Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2007 o 19:28, ko?nik napisał:

Raczej nie jest. Przynajmniej z tego co widać...a nie widać nic, bo nie gra.

Ja się obawiam, że najlepszy strzelec ostatniego czasu naszej reprezentacji - Radek Matusiak że będzie piłkarzem nie grającym. Co z tego, że przeszedł do Palermo, skoro głównym zajęciem jest oglądanie stadionu i uczenie się włoskiego i aklimatyzowanie się. Lekka kontuzja jeszcze mu przeszkadzała w walce o miejsce w składzie-co wykorzystywał jego rywala w ataku. Mam nadzieję, że niedługo przekona do siebie trenera włoskiego klubu, a sam Matusiak będzie błyszczał formą i skuteczności - a nie będzie grał w kadrze za tzw. zasługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 20:29, Danio X napisał:

Nie wiem jak można zarabiać na czyjejś smierci, szczególnie tak tragicznej.
http://sport.onet.pl/0,1248707,1506003,wiadomosc.html
Myślę, że jeżeli tak bogaty klub jak FC Porto darowł by sobie taką kwote nic by się nie stało.


Widać że kasa rządzi światem a gdzie duża kasa to nie ma skrupułów.
Aspekty moralne??? A co to jest mortalność w takiej sytuacji. Zastanawiam się nad uzasadnieniem wyroku w tej sprawie. Bo niby jaki wpływ na śmierć miała Benfica???

Mam tylko nadzieję że Porto zostanie osądzone przez społeczeństwo i myslę że już teraz więcej stracili niż te 600 tys EURO odszkodowania.

Dnia 20.03.2007 o 20:29, Danio X napisał:

Powinni jak już wydać je na wspomożenie rodziny.


Myślę że jak opinia publiczna ich zacznie sukcesywnie niszczyć, to żeby ratowac dupe, założą jakąs fundację imienia Miclosa Fehara, która będzie wspierać najmłodszych piłkarzy z biednych rodzin. Albo oddadzą kasę fundacji Foe (bo chyba jest taka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 20:29, Danio X napisał:

Nie wiem jak można zarabiać na czyjejś smierci, szczególnie tak tragicznej.
http://sport.onet.pl/0,1248707,1506003,wiadomosc.html
Myślę, że jeżeli tak bogaty klub jak FC Porto darowł by sobie taką kwote nic by się nie stało.

Powinni jak już wydać je na wspomożenie rodziny.


Niewiarygodnie chamskie... tylko tyle powiem.
Przypomniałeś mi taki przejmujący filmik o Feherze http://youtube.com/watch?v=W9EKogJK7y0
Wie ktoś, jaką piosenkę słychać w tle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 11:47, qra777 napisał:

Chelsea jest wedłóg mnie najlepsze. napewno wygra Lige Mistrzów!!!!!!!!!!


Może byś rozwinął swoją wypowiedź. Podaj jakieś argumenty czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 11:40, lukmistrz napisał:

Niewiarygodnie chamskie... tylko tyle powiem.


Szkoda słów. Zasłona milczenia.

Dnia 21.03.2007 o 11:40, lukmistrz napisał:

Przypomniałeś mi taki przejmujący filmik o Feherze http://youtube.com/watch?v=W9EKogJK7y0


Smutny film. Jak widze te scene kiedy pada na murawę to mi strasznie robi. Zresztą to samo czuję jak widzę jak Foe upada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej widziałam ten filmik paręnaście razy =/ szkoda słów... szkoda mi tego chłopaka był młodziutki i zdolny mógł jeszcze pograć. Z moich informacji wynika, że grał nawet w meczu Polska - Węgry w eliminacjach Euro 2004, ale nie zwróciłam wtedy na niego uwagi. A szkoda bo był jednym z najlepszych węgierskich piłkarzy. A co do Twojego pytania luksmistrz odnośnie piosenki: Moby "So this is goodbye"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 12:59, rafisport napisał:

Może byś rozwinął swoją wypowiedź. Podaj jakieś argumenty czy coś...


Bo ich lubi po prostu i tyle:)

A Ligę Mistrzów i tak wygra MU. Dlaczego. Bo grają najrówniej i ja ich lubie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 17:00, Quire napisał:

A Ligę Mistrzów i tak wygra MU. Dlaczego. Bo grają najrówniej i ja ich lubie:D


Nie prawda! Ja lubię Arsenal i to oni wygrają Ligę Mistrzów...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Euzebiusz Smolarek w środę po południu z powodu kontuzji opuścił zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski we Wronkach i nie zagra w meczach eliminacji mistrzostw Europy z Azerbejdżanem i Armenią.Bardzo szkoda że Edi nie zagra moim zdanie to on jest najlepszym napastnikiem Polskiej drużyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 17:18, mattex napisał:

Euzebiusz Smolarek w środę po południu z powodu kontuzji opuścił zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji
Polski we Wronkach i nie zagra w meczach eliminacji mistrzostw Europy z Azerbejdżanem i Armenią.Bardzo
szkoda że Edi nie zagra moim zdanie to on jest najlepszym napastnikiem Polskiej drużyny


Ja tam wierzę w Ireneusza Jelenia. We francuskiej Ligue 1 gra nadzwyczaj dobrze. Jego drużyna (Aj Auxeere) zajmuje obecnie ok. 10 miejsce w tabeli. Ponadto sam piłkarz niekiedy strzela zwycieskiego gola, a w takiej lidze jak ta jest o bramkę raczej trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2007 o 17:21, mroczny mrok napisał:

Ja tam wierzę w Ireneusza Jelenia. We francuskiej Ligue 1 gra nadzwyczaj dobrze. Jego drużyna
(Aj Auxeere) zajmuje obecnie ok. 10 miejsce w tabeli. Ponadto sam piłkarz niekiedy strzela
zwycieskiego gola, a w takiej lidze jak ta jest o bramkę raczej trudno...


Tak Jeleń jest dobty ale pomyśl sobie jak by to bylo Edi Smolarek i Ireneusz Jeleń razem na ataku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2007 o 17:24, mattex napisał:

Tak Jeleń jest dobty ale pomyśl sobie jak by to bylo Edi Smolarek i Ireneusz Jeleń razem na
ataku:)


No nie wiem:) Ja nad taktyką nie decyduję, od tego jest trener. Ja po prostu lubię usiąść przy telewizorze w bamboszach i obejrzeć na spokojnie zwycięstwo naszej kochanej reprezentacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 17:24, mattex napisał:

Tak Jeleń jest dobty ale pomyśl sobie jak by to bylo Edi Smolarek i Ireneusz Jeleń razem na ataku:)

Chyba Ebi jak Euzebiusz :D W każdym razie nie przypominam sobie meczu reprezentacji, w którym Smolarek z Jeleniem tworzyli linię ataku. Jak już grają, to na skrzydłach i do tego zmieniają się czasem stronami jak dawniej Krzynówek z Kosowskim. Mimo, że Irek strzela bramki i świetnie się spisuje w ataku AJ Auxerre, to mimo nie sądzę żeby "Leon" zmienił zdanie i wpuścił go do napadu-choć w sumie nie wiem dlaczego tak robi selekcjoner. Nieważne kto będzie strzelał bramki Azerom i Ormianom - chodzi o to żeby podejść do meczu z powagą , wygrać i zebrać 6 punktów z dwumeczu - nie wyobrażam sobie straty punktów z tymi rywalami. Na mecz z silniejszymi rywalami przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2007 o 17:26, mroczny mrok napisał:

No nie wiem:) Ja nad taktyką nie decyduję, od tego jest trener. Ja po prostu lubię usiąść przy
telewizorze w bamboszach i obejrzeć na spokojnie zwycięstwo naszej kochanej reprezentacji:)


No wlaśnie ja tak samo jak ty. Ale nie wiem czemu zawsze uważam żę kiedy Maciej Żurawszki nie gra to nie bedzie ciekawego meczu jakoś sie juz przyzwyczaiłem że on zawsze gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe jak będzie z zdobywaniem bramek :/ Nasi napastnicy albo siedzią na ławce, albo wracają po kontuzji albo są po prostu bez formy. Mam trochę żal do Beenhakkera że wziął Rasiaka i Żurawia, a np. będacy w dobrej formie Mięciel i Wichniarek nie są w ogóle brani pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 17:38, lukmistrz napisał:

Mam trochę żal do Beenhakkera że wziął Rasiaka
i Żurawia, a np. będacy w dobrej formie Mięciel i Wichniarek nie są w ogóle brani pod uwagę.

Z jednej strony może i powinien brać kolejnych zawodników na ''test'', którzy sprawdzają się w swoich klubach, ale czy mecz eliminacyjny do ME, mecz o punkty - to dobry moment na eksperymenty i wyszukiwanie ''nowych'' zawodników... Co do Żurawskiego to też jestem sceptycznie nastawiony, ale skoro już tam jest to mam nadzieję że pozytywnie zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2007 o 17:31, paweusz napisał:

Chyba Ebi jak Euzebiusz :D W każdym razie nie przypominam sobie meczu reprezentacji, w którym
Smolarek z Jeleniem tworzyli linię ataku. Jak już grają, to na skrzydłach i do tego zmieniają
się czasem stronami jak dawniej Krzynówek z Kosowskim.



No tak masz racje.Sorki troche mi sie pomyliło ale gdyby wystąpili razem to uważam że byłby to wspaniały mecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować