Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGA 2011: The Elder Scrolls V: Skyrim grą roku!

86 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2011 o 18:18, lis_23 napisał:

Eee ... menu Skyrima jest tak ubogie, jak tylko sie da, jedyna zaleta to główny temat
muzyczny w tle.


Dnia 11.12.2011 o 18:18, lis_23 napisał:

No pewnie menu z czarnym tłem i jakimś znaczkiem jest lepsze od menu z pięknie przedstawionym
krajobrazem jednej z krain gry.
What?
Ale dobra, rankingu najlepszego menu w grze nie ma i mam nadzieje nie będzie bo to już
byłoby dziwne.


"Przenośnia" /facepalm
Chodziło mi oto, że ogółem wiedzmin 2 od takiego Skyrim odstaje i to ogromnie :) Oczywiście moim zdaniem. A jak o samo menu chodzi to tak, te w wiedźminie mimo wszystko lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2011 o 18:38, AjKnowJu napisał:


"Przenośnia" /facepalm
Chodziło mi oto, że ogółem wiedzmin 2 od takiego Skyrim odstaje i to ogromnie :) Oczywiście
moim zdaniem. A jak o samo menu chodzi to tak, te w wiedźminie mimo wszystko lepsze...


Cóż, moim zdaniem to jednak TESV odstaje od Wieska 2; W2 przeszedłem od razu, Skyrim nieruszany od trzech tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg A GDZIE DARK SOULS, CZY TO W GRACH PS3 CZY W PRG? U3(sory za caps lock tera zauważyłem ;p) najlepszą grą ps3...za co? za to samo co 2? Skryim w porównaniu z btmanem jest cienki....DA II zamaist wiedźmina???? NAJLEPSZE GRY PC:WIEDŹMIN NAJLEPSZE RPG:BRAK WEIDŹMINA HAHAHA...TA GALA TO TYLKO dla kasy i nie ma nic wspólnmego z grami, oni się w ogóle nie znają(sry znowyu za caps lock)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 20:11, Nevada11 napisał:

(sry
znowyu za caps lock)

Yyy, sory że się czepiam, ale... nie mogłeś po prostu napisać od nowa tego co napisałeś z caps lockiem, zamiast przepraszać za niego...? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować