dniach cena poszła w górę również i w innych sklepach.

Więc może najniższe ceny znów będą podczas premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą napady! :D

Nerdist.com: "Nope, that wasn’t pigs flying. That’s Rockstar Games confirming that we’ll finally be receiving those heist missions that they promised us when Grand Theft Auto Online originally launched back in September 2013. The online heist missions will become available on PS3, PS4, Xbox 360, and Xbox One when the first GTA Online update hits for the remastered versions."

http://www.nerdist.com/2014/11/first-next-gen-gta-online-update-to-bring-heist-missions-to-all-platforms/

PS. Aczkolwiek nie wiem gdzie Rockstar wydał takie oświadczenie czy coś w tym rodzaju.

Edit.: Ok, mam. W najnowszym newsie R* pisze: "We know you’re all excited for more Updates to come and we’ve got some really exciting stuff in the works to continue adding to, expanding and evolving the world of Grand Theft Auto Online – including the highly anticipated launch of Online Heists which will be available for all four consoles as the first GTA Online Update to happen after the game launches on PS4 and Xbox One."

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52349/gta-online-census-the-story-so-far

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się