Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie film Metal Gear Solid!

45 postów w tym temacie

NO! I bardzo dobrze ale tera, trzeba zrobić tak żeby film był dobry a nie jakimś tandetnym japońskim scierwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Im więcej takich filmów tym lepiej :)
Mam jednak nadzieje, że będzie to film godny uwagi :P
Czekam, aż wezmą się za jakiś film oparty na grze fantasy... np Gothic czy Guild Wars ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to mogą i 3 lata robić, byleby tylko powstał wyjątek jeśli idzie o jakość w filmowych adaptacjach gier; mam nadzieję, iż Kojima będzie tam wszystkich trzymał za hmm twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to nie był kaszan bo szkoda by było. Ale jak za film będzie sie brał sam Hideo Kijima to chyba nie ma sie co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta pewnie bedzie bardziej filozoficzne od matrixa :D

i half-life tez ma podobno kiedys wejsc do kin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, niech to będzie MGS z ps1 nie 2, nie 3, nie mgs pocket.
Ten z ps ma najlepsza fabułe, najlepszy desigh, najbardziej nadaje sie na film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:52, Selv napisał:

Boże, niech to będzie MGS z ps1 nie 2, nie 3, nie mgs pocket.
Ten z ps ma najlepsza fabułe, najlepszy desigh, najbardziej nadaje sie na film :)

Bądzmy szczerzy - jak oni chcą zrobić film z filmu ? No chyba, że zabrałby się za to sam geniusz Kojima bo "Guns of the Patriots" ma być jego ostatnią grą z uniwersum MGS''a a coś po jej stworzeniu musi robić bo z jego talentem...
Zresztą fanowie już dobrali swoje typy do ekranizacji kultowej pierwszej części MGS''a więc zerknąć można http://www.rusperevod.com/article/mgsmovie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NARESZCIE!!! Normalnie chciałem z kumplem pisać mail do Konami, bo kurna! - fabuła Snake Eater to przepis na kasowy film na Oskara jak w mordę strzelił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem uradowany, że kochany twórca kaszanek i pretendent do sadzenia i zbierania (złotych) malin Uwe Boll nie nakręci MGS''a. Ja nie jestem wybredny, jeżeli chodzi o to, która część będzie skręcona- kocham je wszystkie :)
Chociaż prywatnie to taka jest moja chierarchia : MGS1, MGS3, MGS2. I w takiej kolejności mogą je skręcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm hmmm hmmm ... cóż za radosna informacja :D ... Cóż jeśli Kojima będzie czuwać nad scenariuszem to nie powinniśmy się niczego obawiać. W tym wypadku to on, a nie wytwórnia, rozdaje karty. Ja proponuję żeby Kojima połączył siły z panem Straczyńskim ;) (kto zna Babylon 5, napewno nie ma nic przeciwko). Pozdrawiam i czekam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować