Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Mi taka opcja nawet odpowiada. A Edyta może się przydać, niech np. zasponsoruje mały odcinek autostrady albo pomoże przy budowie stadionu, np. przy noszeniu pustaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:40, lukmistrz napisał:

Co wy na to? Ja mam nadzieję, że Edyta Górniak przez te 5 lat zrozumie, że jeden źle wykonany
hymn przed meczem już wystarczy...

Ja bym nie ryzykował powierzania jej funkcji wykonawczyni. Ona nie rozumie, że hymn to jest jednak coś innego niż zwykła piosenka i gotowa w ostniej chwili wstawić tam jakieś swoje ozdobniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 12:02, Danio X napisał:

Mam nadzieję, że do tego niedojdzie:
http://www.wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=14221

Było by to cofninięcie się. W takiej sytuacji wolałbym już, żeby Moskal prowdził drużynę. W
sumie mogli by dać mu szansę na prowadzenie zespołu przez dłuższy czas.


Myślę, że to jest mało prawdopodobne, aby Wisła zaczęła grać ,,Diamentem Janasa", to po pierwsze, a po drugie doniesień ,,Dziennika" nie traktowałbym zbyt poważnie, ponieważ jest to brukowiec pokroju ,,Fakut" czy ,,Super Expreesu". Chociaż z drugiej strony Janasowi można zarzucić wiele,ale na Mundial w Niemczech pomógł nam awansować. IMO dobrze, że Urban nie został trenerem, ponieważ gdyby coś mu nie wyszło to byłoby to dużą skazą na jego perspektywicznej i progresywnej karierze. Niech na chwilę obecną siedzi w Pampelunie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 12:26, fataem napisał:

,,Dziennika" nie traktowałbym zbyt poważnie, ponieważ jest to brukowiec pokroju ,,Fakut" czy ,,Super > Expreesu".

Mówisz o Dziennik Polska Europa Świat? Na jakiej podstawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 12:28, Vaxinar napisał:

> ,,Dziennika" nie traktowałbym zbyt poważnie, ponieważ jest to brukowiec pokroju ,,Fakut"
czy ,,Super > Expreesu".
Mówisz o Dziennik Polska Europa Świat? Na jakiej podstawie?

Tak wynika z mojej autopsji.(chyba poprawnie napisałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 12:29, fataem napisał:

Tak wynika z mojej autopsji.(chyba poprawnie napisałem)


Dziwne, jakoś w przeciwieństwie do Faktu np na Dzienniku się nie przejechałem, uważam go za dobrą gazetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 12:32, Vaxinar napisał:

> Tak wynika z mojej autopsji.(chyba poprawnie napisałem)

Dziwne, jakoś w przeciwieństwie do Faktu np na Dzienniku się nie przejechałem, uważam go za
dobrą gazetę.

Ja za wiarygodne źródło informacji uznaję ,,Wyborczą" i ,,Przegląd Sportowy". Oczywiście nie liczę ,,Newsweeka" i innych tygod-,miesięczników:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 10:03, Madia napisał:


BTW: Co do Widzewa... "za rok może dwa" ;) Tak na poważnie to chciałabym Wisłe jako Mistrza
xD

JA też ale w tym sezonie to chyba sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 12:35, fataem napisał:

Ja za wiarygodne źródło informacji uznaję ,,Wyborczą" i ,,Przegląd Sportowy". Oczywiście nie
liczę ,,Newsweeka" i innych tygod-,miesięczników:D


Co do "Przeglądy Sportowego" i "Newsweeka" to jestem w stanie się zgodzić, ale skoro uważasz "Wybiórczą" za wiarygodne źródło, to jeszcze możesz się na tym przejechać. A porównywanie Dziennika z brukowcami "Fakt" i "Super Express" jest raczej nie na miejscu.
I myślę, że chyba pora zakończyć tą polemikę, bo nam temat nieco zjechał z Piłki Nożnej. Jeśli chodzi o Janasa, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony jakieś tam sukcesy trenerskie w polskej piłce klubowej miał - do dziś dnia jest jednym z dwóch trenerów, któremu udało się poprowadzić zespół do Ligi Mistrzów. Było to jednak dość dawno temu i popis swoich umiejętności trenerskich dał na ostatnich Mistrzostwach Świata. W końcu dobremu trenerowi nie powinno robić różnicy czy pracuje w klubie czy z reprezentacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 13:03, Klimos napisał:

Co do "Przeglądy Sportowego" i "Newsweeka" to jestem w stanie się zgodzić, ale skoro uważasz
"Wybiórczą" za wiarygodne źródło, to jeszcze możesz się na tym przejechać. A porównywanie Dziennika
z brukowcami "Fakt" i "Super Express" jest raczej nie na miejscu.
I myślę, że chyba pora zakończyć tą polemikę, bo nam temat nieco zjechał z Piłki Nożnej. Jeśli
chodzi o Janasa, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony jakieś tam sukcesy trenerskie w polskej
piłce klubowej miał - do dziś dnia jest jednym z dwóch trenerów, któremu udało się poprowadzić
zespół do Ligi Mistrzów. Było to jednak dość dawno temu i popis swoich umiejętności trenerskich
dał na ostatnich Mistrzostwach Świata. W końcu dobremu trenerowi nie powinno robić różnicy
czy pracuje w klubie czy z reprezentacją.


Trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż niektórzy do Niemiec pojechali chyba na wakacje...a niektórzy, wcale(wiadomo o kogo chodzi) Legia w LM to chyba z dekadę temu grała:P Jak dla mnie błędem Wisły było zwolnienie pana Kasperczaka, gdyż drugiego tak utytułowanego polskiego trenera ze świecą szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 13:08, fataem napisał:


> Co do "Przeglądy Sportowego" i "Newsweeka" to jestem w stanie się zgodzić, ale skoro uważasz

> "Wybiórczą" za wiarygodne źródło, to jeszcze możesz się na tym przejechać. A porównywanie
Dziennika
> z brukowcami "Fakt" i "Super Express" jest raczej nie na miejscu.

,

Dnia 30.04.2007 o 13:08, fataem napisał:

Jak dla mnie błędem
Wisły było zwolnienie pana Kasperczaka, gdyż drugiego tak utytułowanego polskiego trenera ze
świecą szukać...

Tu się z toba zgodze Henryk Kasperczak był najlepszym trenerem Wisły teraz kibicuje by został Prezesem PZPN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 12:38, Gerswim CD-r napisał:

JA też ale w tym sezonie to chyba sie nie stanie

No tak... za dużo było remisów... jeszcze te straty z jesieni można było odrobić, ale na wiosne straty sie podwoiły.. nic tylko remisy i remisy.. ale jedno jest ciekawe. Wisła jest obecnie jedyną drużyną, która na wiosne nie przegrała meczu! Gdyby tylko tych zwycięstw było więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 13:17, Madia napisał:

> JA też ale w tym sezonie to chyba sie nie stanie
No tak... za dużo było remisów... jeszcze te straty z jesieni można było odrobić, ale na wiosne
straty sie podwoiły.. nic tylko remisy i remisy.. ale jedno jest ciekawe. Wisła jest obecnie
jedyną drużyną, która na wiosne nie przegrała meczu! Gdyby tylko tych zwycięstw było więcej...


To zasługa świetnego bramkarza Dolhy ale zatrudnienie ponownie Kasperczaka było by dobrą decyzja.Kazek Moskal
spisuje sie dobrze 2 pierwsze mecze wygrane w tym z Legią co sądzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 13:08, fataem napisał:

Trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż niektórzy do Niemiec pojechali chyba na wakacje...

Wakacje w Niemczech? Też mi atrakcja :P Na takie następne MŚ to rozumiem.

Dnia 30.04.2007 o 13:08, fataem napisał:

Legia w LM to chyba z dekadę temu grała:P

Też napisałem że było to dawno temu. Nie mniej jednak ten niewątpliwy sukces został powtórzony tylko raz przez Franciszka Smudę prowadzącego wówczas Widzew Łódź i to również miało miejsce spory kawałek czasu temu.

Dnia 30.04.2007 o 13:08, fataem napisał:

Jak dla mnie błędem Wisły było zwolnienie pana Kasperczaka, gdyż drugiego tak
utytułowanego polskiego trenera ze świecą szukać...

Też jestem tego zdania. W polskich klubach zbyt szybko zwalnia się trenerów. Jak nie ma wyników to od razu szkoleniowiec idzie na odstrzał i często nawet dobrze nie zdąży się zadomowić w klubie bo już go zarząd nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 13:20, Gerswim CD-r napisał:

To zasługa świetnego bramkarza Dolhy

No tak... Emilian wg mnie jest najlepszym bramkarzem ligi obecnie. To co on niekiedy wyprawia to jest szok dla mnie.

Dnia 30.04.2007 o 13:20, Gerswim CD-r napisał:

ale zatrudnienie ponownie Kasperczaka było by dobrą decyzja.Kazek
Moskal
spisuje sie dobrze 2 pierwsze mecze wygrane w tym z Legią co sądzcie?

Jeśli narazie Kaziu się dobrze spisuje to nie ma powodu, żeby go zwalniać. Niech jest i zobaczymy co będzie dalej. Co do Henia to brakuje mi tych starych czasów, ale cóż... moim ulubionym trenerem i tak był Dan Petrescu =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie złe decyzje personalne zarówno w kadrze jak i zarządzie Wisły to ,,Biała Gwiazda" nadal miałaby monopol w OE. Grzegorz Mielcarski powinien zostać na posadzie scouta z jednego względu. Chyba w zeszłym sezonie sprowadził portugalskiego pomocnika, którego nazwiska zapomniałem(jakaś gazeta napisała, że nie widzi na jedno oko), chłopak wrócił do Portugalii. Jakić czas potem oglądając magazyn o lidze portugalskie, koleś namiatał jakby był drugim Gerrardem, i strzelił bramkę cudo. Po drugie nie widzę sensu zatrudniania co 2 miesiące nowego trenera, no i po trzecie sprowadzanie kompletnienie nieprzydatnych zawodników i sprzedaż najlepszych piłkarzy danego sezonu. O ile rozumiem, że ,,Żuraw" mógł zostać sprzedany, bo były to konkretne jak na polskie realia pieniądzę, o tyle ,,Franek" został sprzedany za grosze i teraz rozmienia się na drobne tułając się po niszowych klubach angielskich i hiszpańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 13:26, Madia napisał:

> To zasługa świetnego bramkarza Dolhy
No tak... Emilian wg mnie jest najlepszym bramkarzem ligi obecnie. To co on niekiedy wyprawia
to jest szok dla mnie.

> ale zatrudnienie ponownie Kasperczaka było by dobrą decyzja.Kazek
> Moskal
> spisuje sie dobrze 2 pierwsze mecze wygrane w tym z Legią co sądzcie?
Jeśli narazie Kaziu się dobrze spisuje to nie ma powodu, żeby go zwalniać. Niech jest i zobaczymy
co będzie dalej. Co do Henia to brakuje mi tych starych czasów, ale cóż... moim ulubionym trenerem
i tak był Dan Petrescu =/

Nieche Cie potepiac ale to był awanturnik i szaleńec wg najgorszy trener Wisły Nie obraż sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 12:02, Danio X napisał:

Mam nadzieję, że do tego niedojdzie:
http://www.wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=14221

Było by to cofninięcie się. W takiej sytuacji wolałbym już, żeby Moskal prowdził drużynę. W
sumie mogli by dać mu szansę na prowadzenie zespołu przez dłuższy czas.



Hehe, miałem właśnie pisać, że dzisiaj rozbawiły mnie 2 informacje :D
Oprócz wspomnianej przez Ciebie rozwaliła mnie jeszcze wypowiedź Krauzego ->
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/orange-ekstraklasa/news/wlasciciel-arki-mysli-o-lidze-mistrzow,903772,812
Oj chyba coś te regiony północne źle robią na głowę właścicielom klubów, pamiętam jak dziś zapowiedzi Ptaka o walce o mistrzostwo :D

A co do Janasa - jakby nie patrzeć koleś ma sukcesy i to takie, których nie ma większość z polskich trenerów. Jego główna wada polega na tym, że jest niemedialny, przez co wszystkie jego pomyłki są cholernie uwypuklane.
Echh, żeby tak Zagłębie dostało karnego degrada i Michniewicz przyszedł do Wisły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 13:28, Gerswim CD-r napisał:

Nieche Cie potepiac ale to był awanturnik i szaleńec wg najgorszy trener Wisły Nie obraż sie

Nie obrażam sie. Masz swoją opinię na temat tego szkoleniowca i masz do tego prawo. Szanuję Twoje zdanie, jednak moje jest inne. On jako jeden z niewielu trenerów, żył wynikami drużyny. Nie siedział sobie potulnie na ławce trenerskiej tylko stał, krzyczał, gestykulował. Byłam pare razy na meczach za jego czasów i jeszcze nigdy nie widziałam tak ruchliego trenera... dla mnie błędem było jego zwolnienie. Może mniejszym niż zwolnienie Henia, ale jednak błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować