Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Saints Row The Third - temat ogólny

119 postów w tym temacie

Zakupiłem SR3 i o dziwo mam śmieszny problem z grą odpalę ją na dx9 mogę minimalizować i maksymalizować ją i działa pięknie
A jak odpalę ją na dx 10 to po minimalizacji i maksymalizacji tnie jak diabli miał ktoś podobny problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procek Ci sprzęt hamuje. Do tej karty lepszy by się przydał.
Co do gry, którą dzisiaj przeszedłem (22h i 98%) to jestem nią oczarowany. Bardzo fajna fabuła, gra mi na full płynnie chodziła i ciekawy arsenał sprawiły, że w tą grę wsiąknąłem jak nie wiem co w co xD Wszystko prawie mi się w niej podobało. Tylko czasem akcje mnie irytowały. Np. te

Spoiler

jazdy z tygrysem, czy też jeżdżenie z prostytutką i jej klientem :P

. Ogólnie jednak bardzo mi się podobało i czekam na następne części. Jakbym miał oceniać to te 8+ dałbym na pewno. Świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 23:32, Mate0 napisał:

hej czy w grze w trakcie gry mozna np zmienic fryzure, jej kolor tp??
a zalazlem dzis sposob na zniesienie cenzury :P

Pewnie, istnieją gabinety plastyczne tam możesz zmienić nawet płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze że DX10/11 prawie się niczym nie różni od Lowest DX9 no może poza wydajnością ja tam gram w DX9 bo w 1080p dx 11 koło też mi się nie widzi granie na średniej koło 35 fps :/ (tyle że to było na sterach 12.4 teraz mam 12.6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak procesor waty 800zł w tym momencie może hamować grafikę
Z tego co pamiętam seria I5 jest dość niezła przyznam że wyszła seria z literką K jak dobrze pamiętam to chyba były SB

Nie wydaje mi się ja niestety mam kartę hd4k która już nie dostanie żadnych sterów a na nową się nie zanosi bo nie mają złącz tv a często z niego korzystam

Gra jest słabo zoptymalizowana nie to co PCF zrobiło z Gears of war co na o wiele słabszym sprzęcie śmigało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena, nie ma nic do rzeczy :P GTX 680 to jest potworek i do niego trzeba naprawdę mocnego proca. Co prawda, już tak się nie interesuję sprzętem jak kiedyś, ale jeszcze trochę pamiętam ;)
No, wiesz gier tak zoptymalizowanych jak Gearsy na PeCetach to mało się znajdzie. To była bardziej niż wzorowa IMO optymalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat twoje gadanie nie ma nic do rzeczy bo nawet na GTX680 i HD 7970 ta gra działa do bani. Więc gadka o procesorach to wiesz gdzie sobie możesz wsadzić. Druga sprawa Gears of War to po patchach był zoptymalizowany bo dniu premiery to był syf a nie optymalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 11:10, Numenpl napisał:

Akurat twoje gadanie nie ma nic do rzeczy bo nawet na GTX680 i HD 7970 ta gra działa
do bani. Więc gadka o procesorach to wiesz gdzie sobie możesz wsadzić. Druga sprawa Gears
of War to po patchach był zoptymalizowany bo dniu premiery to był syf a nie optymalizacja.


Mi na GTX 560 w DX11 działało na full detalach. Bratu na GTX 570 na full w HD działało. Do bani to optymalka IMO nie jest.
I dlaczego gadanie o procku mam sobie wsadzić? Faktem jest, że ten procek będzie ograniczał GTX 680.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 00:08, DarkWolf_PL napisał:

> hej czy w grze w trakcie gry mozna np zmienic fryzure, jej kolor tp??
> a zalazlem dzis sposob na zniesienie cenzury :P
Pewnie, istnieją gabinety plastyczne tam możesz zmienić nawet płeć.

ok wielkie dzięki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra czyli na twoim przykładzie GTX 560 i GTX 570 jest wymagany do gry w full detalach(Co posiadacze Core i5 2500K oraz GTX 580 mówią wprost ta gra to badziew techniczny) to oznacza według ciebie że optymalizacja jest dobra. Mam pytanie co ty bierzesz?? Bo cokolwiek to jest radzę byś przestał to brać. Na serio w porównaniu z takim Just Cause 2 ten SR3 to jeden technologiczny badziew. Just Cause 2 ma większy zasięg widzenia, lepszą o niebiosa grafikę, świat gry jest x razy większy a mimo to nie wymaga hiper komputera w porównaniu z tym badziewem.

Co do twojej gadki niskich lotów o procesorach. Core i5 750 3.2 Ghz może i ograniczy jakoś tam tego GTX 680 tylko pic polega że co to ma do rzeczy w grze które defacto maks 3 rdzenie obsługuje należycie a reszta przejaw przerostu formy nad treścią. Czyli nawet Core i5 750 3.2 Ghz przy tej karcie powinien dać te 60 fps w 1080p skoro gra gorzej wygląda niż JC2. Druga sprawa ograniczenie byłoby niewielkie i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie ta gra nie wymaga mocnego sprzętu. Jak wróci kumpel z wakacji to się spytam jak mu działa SR3. Ma starego kompa, ale sobie chwalił grę, więc się go spytam. I nie, nic nie biorę i prosiłbym o nie sugerowanie tego, bo sam nic Ci nie wytknąłem, czy coś. W JC2 nie grałem. Miałem kupić na wakacyjnej wyprzedaży, ale niestety kasy zabrakło :/

Co do mojej gadki. Napisałem, że ten procek będzie ograniczał tą kartę. Patrząc na dzisiejszy czasy to dla mnie SR3 jest dobrze zoptymalizowany. Taka dajmy na to Arcania, to niech ją zaraza. Na paru kompach sprawdzałem, na każdym w jakiejś lokacji przytnie. Ale to Arcania, nie Gothic.

I niechaj wyjdzie na Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję grać na lapku Lenovo Y580 [powinien spokojnie spełniać wymagania], ale gra sypie się zaraz po logu producenta. Stery przeinstalowane, DirectX też i wciąż to samo. Ofc ustawiłem najwyższą wydajność, w opcjach nvidii wymusiłem używanie jej karty i nic. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po 3h męczenia udało się odpalić. Ale mam pytanie - da się zmodyfikować stworzoną postać? Wybrałem głos zombie bo był cholernie zabawny, ale teraz nie mam swoich tekstów w dialogach w grze [w cut-scenkach są], co mnie irytuje bardziej niż śmieszy ten głos. ;P Da się to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 03:01, JayL napisał:

Wybrałem głos zombie bo był cholernie zabawny, ale teraz nie mam swoich tekstów
w dialogach w grze [w cut-scenkach są], co mnie irytuje bardziej niż śmieszy ten głos.
;P Da się to zmienić?


Wygląd się na pewno da zmienic u chirurga plastycznego, podejrzewam ze glos rowniez.
Jesli sie myle to sorry ale SR3 skonczylem dosc dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
A jak zdjąć cenzure.Grafika z direxem 11 to kpina tam niema ani jednego momentu z wykorzystaniem tych bibliotek.
A najlepsze jest dowczytywanie się świateł samochodów itp lecąc heli chyba rozwiązanie rodem z konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować