Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Saints Row The Third - temat ogólny

119 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2012 o 16:47, Crew_900 napisał:

No niestety też tragicznie chodzi a szkoda bo gra naprawdę jest dobra.

Que? Gram w DX10/11, wszystko na maks, rozdzielczość 1680x1050 i gra chodzi płynnie aż miło niezależnie od tego, czy lecę sobie nad miastem, czy walczę z 30+ przeciwnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 16:47, Crew_900 napisał:

No niestety też tragicznie chodzi a szkoda bo gra naprawdę jest dobra.

Mi również płynnie chodzi przy 1680 i full detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, że cieszy cię 30+

Też tyle mam na sprzęcie z podpisu, rozdziała 1920x1080 wszystko na full, dx11 i mnie to nie cieszy, no ale przynajmniej gra nie przycina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 19:28, Crew_900 napisał:

No to fajnie, że cieszy cię 30+

Też tyle mam na sprzęcie z podpisu, rozdziała 1920x1080 wszystko na full, dx11 i mnie
to nie cieszy, no ale przynajmniej gra nie przycina.

Ludzkie oko pełną płynność obrazu widzi przy 24 klatkach na sekundę. Ja mam 45 przy największej jatce do ok 90+ normalnie. Dopiero jak lecę samolotem blisko ziemi nad miastem i bardzo szybko, to całość zwalnia do ok 30 FPS. Więc dla mnie to bardzo płyny obraz. jeżeli nie masz monitora 100 czy 120 hz, to powyżej 60 FPS nie ma nawet szans, żebyś widział jakąkolwiek różnicę na plus.
Grę odpalam na takim kompie:
http://i.imgur.com/nRRnn.png
Grafika podczas gry jest wykorzystywana w 100%, procesor maksymalnie w 75%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bug, który uniemożliwia mi ukończenie misji "Powrót do Steelport". Po uratowaniu Zimos mam jechać dalej, ale po chwili znika mi Zimos, znika samochód i postać się blokuje, gra działa dalej, ale ja nie mogę nic zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą:
Jest to jedyna gra zainstalowana na steamie i mam z nią problem taki że zmieniło mi język na angielski i gra nie zapisuje mi postępów w grze. Co ją odpalę to mam tylko nową grę bo punktów zapisu brak. W steamie mam ustawiony język polski dla gry ale to nic nie daje. Jest jakiś plik który odpowiada za ustawienia gry? Gra została zainstalowana poza folderem Steama ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie? Co dziwnego zamiast katalogu Valve\steam mam takie dojście do pliku dla pliku steam.exe :
"D:\Gry\saints row 3 the third\steam.exe"
Dziwne instalując grę Saints row3 (Gamebook) nie utworzył katalogu steam tylko zainstalował steam w katalogu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odinstalował bym na twoim miejscu i grę i steama.
Skoro masz SR na steamie już dodany to po takim zabiegu normalnie pobierasz sam steam, instalujesz a następnie ściągasz z biblioteki gier SR3.
Jak masz szybki internet to taki zabieg zajmie ci max godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebię stary temat ale może ktoś mi pomoże - otóż czy trzy dodatki DLC, które są zawarte w season pass, są spolszczone? Jeśli tak to OK, ale jeśli nie to czy gryzą się z naszą rodzimą podstawką?
Co ciekawe grę kupiłem w okolicach premiery ale dopiero teraz zabrałem się za granie w nią. Parę rzeczy mnie cieszy, parę denerwuje, ale na razie dopiero zacząłem kampanię więc co się mogę wypowiadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z osiągnięciem na steamie:
1. Ukończ wszystkie wyzwania -> brakuje mi tylko ukończone przetrwania 20/26. Za żadko ten telefon dzwoni z misją, da się to jakoś aktywować ręcznie?
2. Ukończ wszystkie akcje w trybie współpracy
3. Przejdź wszystkie misje w trybie współpracy

Czy punkt 2 i 3 nalicza się we wszystkich grach w saints row czy to trzeba robić od początku do końca z jedną osobą.
Powiedzmy z kolegą grałem nie od początku gry ale razem robiliśmy wszystko, zaczeliśmy od nowa to te co razem robiliśmy to on ma to w pamięci i odchacza je że są zrobione czy jednak trzeba je razem w jednej kooperacyjnej kampani robić?

4. Chyba najtrudniejsza rzecz zabij wszystkie maskotki na dachu. Tego i tak nigdy nie zalicze bo ciągle spadam w przepaść jak próbuje wylądować na kolejnym budynku

5. BAMF - utrzymaj swoją pozycję w "formalnie legalnej" jedynie przy użyciu ataków wręcz.
nie wiem co to za misja jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 17:07, Endriu napisał:

1. Ukończ wszystkie wyzwania -> brakuje mi tylko ukończone przetrwania 20/26. Za żadko
ten telefon dzwoni z misją, da się to jakoś aktywować ręcznie?

Nie da się aktywować tych misji ręcznie. Ze swojej strony sugerowałbym Ci stanie w jednym przez jakiś czas. Wcześniej czy później zadzwoni jakiś telefon. Przynajmniej ja tak to robiłem. :-)

Dnia 16.04.2014 o 17:07, Endriu napisał:

Czy punkt 2 i 3 nalicza się we wszystkich grach w saints row czy to trzeba robić od początku
do końca z jedną osobą.

Nie jestem do końca pewien, ale chyba po prostu trzeba wykonać wszystkie misje i akcje w trybie współpracy. Nie ma znaczenia, czy robisz to z jedną osobą czy z kilkoma.

Dnia 16.04.2014 o 17:07, Endriu napisał:

4. Chyba najtrudniejsza rzecz zabij wszystkie maskotki na dachu. Tego i tak nigdy nie
zalicze bo ciągle spadam w przepaść jak próbuje wylądować na kolejnym budynku

Kwestia wprawy. Trzeba używać armatek na dachach budynków i tych balonów pod nimi, jeżeli jesteś na zbyt niskim pułapie.

Dnia 16.04.2014 o 17:07, Endriu napisał:

5. BAMF - utrzymaj swoją pozycję w "formalnie legalnej" jedynie przy użyciu ataków wręcz.
nie wiem co to za misja jest?

To bodajże pierwsza misja z tego DLC z Gatem brutalem. Kiedy będziesz w jakimś barze ze striptizem, zaatakuje Cię oddział antyterrorystyczny. Należy ich pokonać wyłącznie przy użyciu ataków wręcz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy to wina gry, że tworzy mi artefakty w grafice? Gdy ją zainstalowałem to normalnie na pełnych detalach (dx11) grałem sobie ze wzorową płynnością. Jednak im dłużej zacząłem się bawić tym coraz częściej zaczęły mi się pojawiać takie szlaczki. Gry nie spowalnia, nie wywala mi nic do systemu, ale jednak takie widoki zaczynają mnie irytować. Czym to może być spowodowane? Najnowsze sterowniki zainstalowałem, sprzęt jest nowy, praktycznie świeży system (ma miesiąc jak cały komp).

20140602162433

20140602162446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 17:16, Davism napisał:

Endriu jak chcesz to możemy razem wbić te osiągnięcia z kooperacją


Gracie w co-opa ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować