Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

United z pucharem Carling CUp - nic dodać, nic ująć, Rooney po raz kolejny gol głową
Ziggy - ta, udało ci się znaleść, sprzed 6 lat, rooney do utd przychodzil wlasnie w 2004, wiec nie wiadomo czy juz wtedy byl ich pilkarzem, czy nie. Jak nie, to wiesz.:P
Edit: a z Terrego nie zrobiono żadnego kozła ofiarnego. Przespał się z nią? Tak, co z tego że inni to zrobili również. Ma żonę? Ma, ją też zdradził. Jeszcze jakby to było z jakąś 'panną do wynajęcia', to co najwyżej stwierdziłbym że nie ma szacunku ani do dzieci ani do żony, ale nie wierzę, że nie wiedział o tym że to Żona ( czy była nawet, to akurat nie jest w tej sprawie najważniejsze - czepiasz się już teraz sprawy czysto prawnie, byle by oczyścić terrego z zarzutów) kolegi - wiedział, i zrobił to umyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Yeah! Manchester zdobył Carling Cup! Rooney to jest potęga w tym sezonie. Gość kosi równo i gratki dla niego. Gość jest obecnie najlepszym napastnikiem na świecie. Teraz tylko czekać na mecze Ligi Mistrzów i trzymać kciuki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę wszystkim, że ruszyła już kolejna część(na rundę wiosenną) ligi typerów polskiej ekstraklasy. Przypominam dlatego, że tylko połowa dotychczasowych graczy brała udział w kolejce, która się właśnie zakończyła...:( A teraz akurat gra reprezentacja, także sporo punktów można wyciągnąć...:>
Prosiłbym tez o uwzględnianie meczu kolejki w swoich typach - mnie nie robi różnicy czy taki jest zaznaczony, ale Wam powinno, w końcu zwiększa to szansę na podwójne punkty.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 13:33, Psych0 napisał:

Barca wciąż nie prezentuje tego poziomu co sezon temu, skuteczność marna. Tyle sytuacji
wczoraj mieli, że spokojnie z 4:0 mogłoby być, ale Ibra to nie jest Eto''o. Mam nadzieje,
że będzie lepiej, w końcu ktoś musi te 5 pucharów zgarnąć :P.


Chyba Ibrahimovic został kupiony dlatego, że Eto''o miał marną skuteczność nieprawda?

A co do sprawy Terry'ego to ja nie rozumiem angielskich mediów. Jeszcze 1-2 skandale, a repreza Anglii odpadnie z walki o majstra w RPA zanim wybiegnie na boisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 13:33, Psych0 napisał:

Real wygrywa pewnie, ale z takim przeciwnikiem to nawet nie było co brać pod uwagę innego
rezultatu. Ronaldo po 2 dobrych meczach, zagrał słabo - ale cóż taki zawodnik, który
ze słabiznami potrafi tylko się kiwać, a jak przychodzą silniejsze zespoły to nie może
w piłke kopnąć :).

ojoj, odezwał się pewnie fan boskiego Messiego, który dobrym obrońcom do głowy nie dorasta, a przy swoim dryblingu potrafi wywrócić się o własne nóżki. Wiem, że jesteś fajny bo kibicujesz Barcelonie, ale problem w tym, że to na ten moment REAL ma najlepszego gracza świata, a nie Barcelona. Co pokazują twoje gwiazdeczki? Pokazują jedno wielkie g<cenzura> w porównaniu do tego, co pokazuje Cristiano od początku swojej profesjonalnej kariery. Takie malutkie tyci tyci, Messi mu do pięt nie dorasta, o Ibrahimovicu juz nie wspominam, który raz że ma problemy z trafianiem do siatki rywali, to zna do tego dwie kiwki na krzyż.

Dnia 28.02.2010 o 13:33, Psych0 napisał:

Barca wciąż nie prezentuje tego poziomu co sezon temu, skuteczność marna. Tyle sytuacji
wczoraj mieli, że spokojnie z 4:0 mogłoby być, ale Ibra to nie jest Eto''o. Mam nadzieje,
że będzie lepiej, w końcu ktoś musi te 5 pucharów zgarnąć :P.
Dzisiaj się ciekawie zapowiada mecz Atletico-Valencia.

no, ktoś musi. Wiesz Kto? Manchester United. Barca nie prezentuje tego poziomu co rok temu, bo
1) w Lidze Mistrzów zdaje się że kasy na sędziego juz po meczu z chelsea nie starczyło.
2) Sprzedali swojego jedynego sprytnego zawodnika zamieniając go na przereklamowanego Szweda, który nie potrafi nic zrobić.

Dnia 28.02.2010 o 13:33, Psych0 napisał:

Chelsea zdumiewająco poległa z Szejk-it-bejbe Manchesterem City. Jednak nie napalałbym
się tu na stwierdzenia, że MC zaczyna wgryzać się do "Wielkiej czwórki", bo do tego droga
jeszcze daleka. Kasa nie gra.
Jednak niespodzianka duża, patrząc na ostatnie wyniki Premiership.
Arsenal wygrywa, odnosząc kolejną (trzecią?) poważną kontuzje. Wiem, że liga angielska
to twarda gra, ale za takie wejścia to powinno być 10 meczów kary i grzywna dla sprawcy.
Wierze, że MU dziś przejmie lidera.

Nom przejmie lidera grając w finale Carling Cup. Ups, wygraliśmy juz.

Dnia 28.02.2010 o 13:33, Psych0 napisał:

Co do polskiej ligi to... Odra "Galacticos" Wodzisław tylko remisuje po słabej grze.
Jednak, jak marzą o utrzymaniu się w tej lidze to muszą dużo zmienić. Nie chce być złym
prorokiem, ale wydaje mi się, że z pieniędzmi to po tym sezonie będzie u nich baaardzo
ciężko.

Co do polskiej ligi wypowiadać się nie będę, bo aż zal.
Edit: Co do wygrania trofeów przez United, to poprostu mówię akurat to jako typowy, wierzący w swój klub kibic. Także bez komentarzy do tego proszę, bo jestem pewien ze kazdy z was wierzy w swoich ulubieńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 21:24, Smooqu napisał:

> Barca wciąż nie prezentuje tego poziomu co sezon temu, skuteczność marna. Tyle sytuacji

> wczoraj mieli, że spokojnie z 4:0 mogłoby być, ale Ibra to nie jest Eto''o. Mam
nadzieje,
> że będzie lepiej, w końcu ktoś musi te 5 pucharów zgarnąć :P.

Chyba Ibrahimovic został kupiony dlatego, że Eto''o miał marną skuteczność nieprawda?


Hmmm a nie czasem, że Eto''o to sam chciał odejść, bo już mu gra w Barcelonie nie odpowiadała?. Bo raczej nie przez skuteczność(36 meczów-30goli) Ta sama sytuacja z Ibrahimovicem. Po prostu obydwoje chcieli zmienić otoczenia.


PS: Pernia ogarnij sie, bo aż szkoda oczu na te twoje teorie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2010 o 22:20, shinoda napisał:

Hmmm a nie czasem, że Eto''o to sam chciał odejść, bo już mu gra w Barcelonie nie odpowiadała?.
Bo raczej nie przez skuteczność(36 meczów-30goli) Ta sama sytuacja z Ibrahimovicem. Po
prostu obydwoje chcieli zmienić otoczenia.

nom eto chciał zmienić otoczenie, a sam sie na początku nie zgadzał na warunki transferu i mówił że nie zamierza się ruszać z Barcelony. Obeznany jesteś widzę.

Dnia 28.02.2010 o 22:20, shinoda napisał:

PS: Pernia ogarnij sie, bo aż szkoda oczu na te twoje teorie....

''teorie'' jakie? jak chcesz to możemy podyskutować, od tego jest forum. Dawaj swoje, no i jedziem.

takie małe info odemnie: Wczoraj przeczytałem newsa, ale dopiero mi się o nim teraz przypomniało. ManUTD zaprosiło na testy jakiegoś 11 latka z WKSu którego wypatrzeli podczas jakiegoś tam turnieju w danii. Chłopak udzielił wywiadu, w którym stwierdził że ''prezent fajny, ale wolałbym dostać Playstation którego nigdy nie miałem''. Myślałem że padnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee... mówiąc szczerze to nie pamiętam zamieszania wokół Eto''o dokładnie. Pamiętam tylko, że Kameruńczyk chciał zostać ale z większą pensją (co nie jest zaskakujące, bo Samuel miał ŚWIETNY sezon), a Guardiola nigdy nie ukrywał, że wolałby innego napastnika w jego miejsce. Laporta stwierdził, że Eto''o nie dostanie wyższego konktraktu bo... zaburzyłoby to równowagę w Barcelonie. Jest to śmieszne ponieważ Ibra z miejsca dostał gażę większą od Messiego - 12 mln euro za sezon. Ówcześnie najlepszego piłkarza świata.

No ale co ja tam wiem, w końcu to Mes que un club.

Jak fan Realu i talentu Cristiano stwierdzam Pernia, że przesadziłeś mówiąc, że Messi nie dorasta mu do pięt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2010 o 22:58, Smooqu napisał:

Jak fan Realu i talentu Cristiano stwierdzam Pernia, że przesadziłeś mówiąc, że Messi
nie dorasta mu do pięt.

nie wszyscy musza się ze mną zgadzać. Grunt że ja to widzę. Jak by się porównywało własnie Eto''o, czy Torresa, to bym się zastanaowił... mówiąc o messim nie ma o czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 22:58, Smooqu napisał:

Jak fan Realu i talentu Cristiano stwierdzam Pernia, że przesadziłeś mówiąc, że Messi nie dorasta mu do pięt.

Jakby Messi grał w lidze Ang. to by go w ziemię wgnietli. Może w Hiszpanii daje radę, ba, na pewno daje radę, ale w innych ligach sobie by rady nie dał, a Ronaldo, pokazał i w lidze Ang, jak i Hiszpańskiej, swoje umiejętności. No, ale, że nie dorasta do pięt ? Obydwoje pokazują wysoki poziom w swojej lidze. Inny sposób grania, ale bardzo wysoki. Zgadzam się, przesadza Pernia. Ja tam wolę Messiego kurdupla, niż Ronaldo lalusia. :P

Jak coś nie na temat to sorki. Odpowiadam tylko na te jedno zdanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy by wgnietli, trochę jest takich potencjalnych słabiaków w lidze angielskiej, chociażby Walcott czy Young. A że umiejętności techniczne mają gorsze od Messiego, to myślę że dałby sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2010 o 23:26, Albii napisał:

Obydwoje pokazują wysoki poziom w swojej lidze. Inny sposób grania, ale bardzo wysoki.
Zgadzam się, przesadza Pernia. Ja tam wolę Messiego kurdupla, niż Ronaldo lalusia. :P

mówiłem o aspektach czysto piłkarskich. Messi nie istnieje bez dwóch najlepszych, odważe się zaryzykować pomocników świata. Mając za sobą dwa takie czołgi, barca może podpisać nawet ze mną umowę, to im też będę strzelał. W reprezentacji już tak dobrze sobie nie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reprezentacja, a klub to co innego. Inna atmosfera, inni gracze, inni przeciwnicy, nawet inne stadiony mogą mieć wpływ oraz miejsca rozgrywania meczy. Był mecz Argentyny z bodajże, Peru albo Chille i dostała Argentyna w dupsko chyba 6:1, bo grali na na duzej wysokości n.p.m Chyba każdy wie jaki to ma wpływ na zawodników. ;0 No ale wróćmy do Ronaldo. On też nie prezentuje jakiegoś wybitnego poziomu w reprezentacji. Co do aspektów czysto piłkarskich to wiem, że o nie chodziło ale dodałem swoją ocenę postaci pozaboiskową. :P

Diverso@ Jak chealsa w półfinale ostatniej ligi mistrzów(dobrze mówię) zastosowała swoją potężną obronę, to Messi nic nie mógł zrobić. No, ale Argentyńczyk do ligi angielskiej nie pasuje kompletnie. Taki Rooney jak najbardziej. Masakruje przeciwników, a taki messi co on zrobi ? No, ale tak samo Anglicy nie pasują mi do Ligi Hiszpańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 23:56, Albii napisał:

Reprezentacja, a klub to co innego. Inna atmosfera, inni gracze, inni przeciwnicy, nawet
inne

to jest klasa światowa przecież, on ma błyszczeć i tu, i tu.

Dnia 28.02.2010 o 23:56, Albii napisał:

stadiony mogą mieć wpływ oraz miejsca rozgrywania meczy. Był mecz Argentyny z bodajże,
Peru albo Chille i dostała Argentyna w dupsko chyba 6:1, bo grali na na duzej wysokości
n.p.m Chyba każdy wie jaki to ma wpływ na zawodników. ;0

do tego meczu się nie czepiam. No ale taki mecz... no nie wiem, z jakąkolwiek reprezentacją. Nawet z Brazylia - skoro kolega mówi że Ronaldo nie błyszczy w meczach z silniejszymi zespołami ( pana pozdrawiam, o Arsenalu, Chelsea, przez swoje lata występowania w utd i o masakrowaniu jego barcelony przez 10 minut to chyba zapomniał ) to skupmy się na Messim, bo kolega kibic barcy, i mówi o takiej magii to napewno uwielbia swojego argentyńskiego chłopaka. To jedziemy.
Z Realem błyszczał? Nie.
W reprezentacji błyszczy ? Nie.
Ze średniakami błyszczy ? No, może trochę - ale jak pisałem, dajcie mi takich pomocnikow za plecy to ja nawet za 1/4 jego pensji moge tak grać. 0 problemu :).
>No ale wróćmy do Ronaldo. On

Dnia 28.02.2010 o 23:56, Albii napisał:

też nie prezentuje jakiegoś wybitnego poziomu w reprezentacji.

yyy, eeee, no zależy kiedy. Słabsze mecze mu się zdarzają ale jest niekwestionowanym liderem i Portugalia bez niego nie istnieje. Co do aspektów czysto

Dnia 28.02.2010 o 23:56, Albii napisał:

piłkarskich to wiem, że o nie chodziło ale dodałem swoją ocenę postaci pozaboiskową.
:P

to se dodawaj w myślach, a nie w momencie kiedy mówimy o nich jako o sportowcach.

Dnia 28.02.2010 o 23:56, Albii napisał:

Diverso@ Jak chealsa w półfinale ostatniej ligi mistrzów(dobrze mówię) zastosowała
swoją potężną obronę, to Messi nic nie mógł zrobić. No, ale Argentyńczyk do ligi angielskiej
nie pasuje kompletnie. Taki Rooney jak najbardziej. Masakruje przeciwników, a taki messi
co on zrobi ? No, ale tak samo Anglicy nie pasują mi do Ligi Hiszpańskiej.

a ronaldo się sprawdził, mimo że się nie urodził w Anglii, ale został tam piłkarsko wychowany. magia.

edit: sam doszedłeś do sedna sprawy w sprawie messiego - 'inni piłkarze' - w Argentynie nie ma czołgów z tyłu, i sam musi kreować gre. Wtedy niestety ale bateryjki mu siadają i z gwiazdki robi sie beznadziejny piłkarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że za bardzo chcesz pokazać, że Ronaldo jest lepszy od Messiego i nie do końca czytasz co ja piszę. ;) Ale przyznam, że miło się dyskutuje na temat drużyn, które są mi neutralne. C.Ronaldo błyszczy w realu ? - błyszczy, ale bije innych piłkarzy rękami po twarzy, błyszczy w reprezentacji - raczej nie zauważyłem. W meczach ze średniakami, tak samo jak Messi prezentuje wysoki poziom. Po za tym taki real. Galaktyczni, którzy wydają miliony na piłkarzy. Ile real wydał na pomoc w ciągu jednego okienka, a ile Barca w ciągu kilku sezonów. W takim wypadku C.Ronaldo powinien walić tyle goli na mecz. Po za tym on w Realu może sobie grać i w ataku i na skrzydle, a Messi tylko skrzydło i jak on ma tam ciągle gole strzelać ? ;) Ja się nie upieram, że Messi jest lepszy od C.Ronaldo, tylko mówię, że Twoja ocena jest lekko mówiąc zbyt surowa. To tyle idę kończyć pisać wypracowanie z J.Polskiego. Bym zapomniał. Żel do włosów, jest fe! :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 00:17, Albii napisał:

Sądzę, że za bardzo chcesz pokazać, że Ronaldo jest lepszy od Messiego

bo jest, koniec basta, jest super skuteczny jako napastnik, a do tego sam kreuje sobie akcje, czego messi zrobić nie potrafi.

Dnia 01.03.2010 o 00:17, Albii napisał:

i nie do końca
czytasz co ja piszę. ;) Ale przyznam, że miło się dyskutuje na temat drużyn, które są
mi neutralne.

Mi właściwie też, ani jednej ani drugiej nie lubie, ale barcy... Nie lubie wyjątkowo.
>C.Ronaldo błyszczy w realu ? - błyszczy, ale bije innych piłkarzy rękami

Dnia 01.03.2010 o 00:17, Albii napisał:

po twarzy,

hahahahaha gdzie ty to widziałeś

Dnia 01.03.2010 o 00:17, Albii napisał:

błyszczy w reprezentacji - raczej nie zauważyłem.

Ja widziałem że ciągnie ich całą grę, a z racji tego ze Queiroz jako trener to jest jedna wielka pomyłka ( co zresztą pokazują wyniki reprezentacji), możesz go nie doceniać, bo drużyna jako drużyna gra beznadziejnie, i tu się nie ma co sprzeczać.
>W meczach ze średniakami,

Dnia 01.03.2010 o 00:17, Albii napisał:

tak samo jak Messi prezentuje wysoki poziom. Po za tym taki real. Galaktyczni, którzy
wydają miliony na piłkarzy.

to niech se wydają. Nie masz argumentów i musisz wyjeżdzać poza temat? Ważne jest co mają, czym dysponują, a nie ile wydali

Dnia 01.03.2010 o 00:17, Albii napisał:

Ile real wydał na pomoc w ciągu jednego okienka, a ile Barca
w ciągu kilku sezonów.

o, tutaj kolejna anegdotka. Barcelona krytykowała Real za transfery, za niewyobrazalna sume za Ronaldo, a tu nagle... czekaj czekaj, czy to nie było 60 mln + eto? Czyli jak krystyna? Hipokryci, wieś.pl

Dnia 01.03.2010 o 00:17, Albii napisał:

W takim wypadku C.Ronaldo powinien walić tyle goli na mecz.

W jakim??? o kwotach nie dyskutujemy, po raz kolejny nie potrafisz trzymac się aspektu czysto sportowego i wyjeżdzasz na tory "ILE ONI WYDALI''.

Dnia 01.03.2010 o 00:17, Albii napisał:

Po
za tym on w Realu może sobie grać i w ataku i na skrzydle

a grając na skrzydle robi i za skrzydłowego, i za playmakera, i za napastnika. Nie widzisz przewagi? ;D

Dnia 01.03.2010 o 00:17, Albii napisał:

a Messi tylko skrzydło i jak
on ma tam ciągle gole strzelać ? ;)

MESSI JEST SKRZYDŁOWYM? Ta, w teorii może tam występować, w praktyce gra tylko w ataku

Dnia 01.03.2010 o 00:17, Albii napisał:

Ja się nie upieram, że Messi jest lepszy od C.Ronaldo,
tylko mówię, że Twoja ocena jest lekko mówiąc zbyt surowa.

Porównując messiego porównam go do Owena - solidny grajek który potrafi zaskoczyc, ale poza srednich sie nie wybija.

Dnia 01.03.2010 o 00:17, Albii napisał:

To tyle idę kończyć pisać
wypracowanie z J.Polskiego. Bym zapomniał. Żel do włosów, jest fe! :D

szkoda ze masz uprzedzenia. Idz porobic fotki w lustrze ze swoimi słit włoskami :*

Dnia 01.03.2010 o 00:17, Albii napisał:

Pozdrawiam.

ja równiez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło jedno podanie Messiego żeby Iniesta strzelił bramkę. Osobiście również uważam Ronaldo za piłkarza lepszego od Messiego. Technicznie jest gorszy, ale jeśli chodzi o wszechstronność to Messi może się schować. Dobre strzały z każdej odległości, rzuty wolne - to chyba wiadome, gra głową, gra ciałem. W tym przewyższa Messiego. Odnośnie kwestii panowania nad piłką i dynamiki to raczej wskazałbym na Lionela. Oczywiście nie jest to gigantyczna przewaga, ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 00:24, Pernia napisał:

hahahahaha gdzie ty to widziałeś

Dwie czerwone kartki, przez które potem Real tracił pkt. bez Ronaldo nie są tajemnicą. To Ty nic nie wiedziałeś ?! Oo

Dnia 01.03.2010 o 00:24, Pernia napisał:

drużyna jako drużyna gra beznadziejnie, i tu się nie ma co sprzeczać.

Tak.

Dnia 01.03.2010 o 00:24, Pernia napisał:

to niech se wydają. Nie masz argumentów i musisz wyjeżdzać poza temat? Ważne jest co
mają, czym dysponują, a nie ile wydali

To kto tu mówi o dwóch czołgach w pomocy Barcy... ? -.-''

Dnia 01.03.2010 o 00:24, Pernia napisał:

a grając na skrzydle robi i za skrzydłowego, i za playmakera, i za napastnika. Nie widzisz
przewagi? ;D

Chodzi mi o główną pozycję w meczu, a nie kto za kogo robi. ;) Alves grając na boku obrony robi za skrzydłowego i bocznego pomocnika często ciągnąc często akcje.

Dnia 01.03.2010 o 00:24, Pernia napisał:

MESSI JEST SKRZYDŁOWYM? Ta, w teorii może tam występować, w praktyce gra tylko w ataku

Bo skrzydło to atak, ale chodzi mi tutaj, że barca gra głównie pod Ibrę jako strzelca, a reszta ma mu sytuacje robić, bo sam on nie da rady. :D

Dnia 01.03.2010 o 00:24, Pernia napisał:

Porównując messiego porównam go do Owena - solidny grajek który potrafi zaskoczyc, ale poza srednich sie nie wybija.

Uuu...

Dnia 01.03.2010 o 00:24, Pernia napisał:

szkoda ze masz uprzedzenia. Idz porobic fotki w lustrze ze swoimi słit włoskami :*

A Ty weź sobie włosy wyżeluj, bo już Ci nie stoi, eee... stoją. :p Edit: bym zapomniał, Puyol Rulez!! :D

Papa. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> W reprezentacji już tak dobrze sobie nie

Dnia 28.02.2010 o 23:37, Pernia napisał:

radzi.



A to już wina boskiego Maradony, który nie nadaje sie na trenera;P Bo przecież cała reprezentacja Argentyna gra piach.

Messi nie poradziłby sobie w Lidze Angielskiej? Hmm IMO sprawdziłby sie i byłby gwiazdą. Arshavin, Walcott, Joe Cole to są przykłady, że niscy, drobni zawodnicy mogą grać w Premiership. Najbardziej pasowałby do drużyny, która gra bezpośrednie podania za linie obrony(np:Arsenal), z jego szybkością mało który obrońca by go dogonił.

A specjalnie do "miszcza" Perni, który uważa że Messi jest zerem, bez Iniesty i Xavi''ego.

http://www.youtube.com/watch?v=nXzXsdZJ5AQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować