Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2007 o 15:04, walgierz napisał:

Znaczy się dla Pelego szacunku nie masz? Bo aktualnie, to on w cienkawej formie jest...

A spójrz na mój poprzedni post. Głównie myślałem w takim o to kontekście:
pilkarz X- gra bardzo dobrze(podziwiam)==>piłkarz X gra gorzej(wiem co się dzieje, ale poza tym nie obchodzi mnie nic związanego z nim==>pilkarz X jest na emeryturze i wspominam złote lata jego kariery. Przecież każdy chce pamiętać tylko piękne chwile i do tego sukcesywnie dąże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 15:04, fataem napisał:


> Ja natomiast uważam, że Liverpool da radę. Przynajmniej bym sobie tego życzył.
Zgodzę się. Mają 90minut, żeby strzelić 1 bramkę i nie stracić żadnej. To bardzo dużo w porównaniu
do tego co musieli odrabiać w finale z Milanem.

Żeby doprowadzić do dogrywki :) A Dudi w tym meczu nie broni więc dostaliby w karnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 15:03, kolektor napisał:

Końcówka sezonu dla ManU i Chelsea bardzo interesująca ... ;) Puchar Anglii Finał - Chelsea-ManU,
ostateczne rozstrzygnięcie mistrzostwa - ManU-Chelsea. Możliwy finał LM - ManU-Chelsea. Mam
nadzieję że United zdobędzie potrójną koronę (ach ten 99 rok ;)) a Chelsea wreszcie dostanie
po dupie !


Ja właśnie wolę Chelsea od ManU, ale ok ;)
Myślę, że Niebiescy przegrają mistrzostwo, ale Puchar Anglii wygrają oraz LM, a ManU nie dostanie się do finału...
Wbrew pozorom wynik 3:2 dla Manchesteru to niezbyt dobry wynik, bo najlepszą taktyką gry u siebie jest strzelenie 1, 2 bramek i nie wpuszczenie żadnej bramki. ManU to jednak się niezbyt dobrze udało, więc będą mieli spore problemy z Milanem, który z pewnością wytoczy najsilniejsze działa (jednak trochę osłabione transferem Szewczenki) i spróbuje strzelić przynajmniej tą 1 bramkę, a potem się zamuruje i będzie czekać tylko na kontry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 15:11, edeń napisał:

ManU to jednak się niezbyt
dobrze udało, więc będą mieli spore problemy z Milanem, który z pewnością wytoczy najsilniejsze
działa (jednak trochę osłabione transferem Szewczenki) i spróbuje strzelić przynajmniej tą
1 bramkę, a potem się zamuruje i będzie czekać tylko na kontry.

A jakie to są te działa, bo Inzaghi czy Oliveira chyba do nich nie należą.
W ogóle zauważyłem tendencję, że od przejęcia ,,The Blues" przez ,,Czeronego Romka" rzesza ludzi zaczęła kibicować Chelsea...
A 95% z nich nie wie pewnie kto to był de Goey czy Zola:/ To jest smutne:(
Żeby nie było niekoniecznie odnosi się to do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 15:11, edeń napisał:

a potem się zamuruje i będzie czekać tylko na kontry.


No właśnie - taktyka Milanu. Tylko że obrona już młoda nie jest i z młodymi wilkami ManU mogą nie wytrzymać kondycyjnie ... A jak na początku odkryją się chcąc szybko strzelić pierwszą bramkę to nie zapominajmy że United ma znakomite początki i też mogą się Rosso-Neri nadziać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 15:21, fataem napisał:

A jakie to są te działa, bo Inzaghi czy Oliveira chyba do nich nie należą.


A chociażby Kaka, go chyba znasz? :)
A co do Inzaghi''ego - on nadal jest dobrym piłkarzem. Przez 89 minut meczu może być całkowicie niewidoczny (i zazwyczaj jest), a potem 1 sekunda i bach! Gol. Przykład? Mecz z Bayernem w tym roku albo nawet w poprzednim.

Dnia 30.04.2007 o 15:21, fataem napisał:

W ogóle zauważyłem tendencję, że od przejęcia ,,The Blues" przez ,,Czeronego Romka" rzesza
ludzi zaczęła kibicować Chelsea...
A 95% z nich nie wie pewnie kto to był de Goey czy Zola:/ To jest smutne:(
Żeby nie było niekoniecznie odnosi się to do Ciebie.


Ja nie jestem fanem Chelsea, tylko Bayernu, a Niebieskich po prostu tylko lubię, tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 15:24, edeń napisał:

> A jakie to są te działa, bo Inzaghi czy Oliveira chyba do nich nie należą.

A chociażby Kaka, go chyba znasz? :)

Tylko wiesz, te ,,działa" zabrzmiały jak jakiś secret mode, a Kaka bynajmniej do niego nie należy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 15:22, kolektor napisał:

> a potem się zamuruje i będzie czekać tylko na kontry.

No właśnie - taktyka Milanu. Tylko że obrona już młoda nie jest i z młodymi wilkami ManU mogą
nie wytrzymać kondycyjnie ... A jak na początku odkryją się chcąc szybko strzelić pierwszą
bramkę to nie zapominajmy że United ma znakomite początki i też mogą się Rosso-Neri nadziać
...


Jakoś dotychczas wytrzymywali cały czas i nie podejrzewam, żeby się coś miało zmienić. Zresztą, Oni będą się bronić całą drużyną, oprócz napastników i Kaki, którzy albo będą czekali na dłuuuuuuugie piłki w ich kierunku albo będą próbowali przejść stosując indywidualne akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że ManU tylko upilnuje Kakę (albo aż ;)) i Milan już nie ma rozgrywającego. Inzaghi jak zwykle zaliczy z 10 offsajdów. Moim zdaniem taką tajną bronią (;D) Milanu może być Ronaldo - jeszcze go nie widziałem w akcji w barwach zespołu z Mediolanu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 15:32, kolektor napisał:

Wystarczy że ManU tylko upilnuje Kakę (albo aż ;)) i Milan już nie ma rozgrywającego. Inzaghi
jak zwykle zaliczy z 10 offsajdów. Moim zdaniem taką tajną bronią (;D) Milanu może być Ronaldo
- jeszcze go nie widziałem w akcji w barwach zespołu z Mediolanu ...

Ronaldo grać nie może, obrona Milanu straszne gafy robi. Wystarczy praktycznie pokryć Kakę i po Mediolańczykach, a wątpię, żeby Gilardino wygrał mecz w pojedynkę, więc...ManU-Liverpool:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:15, walgierz napisał:

W 100% się zgadzam...


Zobacz jeszcze jacy zawodnicy graja w kadrach młodzieżowych i masz pełny obraz nędzy.
Kobylański, Wałdoch, Weinoch i jeszcze jakiś 15-20 innych grających dla nas a wychowanych w Niemczech, Austrii czy Francji.
Chwała im za to że chcą wogóle grać dla Polski.
A myślę że teraz to dopiero będzie bum. Bądź co bądź w 2012 w ME zagramy napewno(jak nam nie zabiora turnieju:()

Dnia 30.04.2007 o 14:15, walgierz napisał:

Scouting też słabo wygląda. Ciekaw jestem ilu jeszcze Błaszczykowskich biega po kartofliskach
IV- ligowych. IMO co najmniej kilku.


Na pęczki i ciut ciut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>więc...ManU-Liverpool:D
A ja wolę ManU - Chelsea. Jak walka między tymi drużynami to na całej linii ... Mimo że Chelsea nie trawię bo to zespół na kilka sezonów - nie będzie kasy i sponsorka z Rosji to się skończą zwycięstwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 15:32, kolektor napisał:

Wystarczy że ManU tylko upilnuje Kakę (albo aż ;)) i Milan już nie ma rozgrywającego. Inzaghi
jak zwykle zaliczy z 10 offsajdów. Moim zdaniem taką tajną bronią (;D) Milanu może być Ronaldo
- jeszcze go nie widziałem w akcji w barwach zespołu z Mediolanu ...


I raczej go nie zobaczysz, bo Ronaldo już grał w barwach Realu w LM, więc nie może grać w Milanie :)
A przydzielenie Kace "ochrony" w postaci paru zawodników powstrzyma go tylko od "kiwania". Jednak nadal będzie miał "tajną broń" w postaci zaskakujących podań, które mogą rozbić obronę ManU...
A Inzaghi, zapewne tak jak zawsze, będzie miał (tak jak mówisz) pełno spalonych i będzie próbował wymuszać rzuty karne. Ale ostatnio coś mu się to rzadko udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 15:38, edeń napisał:

A Inzaghi, zapewne tak jak zawsze, będzie miał (tak jak mówisz) pełno spalonych i będzie próbował
wymuszać rzuty karne. Ale ostatnio coś mu się to rzadko udaje :)


Dokładnie. I niech mi ktoś jeszcze powie że Cristiano Ronaldo to aktor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 15:38, edeń napisał:

A Inzaghi, zapewne tak jak zawsze, będzie miał (tak jak mówisz) pełno spalonych i będzie próbował
wymuszać rzuty karne. Ale ostatnio coś mu się to rzadko udaje :)

Inzaghi stracił swą dawną formę po odejściu z Juventusu(gdzie grają najlepsi) i do niej już nie wrócił(kontuzje). IMO w Milanie gra dlatego, że do gry w LM nieuprawniony jest Ronaldo, a Oliveira gra kompletne padło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 13:50, Madia napisał:

> Ruchliwy to on był naprawde <lol>
No tak, nawet na jednym z meczy (byłam wtedy na stadionie) prawie sie nie przewrócił bo chciał
naklnąć na sędziego bo ten coś tam coś tam xD

--- > .Darnok
Co do Franka.. to masz zupełną rację. Poddał się po porażce w Atenach. Mówiło się wręcz o tym,
że dołożył kasy do transferu, ale tego nie wiem na 100%. Szanuje Franka, i to bardzo. Miał
prawo wyjechać, nie przecze, ale mógł to zrobić bardziej na spokojnie, a nie wręcz domagając
sie wyjazdu. Potem sie zdziwił jak go kibice Wisły źle przyjeli jak przyszedł na mecz. A taki
Szymkowiak odkąd wyjechał był na Reymonta ciepło przyjmowany ;)

Ale to nawet dobrze tylko gdy by był bardziej spkojniejszy i wyślał cierpliwie moze by cos z tego było a ja jest tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 15:44, fataem napisał:

Inzaghi stracił swą dawną formę po odejściu z Juventusu(gdzie grają najlepsi) i do niej już
nie wrócił(kontuzje). IMO w Milanie gra dlatego, że do gry w LM nieuprawniony jest Ronaldo,
a Oliveira gra kompletne padło...


W ogóle ostatnio transfery Milanu okazują się niewypałami, bo z dobrze prosperujących zawodników robią się jakieś roślinki, które ledwo co potrafią piłkę kopnąć.

Dnia 30.04.2007 o 15:44, fataem napisał:

kolektor napisał: Dokładnie. I niech mi ktoś jeszcze powie że Cristiano Ronaldo to aktor ;)


Najlepszymi aktorami są Włosi. Kto zaprzeczy - zginie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milan nie ma teraz takiego snajpera z prawdziwego zdarzenia. Wcześniej za takiego robił Szewa ...
Może i słuszne jest powiedzenie że Milan to dom spokojnej starości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 15:53, edeń napisał:

> Inzaghi stracił swą dawną formę po odejściu z Juventusu(gdzie grają najlepsi) i do niej
już
> nie wrócił(kontuzje). IMO w Milanie gra dlatego, że do gry w LM nieuprawniony jest Ronaldo,

> a Oliveira gra kompletne padło...

W ogóle ostatnio transfery Milanu okazują się niewypałami, bo z dobrze prosperujących zawodników
robią się jakieś roślinki, które ledwo co potrafią piłkę kopnąć.

> kolektor napisał: Dokładnie. I niech mi ktoś jeszcze powie że Cristiano Ronaldo to aktor
;)
>

Najlepszymi aktorami są Włosi. Kto zaprzeczy - zginie :)

Ja zaprzecze bo Włosi to nie aktorzy wg aktorzy to Ukraina i WKŚ oraz Portugalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 15:55, Gerswim CD-r napisał:

> Najlepszymi aktorami są Włosi. Kto zaprzeczy - zginie :)
Ja zaprzecze bo Włosi to nie aktorzy wg aktorzy to Ukraina i WKŚ oraz Portugalia

Ja nie mówię że Włosi to aktorzy tylko mówię że INZAGHI to aktor ... a to chyba różnica. Włosi może i grają ostro ale włosy to zaczesują jak panienki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować