Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2007 o 15:55, Gerswim CD-r napisał:

Ja zaprzecze bo Włosi to nie aktorzy wg aktorzy to Ukraina i WKŚ oraz Portugalia


Tak? A kto wymusił karnego w MŚ ''06 przeciwko Australii w ostatniej minucie gry? Włoch, Grosso. A kto wymuszał karne przeciwko Bayernowi w ostatnich latach? Włoch, Inzaghi.

A tak w ogóle o wymuszaniu karnych przez zawodników, to polecam to: http://supergigant.blox.pl/2006/07/Brzydki-jest-ten-Mundial.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 16:00, kolektor napisał:

> > Najlepszymi aktorami są Włosi. Kto zaprzeczy - zginie :)
> Ja zaprzecze bo Włosi to nie aktorzy wg aktorzy to Ukraina i WKŚ oraz Portugalia
Ja nie mówię że Włosi to aktorzy tylko mówię że INZAGHI to aktor ... a to chyba różnica. Włosi
może i grają ostro ale włosy to zaczesują jak panienki ...

chodziło mi o edeń nie uważam ze włosi to symulanci bo graja piekny futbol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 16:02, edeń napisał:

> Ja zaprzecze bo Włosi to nie aktorzy wg aktorzy to Ukraina i WKŚ oraz Portugalia

Tak? A kto wymusił karnego w MŚ ''06 przeciwko Australii w ostatniej minucie gry? Włoch, Grosso.
A kto wymuszał karne przeciwko Bayernowi w ostatnich latach? Włoch, Inzaghi.

A tak w ogóle o wymuszaniu karnych przez zawodników, to polecam to: http://supergigant.blox.pl/2006/07/Brzydki-jest-ten-Mundial.html

A kto pogratulował sedziemu w Niemczech Cristiano kto Symulowal KArnego Schewa A droga to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 16:05, Gerswim CD-r napisał:

> > chodziło mi o edeń nie uważam ze włosi to symulanci bo graja piekny futbol

Nie rozpędzałbym się. Piękny to jest futbol w Anglii, który jest swoistą kwintesencją piłki nożnej. Piękne są niektóre mecze we Francji czy w Hiszpanii, piękne bywają mecze pucharowe i reprezentacji, ale nie Włosi. Techników to może i mają, ale catenaccio to catenaccio.
Wspomnień czar(WC''06 Portugalia - Holandia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 16:09, fataem napisał:


> > > chodziło mi o edeń nie uważam ze włosi to symulanci bo graja piekny futbol

Nie rozpędzałbym się. Piękny to jest futbol w Anglii, który jest swoistą kwintesencją piłki
nożnej. Piękne są niektóre mecze we Francji czy w Hiszpanii, piękne bywają mecze pucharowe
i reprezentacji, ale nie Włosi. Techników to może i mają, ale catenaccio to catenaccio.
Wspomnień czar(WC''06 Portugalia - Holandia)

Piekny futbol w Angli nie dla mnie piekny to jest w Hiszpani prezentujące sie zespoły takie jak BArca Sevilla Valencja graja piekny futboll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A kto pogratulował sedziemu w Niemczech Cristiano (...)

Właśnie. POGRATULOWAŁ. To nie jest wymuszanie karnego :)
W czasie całej historii Włosi zyskali opinię aktorów w świecie piłki nożnej, może zaprzeczysz?

> chodziło mi o edeń nie uważam ze włosi to symulanci bo graja piekny futbol

Może robią piękne kontry, bo raczej ich styl "murujemy bramkę" nie jest ciekawy, gdy trwa przez 80 minut meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 16:11, edeń napisał:

W czasie całej historii Włosi zyskali opinię aktorów w świecie piłki nożnej, może zaprzeczysz?


O tym właśnie pisałem. Włosi (może nie wszyscy) grają twardo ale przy tym teatralnie...

Dnia 30.04.2007 o 16:11, edeń napisał:

Może robią piękne kontry, bo raczej ich styl "murujemy bramkę" nie jest ciekawy, gdy trwa przez
80 minut meczu.


Mi na przykład ich styl na MŚ nie przypadł do gustu ... Wolałbym Francję jako Mistrza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 16:11, edeń napisał:

Może robią piękne kontry, bo raczej ich styl "murujemy bramkę" nie jest ciekawy, gdy trwa przez
80 minut meczu.

Co do ,,pięknego włoskiego futbolu". Nie zdarza mi się zasypiać w czasie oglądania meczu chyba, że oglądam Serie A. Jeśli nie gra Palermo, Inter czy Juve to bez kawy się nie obejdzie, a wczoraj zasnąłem na derbach Rzymu(dzisiaj oglądałem powtórkę). Mecz był tak nudny, że mecze rodzimej OE w porównaniu do niego są bardzo porywające:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Włoskich drużyn też lubię tylko JUVE. Szkoda że go zdegradowali. To jeden z niewielu włoskich który gra "w miarę" ofensywny futbol ... Najpardziej lubię ligę angielską i hiszpańską ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 16:20, kolektor napisał:

Ja z Włoskich drużyn też lubię tylko JUVE. Szkoda że go zdegradowali. To jeden z niewielu włoskich
który gra "w miarę" ofensywny futbol ... Najpardziej lubię ligę angielską i hiszpańską ...

JA równiez

życze im aby znów poczuli smak zwyięstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 16:20, kolektor napisał:

Ja z Włoskich drużyn też lubię tylko JUVE. Szkoda że go zdegradowali. To jeden z niewielu włoskich
który gra "w miarę" ofensywny futbol ... Najpardziej lubię ligę angielską i hiszpańską ...

Przy całej mojej miłości do juventusu, nie powiedziałbym, że ich gra jest ofensywna. Większość meczy w ostatnim sezonie kończyła się wynikami 1:0, a to, iż ,,Biała Dama" łoi teraz rywali niemiłosiernie zrzuciłbym na krab klasy oponentów. Mogę się zgodzić, że grają fubtol techniczny i powiedzmy, że kombinacyjny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 16:17, fataem napisał:

Co do ,,pięknego włoskiego futbolu". Nie zdarza mi się zasypiać w czasie oglądania meczu chyba,
że oglądam Serie A. Jeśli nie gra Palermo, Inter czy Juve to bez kawy się nie obejdzie, a wczoraj
zasnąłem na derbach Rzymu(dzisiaj oglądałem powtórkę). Mecz był tak nudny, że mecze rodzimej
OE w porównaniu do niego są bardzo porywające:P


Jak grają z słabeuszami, to gra staje się bardziej ciekawa. Najbardziej fajna jest piłka w wykonaniu Interu, który strzela najwięcej bramek. Najbardziej podoba mi się jednak liga niemiecka, gdzie w prawie każdym meczu pada parę bramek i w to bardzo ładnym wykonaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 16:25, fataem napisał:

Mogę się zgodzić, że grają fubtol techniczny i powiedzmy, że kombinacyjny:P


Ale nie zasadą MURUJEMY BRAMKĘ i robimy 3-4 kontry na mecz ... I to jest właśnie to co go wyróżnia z pośród drużyn włoskich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 16:30, kolektor napisał:

> Mogę się zgodzić, że grają fubtol techniczny i powiedzmy, że kombinacyjny:P

Ale nie zasadą MURUJEMY BRAMKĘ i robimy 3-4 kontry na mecz ... I to jest właśnie to co go wyróżnia
z pośród drużyn włoskich ...

Ale Hiszpańska liga jest ciekawa że hej niewiem jak myslicie więc oddaje wam glos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 16:35, fataem napisał:

Najpięknieszja to ejst gra w Anglii:D To tempo, bramki, piłkarze, technika, ach :D:D

Technika wątpie ale temp jest i to szybkie bramki sa ale to nie ma znaczenia ważny jest piękny futbol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 16:35, fataem napisał:

Najpiękniejsza to jest gra w Anglii:D To tempo, bramki, piłkarze, technika, ach :D:D

I jaka ostra :) Ale rzeczywiście, gra jest ciekawa.

Gerswim CD-r - liga hiszpańska jest bardzo techniczna i przez co chyba najpiękniejsza... tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować