Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie film Metal Gear Solid!

45 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2006 o 20:27, Therror napisał:

Ja JUŻ wiem że ten film spierniczą...

A ja już wiem że ludzie bardzo lubią bawić się w proroków, człowieku poczekaj, zobaczymy narazie nie możęsz wiedzeić czy ten film spierniczą czy nie. Ale sam fakt że nie bedzie go kręcił Uwe Bell daje mu już pewne szanse, więc poczekamy zobaczymy. Co do aktorów (ktoś temat poruszył) to nie ździwie się jak będzie mieszanka japońsko-amerykańska jak w przypadku np. klątwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko wynajęli dobrego aktora na rolę snake''a - główny bohater jest najwazniejszy ; ) Bo wyobraźcie sobie np. film Gothic z bezimiennym który ma głos jak 80 latek, chodzi jak 100 latek, i cały czas się potyka o własne nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 14:51, panish napisał:

Ciekawe czy wyjdzie z tego taki crap jak z Silent Hill... :/


ogladales juz SH, ze juz go oczerniasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie zle mam nadzieje ze bedzie warto wydac 13zl jak wogle zawita na ekranach Polskich kin i jest juz tak a propo pale plusow 1. Gra miala zajebista fabułe 2. Nie robie filmu Uwe Boll ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może być bardzo ciekawa propocycja, powstało już kilka filmów na bazie gier i komiksów, i bardzo przyjemnie się te filmu oglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiscie wolalbym zobaczyc w kinie np gothic lub diablo moze starcraft bo nie gralem w metala ale fajnie ze przynajmniej z jakies gry zrobiona film a nie tak jak zawsze z filmu gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.rusperevod.com/article/mgsmovie.html
hłehłe...tak, na taki film z tą obsadą bym poszedł: na pewno byłoby zupełnie konwencjonalnie, ale nikt by nie narzekał. tylko nie ma co liczyć na taki układ.
a z tego że robią ekranizację się NIE cieszę. MGS jest lepszy niż film, nie potrzebuje mieć odpowiednika w kinie. a zresztą znów nie wierzę że wyjdzie coś dobrego....takie nadzieje mieli fani co do Silent Hilla a ponoć wyszedł znów gniot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 20:41, PharauhnMizzrym napisał:

> Ja JUŻ wiem że ten film spierniczą...
A ja już wiem że ludzie bardzo lubią bawić się w proroków, człowieku poczekaj, zobaczymy narazie
nie możęsz wiedzeić czy ten film spierniczą czy nie. Ale sam fakt że nie bedzie go kręcił Uwe
Bell daje mu już pewne szanse, więc poczekamy zobaczymy. Co do aktorów (ktoś temat poruszył)
to nie ździwie się jak będzie mieszanka japońsko-amerykańska jak w przypadku np. klątwy :)


Podaj mi chociaż TRZY przykłady filmów na podstawie gier, które nie okazały się nic nie wartym śmieciem.

Ja znam tylko dwa - Tomb Raider i Mortal Kombat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 18:34, Therror napisał:

Podaj mi chociaż TRZY przykłady filmów na podstawie gier, które nie okazały się nic nie wartym
śmieciem.

Ja znam tylko dwa - Tomb Raider i Mortal Kombat....

Tak i żaden z nich nie był kręcony przez Uwe Bella. Poza tym nawet jak by było 1000 gniotów, to możęsz co najwyżej obawaić się ze to będzie gniot ale wiedzieć tego nie możesz. Poza tym, tym filmem zajmują się japończycy oni mają cąłkiem niezłe filmy (no przynaimniej mi się ich filmy podobają :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 19:15, PharauhnMizzrym napisał:

> Podaj mi chociaż TRZY przykłady filmów na podstawie gier, które nie okazały się nic nie
wartym
> śmieciem.
>
> Ja znam tylko dwa - Tomb Raider i Mortal Kombat....
>
Tak i żaden z nich nie był kręcony przez Uwe Bella. Poza tym nawet jak by było 1000 gniotów,
to możęsz co najwyżej obawaić się ze to będzie gniot ale wiedzieć tego nie możesz. Poza tym,
tym filmem zajmują się japończycy oni mają cąłkiem niezłe filmy (no przynaimniej mi się ich
filmy podobają :) )



Ja kieruję się statytyką. Jeden dobry film na 50 kiepskich. Zresztą - pogadamy po premierze (o ile będzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG! Nie wierzę, a jednak! Cieszę się niezmiernie, a jednocześnie cholernie obawiam - seria MGS jest najwspanialszą ze wszystkich, więc BŁAGAM, nie zepsujcie tego!

P.S. Jeśli tylko Kojima będzie sprawował ścisłą pieczę nad tym projektem - raczej można być o niego spokojnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować