Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego w pudełku z Battlefield 3 na PS3 zabrakło darmowego Battlefielda 1943?

53 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2011 o 17:55, Namaru napisał:

Dziwny nagłówek, taka okazja żeby dać "EA oszukała klientów. Nie dostaniecie obiecanego
BF1943 do swojej kopii BF3". A tutaj taki stonowany, naprawdę coś niesamowicie dziwnego


W związku z tym, że Gram.pl "współpracuje" z EA, taki nagłówek musiał być, żeby nie było przypału.
Inna firma by nie miała taryfy ulgowej.

Ale co z tego, że ten news dali - wciąż nie ma o aferze w Norwegii oraz chamskiego odzewu na Twitterze od DICE:

http://www.cdaction.pl/news-23049/battlefield-3---jeden-z-tworcow-do-gracza-nacpales-sie-nie-zmienialismy-tego-od-bety.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc twoim tokiem myślenia - gdybyś miał grę, zamiast odpowiadać na narzekania, lub raczej spamować post pod postem, po prostu bys grał. Skoro tego nie robisz, to straszny z ciebie fanboy.
Off. Jak widać tok myślenia użytkownika Kafar, jest conajmniej zabawny.
Zapowiedzieli że dodadzą bonus do wersji na ps3? Tak. Dotrzymali słowa? Nie. Czyli, nieprzebierając w słowach - EA orżneła kupujących wersję gry na ps3. I nie widzę powodu by dorabiać do tego jakąś chorą pseudo logikę typu :
"Jaki żenujący.. bo czegoś nie dodali? Przecież grę kupujesz dla głównej gry. Wszystko inne to tylko dodatki.. mogą je dawać a nie muszą"
W skrócie - zrobileś z siebie niepoważnego pieniacza, któremu przeszkadza oburzenie graczy (całkowicie słuszne) z powodu ewidentnego wałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za idiotyzm. Grę kupuję nie tylko dla głównego produktu ale także dla pozostałej wartości, która została mi obiecana przy zakupie owego. Jeśli nie dotrzymali obietnicy bądź nie poinformowali wcześniej, że obietnica nie zostanie spełniona to tym samym złamali warunki umowy spisanej pomiędzy kupującym a sprzedającym. Przez twoje posty zalatuje fanatyzm co do BF3 i firmy, która go wydaje.

Analogiczne: W sklepie jest promocja. Do dwóch kupionych soków otrzymujesz trzeci gratis, przy kasie. Przy kasie dowiadujesz się, że soków nie ma... bo nie ma! Za to możesz sobie dokupić trzeci, inny wcześniej niż pozostali klienci. Twoja reakcja? WTF? Gdzie jest mój sok?! Tak było w promocji! Taki był deal! Wydymaliście mnie!
Chociaż nie czekaj...
Przecież Ty kupujesz dwa soki dla dwóch soków, co tam trzeci gratis, skoro liczą się tamte dwa nie?... Niektórzy właśnie kupują dzięki promocjom i teraz są wydymani.

Niech ta mania na BF''a 3 się wreszcie skończy i gra niech odejdzie pomiędzy inne shootery. Niedługo zacznie się walka o grę roku, wreszcie zacznie się coś dziać.

BTW. Harpen, mam nadzieję, że za umieszczenie negatywnego newsa o EA nie dostałeś za mocno po łapach?
Co tam, panie, w Norwegii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja jestem nie normalny bo ja kupuje sok by się tego soku napić. Oczywiście jestem może wkurzony ze 3 nie ma to nie znaczy że robię awanture. Pozatym ja nie przypominam sobie i na razie nikt tu nie pokazał gdzie EA obiecywała BF43.

Edit "OBIECYWAŁO" a nie wspominało czy mówiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie żenujące i wkurzające jest, że ludzie ciągle próbują usprawiedliwiać swoich bożyszczów zamiast trzeźwo na nich spojrzeć.
Dobrze. Jednak w wypadku soku, zamiast dwóch soków kupiłbym colę bo nią wolę. Jednak kupiłem sok zwiedziony nieprawdziwą informacją. Rozumiesz analogie, czy nadal zachowujesz się jak fanboy, który to jest irytujący i żenujący?
Obiecywało to raczej więcej niż mówiło czy wspominało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 12:51, Leos8 napisał:

A dla mnie żenujące i wkurzające jest, że ludzie ciągle próbują usprawiedliwiać swoich
bożyszczów zamiast trzeźwo na nich spojrzeć.
Dobrze. Jednak w wypadku soku, zamiast dwóch soków kupiłbym colę bo nią wolę. Jednak
kupiłem sok zwiedziony nieprawdziwą informacją. Rozumiesz analogie, czy nadal zachowujesz
się jak fanboy, który to jest irytujący i żenujący?
Obiecywało to raczej więcej niż mówiło czy wspominało...


Człowieku skończ z tym fanbojem bo nie wiesz co to znaczy, ja już wyrosłem od rzucania takimi płytkimi tekstami. Co ma do tego firma tak samo bym bronił activision którego nienawidzę skoro ja jestem zadowolony z produktu. Gnoić możesz swoich kolegów którzy nic nie robią i nic Ci nie dają. Kupujesz BF3 bo chcesz BF3 nie podoba Ci się coś to nie kupujesz to proste jak (wulg!). :) chociaż i pewnie tego nie umiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 13:27, Kafar napisał:

Człowieku skończ z tym fanbojem bo nie wiesz co to znaczy, ja już wyrosłem od rzucania
takimi płytkimi tekstami.


Ależ doskonale wiem. I nie, nie wyrosłeś (patrz dół strony)

Dnia 28.10.2011 o 13:27, Kafar napisał:

Co ma do tego firma tak samo bym bronił activision którego
nienawidzę skoro ja jestem zadowolony z produktu.


Na Tobie się świat nie kończy, jest masa niezadowolonych klientów z racji tego, że przy zakupie BFa3 nie otrzymali obiecanego BF1943. Być może dlatego, że bardzo liczyli na BF1943 i bardziej opłacało im się kupić z BF3 niż osobno.

Dnia 28.10.2011 o 13:27, Kafar napisał:

Gnoić możesz swoich kolegów którzy
nic nie robią i nic Ci nie dają.


Co mają do tego moi koledzy? Co, krytyka się nie podoba?

Dnia 28.10.2011 o 13:27, Kafar napisał:

Kupujesz BF3 bo chcesz BF3 nie podoba Ci się coś to
nie kupujesz to proste jak (wulg!). :) chociaż i pewnie tego nie umiesz :D


"Wyrosłem od rzucania takimi płytkimi tekstami" - yeah, sure.

Możemy zakończyć dyskusję bo konsensusu nie widzę a poziom interlokutora nie jest dla mnie zadowalający. Tak więc proste pytanie: ciągniemy to dalej, czy porzucamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na MW 3,całe szczęście,że nie kupiłem B3 : )
Okazał się szitem.Pewnie nie dorzucili,bo na kampanię reklamową trzeba było wydać grubą kasę : )
A jeszcze opłacać servery do B43...
Panowie schrzanili sprawę,jak wyjdzie kolejny B to prawdopodonie będzie max 1 milion zamówień przed premierą,a ogółem sprzeda się 6-8 milionów : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować