Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sieć plotkuje. GTA V w San Andreas, z co-opem, multi i na PC?

66 postów w tym temacie

"Decyzje moralne podjęte w GTA IV mają mieć wpływ na nową historię. " - no lol, ja chce ćpać to samo co autor tych pomysłów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 14:36, Madoc napisał:

Ale to o edycji PC to na pewno plotki.


Z jednej strony tak, z drugiej niekoniecznie. R* Leeds zaraz skończy (albo już skończyli) konwersję L.A Noir i coś dalej robić muszą. Chyba nie po to od listopada 2010 szukali programistów PC żeby robić jedną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że Vice City nie będzie głównym miastem. Mam nadzieję że pojawi się chociaż w filmiku ale w tym mieście były już 2 gry a trzecia byłaby już na siłę. Co do tych plotek to wstrzymuję się od komentarza. Jutro trailer, wszystko się wyjaśni, miejmy nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec swiata to chyba nadejdzie jak tworcy GTA dadza kobiete jako glowna bohaterke:P. Ogolem swietne domysly, oby sie spelnily (no moze srednio mi sie podoba, ze by ponownie uzyc ten sam teren)xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta informacja pochodzi z /v/, od kogoś kto rzekomo ma dostęp do GTA V. Nie przywiązywałbym wielkiej wagi do tej informacji, w końcu to 4chan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 14:47, Bambusek napisał:

Z jednej strony tak, z drugiej niekoniecznie. R* Leeds zaraz skończy (albo już skończyli)
konwersję L.A Noir i coś dalej robić muszą. Chyba nie po to od listopada 2010 szukali
programistów PC żeby robić jedną grę.

Miejmy nadzieję, byłoby nieźle, jakby pecetowcy w końcu dostali grywalną grę i to na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 15:44, Eilene napisał:

Koniec swiata to chyba nadejdzie jak tworcy GTA dadza kobiete jako glowna bohaterke:P.
Ogolem swietne domysly, oby sie spelnily (no moze srednio mi sie podoba, ze by ponownie
uzyc ten sam teren)xDD

Ten sam to nie będzie. To pewnie tak jakby powiedzieć że ten sam teren jest w GTA3 oraz w GTA4, czyli to samo tylko że większe.Mi się taki pomysł podoba bo lubiłem mapę san andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem, dlaczego większość nie chce zobaczyć ponownie Vice City czy Los Santos. Przecież Liberty City z GTA 3 a IV to dwa zupełnie inne miasta. Ja bym chętnie zobaczył VC czy LS w nowej oprawie i w nowych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra.. multi a także co-op ok, te tryby gry powoli stają się niezbędne w każdej nowej produkcji. Co do lokalizacji.. po co wracać do tego samego gniazda ? Zmiana lokacji w serii Grand Theft Auto powinna następować co kolejną część, tak, aby widoczne było zróżnicowanie. Może tym razem klimaty południowo amerykańskie ? Pomysł z Europą też niezły, choćby i Londyn. Był bohater ze wschodu, to może i miejsce gry będzie wschodem Europy ? Pomysłów jest sporo, mam nadzieję, że twórcy wybiorą ten najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie nie nie, tylko nie San Andreas... Już nic bardziej ambitnego nie dało się wymyślić czy po prostu twórcom aż tak bardzo zależy na kasie?

Miejmy nadzieję, że plotki nie okażą się faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 16:43, Smileyer napisał:

O nie nie nie, tylko nie San Andreas... Już nic bardziej ambitnego nie dało się wymyślić
czy po prostu twórcom aż tak bardzo zależy na kasie?

Miejmy nadzieję, że plotki nie okażą się faktem.

Gdyby akcja teoretycznie nie miała miejsca w SA to by znaczyło że twórcą nie zależy na kasie? Nie pojmuje, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A GTAIII i GTAIV? To samo miasto było i jakoś nie różniło się tylko teksturami...


ok, ale chodzi mi o to, żeby gra była umiejscowiona w innym mieście, tz. aby było coś nowego, a nie odświeżonego z napisem 2012.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tylko plotki... ale powiązanie z GTA IV (pewnie podstawą, a nie dodatkami...) byłoby ciekawe i chciałbym to zobaczyć.

No i postać Latynos mi pasuje... choć chciałbym zobaczyć bohatera Azjatę w takim GTA... może jeżeli będzie GTAV w SA to może też będą Triady, wtedy dodatek gdzie bohaterem byłby właśnie członek Triady. No i jakby się pojawił dobry, stary znajomy Woozie... jedna z tych postaci, które naprawdę był dla mnie jedną z tych zabawniejszych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu najprostszym rozwiązaniem wydaje mi się uaktualnienie i rozwinięcie pomysłu z poprzedniej części Grand Theft Auto i stworzenie tego, co już wszyscy znają... Osobiście nie jestem jakimś ogromnym fanem San Andreas, po prostu klimat mi się specjalnie nie podobał i na pewno nie chciałbym tam wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 17:01, Smileyer napisał:

Po prostu najprostszym rozwiązaniem wydaje mi się uaktualnienie i rozwinięcie pomysłu
z poprzedniej części Grand Theft Auto i stworzenie tego, co już wszyscy znają... Osobiście
nie jestem jakimś ogromnym fanem San Andreas, po prostu klimat mi się specjalnie nie
podobał i na pewno nie chciałbym tam wrócić.

W moim przypadku jest odwrotnie - baaardzo chciałbym tam wrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdyby to np był np. powrót do odmienionego Khorinis w Gothic to pewnie bym przez tydzień skakał z radości.Ale po prostu klimat San Andreas nie jest jakoś w moim typie. Już Liberty City z GTA IV wydawało się ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować