Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Soundtrack Deus Ex: Bunt Ludzkości w połowie listopada

15 postów w tym temacie

Miał być za darmo i był, ale składał się tylko z 12 kawałów i nie były one najwyższej jakości, dal porównania w samej grze można było ich usłyszeć ponad 30, dlatego teraz wypościli lepszy OST ale jużza kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Zordon88
Chyba się źle wyraziłem.Pamiętam informację,nie długo po premierze,mówica że Michael McCann pracuje nad dodadkowa zawartościa i że posiadacze EK i Augmented maja ja dostać za darmo,w ramach zadość uczynienia za fatalne wydanie w edycjach specjalnych.Sporo ludzi z EK na to narzekało.Niestety nie pamiętam źródła informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 19:26, Zordon88 napisał:

Miał być za darmo i był, ale składał się tylko z 12 kawałów i nie były one najwyższej
jakości,

Akurat wersja Steamowa miała kawałki w b. dobrej jakości. Cała reszta musiała się zadowolić ochłapami w mizernej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza muzyczka to "openning scene", przywracanie Adama do żywych uważam za jedno z najlepszych intro w grze, czekam aż wydadzą wersję w lepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że soundtrack ten miał być dołączony do Augmented Ed. której jestem posiadaczem to i tak pewnie go zakupię. jednak wolę posiadać fizyczny nośnik a nie tylko pliki mp3. Taki jestem staromodny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować