Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Analiza trailera GTA V

71 postów w tym temacie

To raczej byłoby bez sensu :) Myślę, że jakieś domy będą i powinny być do kupienia, ale oczywiście nie wszystkie jakie zobaczymy w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 15:40, Radekl2 napisał:

To raczej byłoby bez sensu :) Myślę, że jakieś domy będą i powinny być do kupienia, ale
oczywiście nie wszystkie jakie zobaczymy w grze.

Może niezupełnie każdy, ale będzie można wtedy kupić dom jeśli jego mieszkaniec postawi taką tabliczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech - i to jest siła tej marki: fani pewnie (najzagorzalsi) spać nie mogą i analizują trailer klatka po klatce... Ja osobiście miałem pryjemnoiść grać w GTa2, 3 VC i SA i właśnie San Andreas mi się najbardziej podoba... A skoro "znany" teren powraca w bogatszej formie z tymi całymi elementami Simowymi ( dbanie o ciało, kupowanie domów )... I zwierzętami !!! Omg omg omg - oglądając animację zwierząt w samym RDR byłem pod wrażeniem. A jeżeli tutaj da się hodować zwierzaka i ( chociażby) bawić się z psem w aportowanie...

Z domu nie wyjdę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, akurat prawdziwe flagi były już w GTA III, dokładnie na Staunton Island, na budynku, który był naprzeciwko Bellville Park.

To samo ze sterowcami - były już w Vice City, oczywiście niegrywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja. Już chciałem robić aferę, bo obrazki wykorzystane w tekście są bliźniaczo podobne do tych wykonanych przeze mnie. Dziwiłem się tylko, skąd mieliście dostęp do tych nie wgranych na serwer ;)

W każdym razie - zapraszam do zapoznania się z "konkurencyjną" analizą (pierwszy byłem!) http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=244176&n=186

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny tekst. Co do informacji na tablicy na polu golfowym, mówiącej, że grający znajduje się obecnie na 8 dołku (z 18 dostępnych, jak zauważył autor) - może to informacja o stopniu zaawansowania prac nad grą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek świetna robota !

Jako uzupeniemie wrzucam podobną analizę z Polygamii:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,10580919,Rozkladamy_zwiastun_GTA_5_na_czynniki_pierwsze_sekunda.html?bo=1

Nie ma to byc żadna konkurencja - część rzeczy zreszta sie powtarza, ale myslę, że dla tych zajaranych trailerem będzie to dobre kompendium wiedzy, uzupełniajace Twoją analizę.

------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------

Ładnie pokazaleś jedną z rzeczy za ktora cenię gry Rockstara - chodzi o masakryczną wręćz dbałość o szczegóły. Ilość detali wręcz powala. Dobrze, że w "V" idą droga obraną już w poprzednich częsciach (i innych swoich grach).

Przykład pierwszy z brzegu czegoś co cenię - w Lost&Damned (dodatek do GTA IV) Johny Kleibnitz ma nawet odpowiednie naszywki na kurtce (jedna ze zlotu w Los Santos bodajże, druga informuje o jego statusie w gangu - "vice president") - dla mnie absolutny czad :D Kopara mi opadła, bo znam paru "harleyowców" i... ciuszki maja w podobnym stylu, z żartobliwymi naszywkami wypisz-wymaluj jak w Lost & Damned (zaznaczam jednak, że nie sa gangsterami ;-)). Pisze o tym, bo to są "duperele" na ktore 95% graczy w ogole nie zwroci uwagi, za to czas na kłotnie czy "grafa nie mogłaby byc lepsza, a tekstury ostrzejsze" znajdą zawsze... Profani, kalający słowo gracz :)
Trochę to smutne, wręcz mozna by rzec - szkoda że mało kto doceni taką koronkową robotę.... No, ale grunt, że Rockstar z tej dbałości o detale nie rezygnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 18:38, Lordpilot napisał:

Przykład pierwszy z brzegu czegoś co cenię - w Lost&Damned (dodatek do GTA IV) Johny
Kleibnitz ma nawet odpowiednie naszywki na kurtce (jedna ze zlotu w Los Santos bodajże,
druga informuje o jego statusie w gangu - "vice president") - dla mnie absolutny czad
:D

Jako fan serialu Sons of Anarchy też się z ciekawości przyglądałem kamizelkom chłopaków i nie tylko Johnny ma takie naszywki, inni też mają odpowiednie (Terry ma na przykład Sgt. at Arms, Clay - Road Cpt.). Swoją drogą marzy mi się gra o klubie motocyklowym.

Co do analizy, bardzo fajna. Sporo szczegółów na które nie zwróciłem uwagi. Na plus.

EDIT: I jeszcze jedno: niech wszystkie osoby którym ten zwiastun nie oddaje klimatu LA poczytają ten artykuł i analizę Polygamii. Przekonacie się, jak wiele szczegółów charakterystycznych dla Kalifornii pokazuje ten materiał. Jak już pisałem, LA to nie tylko slumsy, graffiti i handlarze narkotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2011 o 19:37, Madoc napisał:

EDIT: I jeszcze jedno: niech wszystkie osoby którym ten zwiastun nie oddaje klimatu LA
poczytają ten artykuł i analizę Polygamii. Przekonacie się, jak wiele szczegółów charakterystycznych
dla Kalifornii pokazuje ten materiał. Jak już pisałem, LA to nie tylko slumsy, graffiti
i handlarze narkotyków.


Najśmieszniejsze jest to, że GTA SA nie miało kalifornijskiego klimatu w ogóle. To co zaś widać na trailerze V to istna perełka jeżeli chodzi o utrzymanie odpowiedniej stylistyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować