Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Najważniejsze wyniki dzisiejszych meczy towarzyskich:
Macedonia 3:0 Dania - sensacja? :)
Brazylia 1:2 Anglia - ciekawy mecz ponoć
Hiszpania 3:1 Urugwaj - naprawdę ładny mecz oglądałem przed meczem z polską
Polska 0:2 Irlandia - No cóż Polacy nie zawiedli...... wciąż utrzymują NISKI poziom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 22:51, wolverine napisał:

Ale żeby Lewandowski graczem meczu ? Kto to głosował ? Spartaczył standardowo sam na
sam, w 74 mógł zamiast się samolubić wyłożyć przed pole do Łukasika... poza tym nic szczególnego.
A tu piłkarz meczu.


TVP robiło głosowanie smsowe i Lewandowski wygrał? Pytam, bo oglądałem na Polsacie Sport. Jeśli tak, to nic nowego, w poprzednich meczach też wygrywał mimo, że nic specjalnego nie grał. Po prostu, ma renomę dobrego, to nieobeznani ludzie na niego głosują za nazwisko.
Z drugiej strony to w naszym zespole nikt nie zasłużył na to miano, bo nikt się pozytywnie nie wyróżnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:14, Kraju napisał:

Kubuś Wawrzyniak. Świetna asysta. Pokazał swój piłkarski talent.

Na niego zawsze można liczyć, jak nie z Niemcami to teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:13, ManweKallahan napisał:

TVP robiło głosowanie smsowe i Lewandowski wygrał? Pytam, bo oglądałem na Polsacie Sport.


Tak w TVP było głosowanie.
Kurcze, gdybym wiedział że Polsat Sport to transmituje nie musiałbym słuchać Szpakowskiego :)

Ja bym zagłosował na Łukasika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z taką grą to my z Ukrainą nic nie ugramy, abstrahując już od tego przyszłego ważnego meczu dla nas, to szkoda, że zagrali tak jak zagrali, każdy polski kibic na trybunach poszedł na ten mecz z nadzieją na dobry wynik a tu lipa, się jeszcze bd z niego śmiali w pracy w Irlandii :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:14, Kraju napisał:

Kubuś Wawrzyniak. Świetna asysta. Pokazał swój piłkarski talent.


W ogóle to dziwię się czemu Wasilewski wszedł za Boenischa, a nie za Wawrzyniaka. Obrońca Bayeru w pierwszej połowie pokazał się z dobrej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Boenisch sam poprosił o zmianę, albo Fornalik chciał zobaczyć jak Wasilewski będzie grał z Wawrzyniakiem. Kubuś to podstawowy zawodnik (stety lub nie) i trzeba zobaczy jak z reszta się dogaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 22:52, Azazell napisał:

Brazylia 1:2 Anglia - ciekawy mecz ponoć

Nawet bardzo, Anglicy zrobili spory postęp w porównaniu z poprzednim rokiem (albo ten mecz wyjątkowo im się udał ;p). Potrafili przycisnąć, strzelili 2 gole po ładnych akcjach, za to bramka dla Brazylii dość kuriozalna - Hart wybijając piłkę trafił Cahilla (albo raczej Cahill z człapiąc z głową w chmurach wlazł w tor jej lotu) i futbolówka spadła pod nogi Freda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:20, ManweKallahan napisał:

> Kubuś Wawrzyniak. Świetna asysta. Pokazał swój piłkarski talent.

W ogóle to dziwię się czemu Wasilewski wszedł za Boenischa, a nie za Wawrzyniaka. Obrońca
Bayeru w pierwszej połowie pokazał się z dobrej strony.

Też się zdziwiłem, że już się nie pojawił, bo się starał, co prawda było widać, że to lewy obrońca, bo te jego dośrodkowania w biegu z prawej nogi już tak dobre nie były jak jeszcze pare dni temu w meczu z BVB, ale był o niebo lepszy od Wasyla, nie wspominając o Warzywniaku (asysta przy golu Irlandii, ślizgał się na potęgę i do tego jego super akcja 1 na 1 gdzie chcąc wywalczyć rożny, sam się nabił -.-)

Dobry mecz Krychowiaka, Glika (choć przesadził kilka razy i powinien wylecieć z czerwoną kartką, z drugiej strony chyba był sfrustrowany tą słabą postawą reszty), niezły Łukasika. Grosicki kompletnie bez formy, już lepiej grał Pawłowski choć też był za słaby jak na ten poziom. Co do Lewego słaby mecz, dwie niewykorzystane szanse, miał co prawda ciężkie życie, bo go pilnowali, faulowali, ale bez przesady, w drugiej połowie kompletnie odpuścił. A Milik w dobrej sytuacji się oczywiście poślizgnął, albo butów nie umieją sobie dobrać, albo co jednak bardziej prawdopodobne potykają się o własne nogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszej bramki dla Hiszpanii
Tak im się nie chciało grać, że musieli ewidentnie kupić ten mecz? Porażka. Bramkarz, który dostaje pensje rzędu kilku milionów rocznie nie ma prawa puścić takiej szmaty. Scyzoryk się w kieszeni otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:32, Bithda napisał:

Co do pierwszej bramki dla Hiszpanii
Tak im się nie chciało grać, że musieli ewidentnie kupić ten mecz? Porażka. Bramkarz,
który dostaje pensje rzędu kilku milionów rocznie nie ma prawa puścić takiej szmaty.
Scyzoryk się w kieszeni otwiera.


Ta, na pewno kupili towarzyski mecz xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:32, Bithda napisał:

Co do pierwszej bramki dla Hiszpanii
Tak im się nie chciało grać, że musieli ewidentnie kupić ten mecz? Porażka. Bramkarz,
który dostaje pensje rzędu kilku milionów rocznie nie ma prawa puścić takiej szmaty.
Scyzoryk się w kieszeni otwiera.


Top zobacz szmaty które puszcza Kuszczak :D.

--
Co do meczu Polski. TAK SŁABEGO meczu nie widziałem już dawno. nawet z Hiszpanią tak źle nei graliśmy, przegrywając 6:0. Bo chociaż atakowaliśmy i mieliśmy jakieś okazje. A tu ? Z 2 akcje i to z taką drużyną jak IRLANDIA! Panie Fornalik zrób coś Pan bo wypadniesz gorzej niż Smuda i Engel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:20, ManweKallahan napisał:

W ogóle to dziwię się czemu Wasilewski wszedł za Boenischa, a nie za Wawrzyniaka. Obrońca
Bayeru w pierwszej połowie pokazał się z dobrej strony.

Może właśnie o to chodziło. Nie zawsze trzeba zmieniać tego słabszego. Może skoro Boenisch dobrze się pokazał to trener "dał mu spokój"? To mecz towarzyski, tutaj po prostu trzeba było pewne rzeczy sprawdzić. Może to i lepiej, że zszedł po - jak sam piszesz - niezłym występie (sama nie oglądałam), bo jeszcze jakiś kiks by był ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:55, Latimeria napisał:

Może właśnie o to chodziło. Nie zawsze trzeba zmieniać tego słabszego. Może skoro Boenisch
dobrze się pokazał to trener "dał mu spokój"? To mecz towarzyski, tutaj po prostu trzeba
było pewne rzeczy sprawdzić. Może to i lepiej, że zszedł po - jak sam piszesz - niezłym
występie (sama nie oglądałam), bo jeszcze jakiś kiks by był ;P


W sumie racja, ale chyba jednak nasz sztab chciał ten mecz wygrać, więc mogli go zostawić.
Co do pozostałych zawodników, to Perquis dzisiaj bardzo niepewny, Krychowiak zupełnie bez błysku, Obraniak tak jak zwykle, czyli przeciętnie, a stałe fragmenty jakoś mu nie wychodziły. Pawłowski lepszy niż Grosicki, ale trzeba czekać na Rybusa (rozumiem, że on nadal kontuzjowany?), Lewandowski podobnie jak Ludo, przy okazji zmarnował setkę, Błasczykowski błysnął podaniem do Roberta, poza tym prawie nic. Łukasik na plus, Glik całkiem solidnie, Wasilewski słabo.
Bramkarze dostali po połowie i zaprezentowali się bardzo podobnie, obaj zaliczyli po jednej bardzo dobrej interewncji, Boruc tuż przed stratą gola, a Szczęsny parując strzał z dystansu nad poprzeczkę. Przy golach nic do powiedzenia nie mieli, choć bramkarz Arsenalu był bliski wybicia piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie jestem rozczarowany po wczorajszym spotkaniu z Irlandią. Po ostatnich meczach (abstrahując od wyniku) wydawało mi się, że Fornalik ma koncepcję tej kadry, pomysł na to, jak ma ona grać. I rzeczywiście, Polacy coraz lepiej rozgrywali piłkę, tworzyli coraz ciekawsze akcje i ogólnie wrażenia wizualne były dobre. A co się stało z Irlandią? Brak pomysłu na grę, słaba technika, braki fizyczne - ogólna masakra. Irlandczycy zagrali z zaangażowaniem, podchodzili z pressingiem i grając swoją prostą, żeby nie powiedzieć prymitywną, piłkę dokopali naszym. Teraz Fornalik będzie miał sporo do przemyślenia, bo z Ukrainą tak gra nie może wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle jestem rozczarowany Darkiem Szpakowskim.
Jak zwykle pomylił out z faulem (z tej powtórki, nie wiem czemu sędzia odgwizdał faul Błaszczykowskiego na zawodniku Irlandii), odpuścił sobie wymowę nazwiska Keogh (dziwne, przecież każde nazwisko kaleczy), rozpoczynał zdania, których nie kończył itp.

Nie wiem o co mu chodziło, ale bardzo podobało mi się gdy wchodził nowy zawodnik, a Darek na to "Matka jest z Irlandii"; "Babcia jest z Irlandii". No i co z tego? Gdyby wszedł żółty Irlandczyk z nazwiskiem HUNG YUNG to bym się zastanawiał skąd taki typ w zielonej koszulce.

A i uśmiałem się gdy powiedział coś w stylu "Po zejściu....(no kogo, ciemniaku?)...zmianach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 01:49, Diverso napisał:

A ja jak zwykle jestem rozczarowany Darkiem Szpakowskim.

Hehe albo jak w przerwie powiedział, coś w stylu ciężko się gra przeciwko twardo grającym Anglikom ;) Ciekawe co na to Irlandczycy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 07:40, Paoro napisał:

Hehe albo jak w przerwie powiedział, coś w stylu ciężko się gra przeciwko twardo grającym
Anglikom ;) Ciekawe co na to Irlandczycy :P

Dlatego oglądałem mecz na Polsat Sport. Męczą mnie już komentarze Szpakowskiego. Za pewne zasłużony to komentator sportowy i pewnie wielu czuje do niego sentyment, ale wydaje mi się że mógłby dać sobie już spokój z tym zawodem. Oglądając na Polsat Sport słyszałem rzetelny komentarz, krytykę/pochwałę tam gdzie się należy itd.
Szczególnie spodobał mi się komentarz: "-chyba czas zmienić Obraniaka - a to on w ogóle gra?" :D
Dla mnie Ludo w kadrze to nieporozumienie. Człapie sobie gdzie na boku boiska, nie biega, nie walczy, a grając na prawej stronie tracił okazje do wrzutek bo musiał przekładać sobie na lewą nogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z Lewandowskim jest tak, że albo zmarnuje dogodną sytuację albo nie ma z kim grać. W Borussi świetnie asystuje, a w reprezentacji w ogóle nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować