Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGA 2011: Jest pierwszy, nadzwyczaj klimatyczny zwiastun Transformers: Fall of Cybertron

17 postów w tym temacie

Zwiastun z bodaj największym pier... ze wszystkich zaprezentowanych. Inna sprawa, że taka już "uroda" hollywoodzkich Transformersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się dobór muzyki (nie lubię licencjonowanych kawałków), a i trailer mnie aż tak bardzo nie ruszył, ale jest fajnie. Twórcy wiedzą, co źle zrobili w poprzedniej grze i chcą to wszystko poprawić - oby, bo to była niezła produkcja, ale męcząca i nie wciągała, takie 6, 6+/10. A lubię TFy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby optymalizacja była taka sama jak w jedynce. Zdarzały się co prawda momenty, w których całość działała woooolno, a dźwięk brzmiał jak moje kompozycje muzyczne (:D), ale byłem zadowolony. Zresztą, co jest - Rocksteady jest tak chwalone, a Batman: AA na tym samym silniku, a War for Cybertron działało DUUUŻO lepiej, chociaż na ekranie dużo więcej się dzieje, a i lokacje w porównaniu z Arkham są olbrzymie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 10:32, Spayki napisał:

Zwiastun z bodaj największym pier... ze wszystkich zaprezentowanych.

Przecież to pierwszy zwiastun tej gry, więc nie miał zbyt dużej konkurencji.

Jest Grimlock, Bruticus, Megatron dobijający rannego, Optimus ratujący rannego, Jazz strzelający z shotguna w deceptikoński bebech i Ironhide, dający w pysk Starscreamowi. Zwiastun idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 12:29, Madoc napisał:

Przecież to pierwszy zwiastun tej gry, więc nie miał zbyt dużej konkurencji.


... ze wszystkich zaprezentowanych na VGA - w domyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 12:13, luzac napisał:

Dla mnie ten trailer jest jakiś taki meh. To chyba Linkiny w tle?


Nie, lol. I informacja taka:

Spoiler

każdy kiedyś słuchał Linkin Park :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 12:29, Madoc napisał:

strzelający z shotguna w deceptikoński bebech i Ironhide, dający w pysk Starscreamowi.


Zawsze, jak widzę Starscreama, to myślę, że to Luzac ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 12:35, Demagol napisał:

Nie, lol. I informacja taka:

Spoiler

każdy kiedyś słuchał Linkin Park :P.



Bo ich starsze utwory są osom... ale to co robili przy TFach to potwarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 12:40, Madoc napisał:

Kto to Luzac?


Masz go pod swoim postem :P.

@Luzac
Też nie rozumiem nagonki na LP, bo "Hybrid Theory" to dobra płyta z wielkim nostalgia ratingiem, a "Reanimated" również było dobre, chociaż od "Meteory" wzwyż ten zespół już mnie w ogóle nie interesuje, bo i nie ma to sensu... Ot, jedna z tych rzeczy z dzieciństwa, do których nie ma co wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo... "Heroiczny" ten trailer, ale cóż począć taka konwencja amerykańska, a poza tym po końcu War of Cybertron należy odbierać tę grę jako LAst Stand autobotów ;]
Mnie się podoba, szczególnie to, że w grze pojawią się Grimlock i Combacticony (chyba). Szkoda tylko, że Megatron jakoś blado tu wyszedł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować