Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie mogą korzystać z kupionych gier EA, bo... zostali zbanowani na forum

52 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2011 o 22:48, Valmar napisał:

Jasne, znieczulica, pustogłowie
i brak wyobraźni nie jest karany, ale szybko odszczekałbyś te słowa gdyby cię taka sytuacja
dotknęła.


Jasne. Już widzę jak biegniesz na bandę dresów z kijem od szczotki. Sory, ale taki tekst mnie nie ruszy, a i Ciebie stawia w złym (tak, złym świetle, bo niby hero, a jak przyjdzie co do czego, to pewnie się schowa) świetle.

Poza tym co mi do tego? Mieszkam w spokojnej okolicy, rzadko wychodzę z domu... U mnie bójek nie ma, więc nawet nie ma na co reagować.

A jak mnie taka sytiuacja dotknie, to wtedy będę płakał, a nie teraz, gdy wszystko ze mną i moim kontem EA w porządku. Oczywiście tym trzem panom życzę pozytywnego załatwienia sprawy, ale i tak mam ich gdzieś.

Dnia 15.11.2011 o 22:48, Valmar napisał:

Szczerze uważam, ze masz bardzo egoistyczne podejście. Jeżeli wszyscy by tak myśleli, to robili z graczami co > by chcieli. W kupie siła mości panowie


Póki mogę grać, to niech robią co chcą. Sory, ale co mi do tego? EA będzie sprzedawać moje prywatne dane? Nie sądzę. Zgłosi, że mam na kompie nielegalne oprogramowanie? Nie będzie miała z tego zysku, więc także nie sądzę. Szpiegowanie kompa przez Origin jest dla dobra userów, bo dzięki temu EA może udoskonalać swoje produkty. Poza tym nikt nie każe grać w ich gry, prawda? Kupiłeś, ale nie akceptujesz umowy licencyjnej? Za to powinien być zwrot kosztów, ale Key nie mógłby być kiedykolwiek użyty (ba, nawet kupujący nie powinien go widzieć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 23:42, Grinczar napisał:

Dlatego lepiej pisać na forum GRAM.pl niż na tych od EA. Zgadzamy się, prawda?


Nie wiem czy lepiej tu też banują za lemingi np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 01:44, hammerfall87 napisał:

Nie wiem czy lepiej tu też banują za lemingi np :)


Za lemingi? Nie kojarzę takiej sprawy. Niemniej jednak tu można swobodnie dyskutować o różnych rzeczach, byle z kulturą i szacunkiem do innych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pain_Blaster
Gdzie widzisz przejaw mojego "herostwa"? Kpiny z zdrowego rozsądku nie są najlepszym pomysłem. I nie, to co napisałem nie stawia mnie w złym świetle. Pisałeś człowieku, że gdzieś masz ludzkie tragedie, teraz sypiesz teksty z kijami od szczotki w roli głownej? Jesteś ignorantem. Miałbym na ciebie kilkadziesiąt epitetów, ale widzę sensu większego by to nie miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 17:22, RavenEye napisał:

Wniosek jest taki że gier nie robią pasjonaci tylko korpodrony i prawnicze pasożyty.
A oni robią tylko bezczelnie to na co im się pozwala. Wiecie... na krzywy ryj bo w 99%
przypadków przecież się uda jakoś oszukać. Bo ludzie myślą że państwo ich obroni.

Nie ROBIĄ a WYDAJĄ, zbyt wielu ludzi nie widzi tu różnicy. Ja rozumiem, że EA to szumowiny i tak jak Acti zrobią wszystko byle by kosić kasę, ale nie kupując ich gry karzecie IMO przede wszystkim sztab programistów, którzy siedzieli nad grą kupę czasu a uwierzcie mi, napisanie nawet najprostszej gierki to masa ciężkiej pracy. Wątpię, żeby tacy programiści wybierali pod jakim wydawcą chcą pracować. Nawet Blizzard nie ma możliwości strzelenia focha na Acti. Dlatego o ile czasami rozumiem fochy np. na firmy chowające DLC na płycie (o ile to też nie jest nakaz z góry) tak nie rozumiem "Nie kupię gry bo to EA". NIE, gra nie jest EA. Gra jest DICE, Biowaru czy Maxis. Myślę, że warto by to czasami brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 10:39, Geeko napisał:

Nie ROBIĄ a WYDAJĄ, zbyt wielu ludzi nie widzi tu różnicy.

Jeśli EA posiada pakiet większościowy DICE (obecnie 61%), to jak najbardziej gra została zrobiona przez EA (ich oddział).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 10:39, Geeko napisał:

Gra jest DICE, Biowaru czy Maxis.

DICE - pełna nazwa: EA Digital Illusions CE
Maxis należy do EA (już od 1997!)
Bioware również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 12:45, Dared00 napisał:

DICE - pełna nazwa: EA Digital Illusions CE
Maxis należy do EA (już od 1997!)
Bioware również.

Tak, to na pewno Maxis, Dice czy Bioware zrobili z Origin program szpiegowski i to oni banowali na forum. To jest właśnie to o czym ja mówię. Ci ludzie nie wybierają pod czyją sygnaturką pracują a przez to co robi EA praca programistów z powyższych firm dostaje po dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA banuje za używanie wulgarnych słów (albo nawet po prostu mało kulturalnych zwrotów) i zwrotów rodem z internetowego slangu. Banują nawet za samo zacytowanie czegoś takiego z innego posta :) A tymczasem w Battlefield 3 npc kur**ją na potęgę :) Tak samo z resztą jak gracze w multiplayer, co akurat dla wielu chyba nie stanowi problemu, a wręcz przeciwnie (komu nie podoba się możliwość wyżycia się po pracy w grze?). Wygląda to tak, jakby sami sobie strzelali gola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować