Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż Modern Warfare 3: Rekord Black Opsa pobity o prawie milion sztuk!

79 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2011 o 18:27, crosserXY napisał:

Zmiękła fanboyom battlefielda pałka he ?

Teraz będą mówić że 6.5 mln ludzi to idioci, a tu porostu mamy zaje****ą grę!
Mam obie i bf3 jest gorszy jak dla mnie ... Jakoś nie uśmiech mi się bieganie 200m i deed i znów 200m i ded bo nie ma pojazdów
Ps. Zastanawiam się nad sprzedażą bf''a 3 i konta origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż CoD''a mocno pokrywa się z tym iż każda następna część wnosi odnowione i ulepszone rzeczy z poprzedniej części przy tym wciąż zachowując swoją doskonałą grywalność i zabawę. Na szczęście nie musi nadrabiać "idealną grafiką" by być jednym z najlepszych tytułów...

odnoście grafiki w bf3: http://img819.imageshack.us/img819/8770/09b87c51a4bd0e5b93c97bd.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wątpił w to że MW3 osiągnie kolejny sukces dla IW i Activision?? no chyba tylko fanatycy BF3 podważali realia rzeczywistego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się łudził, że będzie inaczej? Ciekawi mnie jednak co do powiedzenia na temat gry sami gracze (nie fanboye) bo Battlefield 3 bd mi się ciął, a nie chce kupić MW3 jeśli ma być tak nudny jak BO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 18:27, crosserXY napisał:

Zmiękła fanboyom battlefielda pałka he ?


Troll Alert.po twoim "inteligentnym" komentarzu chce mi się smiać.Dać ci linka na oneta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 18:34, StNimrod napisał:

No bez przesady, ani BF3 ani CoD:MW3 nic NOWEGO nie wnoszą, poza dużą ilością bugów ;)

właściwie jedyna różnica tych serii to wielkość map,pojazdy i grafika bo podobno było z BO i BC2 tam gl/rpg slugfest i tu tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić bo gra jest epicka. Wystarczy oglądnąć "prawdziwe" recenzje a nie uwagi trolli którzy nawet nie ruszyli MW3 palcem. Król zawsze bd królem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zmiękła. Ale ja się pytam: dlaczego?!
Jestem zarówno fanem CoD4: MW jak i BF3, obie uważam za najlepsze shootery w jakie grałem. Ale nie potrafię zrozumieć czemu ludzie kupują BO czy MW3. MW2 był zły ale miało się tą nadzieję że po genialnym CoD4 ta odsłona również będzie wspaniała, nie była.

Grałem w singla MW3 i mimo że trochę poprawili fabułę, to razem do spółki z MW2 czuję się jeszcze bardziej zawiedziony. Przerysowany do granic możliwości, wręcz beznsensowne śmierci bohaterów opowieści (autor scenariusza chyba chciał żebym zapłakał nad ich losem, ale jakoś mnie to tylko irytuje), rola Makarova to już chyba wymyślona na siłę. Powyżynali chyba wszystkich tylko dlatego żeby nie musieć robić MW4. Price został ale to nie ten sam Price którego widziałem w CoD4. Do tamtego czułem szacunek, tutaj... eee szkoda gadać. W ogóle niepodobne do siebie postacie. Nikolai (czy jak się to pisze) z małego trybiku i szpiega nagle zamienia się w głównego dostawcę broni i najemników, jakby miał za sobą całą armię ZSRR.

Swoją drogą to zawsze mnie zastanawia czemu przy wychwalaniu nowych CoD (>= MW2) zawsze fanboye wspominają o singlu nie o multi (w przypadku BF3 to jeszcze rozumiem, bo single w sumie średni, chociaż im dalej tym bardziej się rozkręca i tak druga połowa trzyma jeszcze poziom, ale multi faktycznie jest warte chwalenia się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 18:36, Numenpl napisał:

> No bez przesady, ani BF3 ani CoD:MW3 nic NOWEGO nie wnoszą, poza dużą ilością bugów
;)
właściwie jedyna różnica tych serii to wielkość map,pojazdy i grafika bo podobno było
z BO i BC2 tam gl/rpg slugfest i tu tak samo.


Nie no znacznie lepsza grafika, dóże mapy i pojazdy to nic.Już, właśnie zaklinam rzeczywistość, że cod się gorzej sprzedał.A co do newsa.No cóż.W Ameryce gra sprzeda się najlepiej bo w końcu gra dla mas;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąż to wszystko nie zmienia faktu, że BF3 zjada Mw3 na sniadanie.
Choć nie rozumiem co takiego ludzie widzą w tym całym SP w serii modern warfare.
O multi raczej nie chodzi, bo w 6.5+ miliona idiotow, którzy po raz trzeci wydaja kasę na identycznego sieciowego siekacza względem wczesniejszych mw jakoś nie chce mi się wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 18:44, Kajmal napisał:

Nie no znacznie lepsza grafika, dóże mapy i pojazdy to nic.Już, właśnie zaklinam rzeczywistość,
że cod się gorzej sprzedał.A co do newsa.No cóż.W Ameryce gra sprzeda się najlepiej
bo w końcu gra dla mas;]

bo prawda jest taka że gameplayem jak co do czego przychodzi to się gry niczym zbytnio nie różnią tutaj panuje totalny TDM i tam też. Grafika nie jest najważniejsza więc argument do kitu. Mapy mniejsze niż w poprzednich częściach czyli kolejny z tyłka za przeproszenim wzięty bo przez to rozgrywka w bf3 przypomina bardziej nieudany klon CoD niż następną część. Pojazdy jedyny argument który ma sens ale nie do końca bo i tak trzeba resztę na piechtę zrobić. CoD gra dla mas a BF3 to co ma być? Proste nie udana podróbka CoD''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać dużo ludzi lubi kotlety. Pozostaje jednak pytanie: Schabowe czy mielone?
Tak czy siak, ja uważam, że cod się tak sprzedaje bo w 21 wieku małolaty dorwały się do komputerów. Za swoje nie kupują więc nie dużo tracą, a jak jeden kolega kupi (bo drugi kolega kupił) to i kolega kolegi razem z kolegami sprawią sobie kotleta na obiad.
Ja to się cieszę, mniej kamperów i cziterów w Battlefieldzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować