Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Analiza trailera GTA V

71 postów w tym temacie

" Warto też zwrócić uwagę, że na budynku widnieją flagi prawdziwych państw - Meksyku, Japonii, USA, a także Unii Europejskiej. "
mmmhmmmmm ಠ.ಠ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 22:12, Dared00 napisał:

> 24(.)05? We aim not to lose it? O_o
Plotki i domysły.

A chciałem tylko zasiać ziarno nadziei u niektórych fanów ^^''. Wszystko zepsułeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 10:09, Ostrowiak napisał:

GTA w luksusach to już nie GTA, bue.

Przecież vice city również było w luksusach. Poza tym jak taka rzecz ma wpłynąć na grywalność? Liczy się pomysłowość w misjach oraz miasto przed wszystkim. Ja nastawiam się na najlepsze GTA, świat ponoć będzie dwa razy większy od red dead a samo miasto los santos jest większe niż cały san andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do daty 24.05 ja w to nie wierze, R* musi pierwsze dobrze zareklamować i rozprowadzić info na temat V. A do tego jak wiemy to trzeba trochę czasu. Moim zdaniem do kolejnego drugiego trailera poczekamy jeszcze około 2 miesięcy ... A co do premiery nie wcześniej niż za rok tego jestem więcej jak pewien
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 17:15, stasiekj12 napisał:

gta 5

Coś konkretnego masz do powiedzenia? Na razie ponieważ dopiero się tu pojawiłeś to odsyłam to regulaminu i zachęcam do obserwowania tego jak należy się na forum zachować. Nie masz nic do powiedzenia, nie mów wcale. Przy następnych przekroczeniach zasad będą kary regulaminowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować