Zaloguj się, aby obserwować  
Jimmi

Prezent na 18-tke

57 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2006 o 07:27, HumanGhost napisał:

Pamiętam jak na osiemnastkę dwóch koleżanek złożyliśmy sie z kumplami i kupiliśmy im po wibratorze.
Taki głupi, bezmyślny prezent. Ale ile bylo z tego śmiechu! :-D


A ile kosztuje, że musieliście się składać - tak z ciekawości. :)
Ktoś kiedyś doradził, że kupił kontrowersyjny prezet - gaśnice pianową albo kilo ziemi ogrodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 10:33, Vaxinar napisał:

A ile kosztuje, że musieliście się składać - tak z ciekawości. :)


Hmm nie pamiętam już dokładnie, bo to kilka lat temu było. Poza tym ceny mogły sie zmienić po wejściu do UE. ;-)
A kupiliśmy dwa, bo to byla osiemnastka dwóch koleżanek. No i nie takie najtańsze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wec tak, z ta kolezanka jesesmy przyjaciółmi, roxmiar mnij wiecej znam ulubione kolory etc. tez
gorze z literatura jka czyta, wiec ksiazke raczej orzucam jako prezent
zastanawiałm si nad bizuteria, ale nigy ni estem w temacie wec nie wiem co jes modne, chyba ostatnio jakies takie długie kolczyki, nie?
co o alkoholu to odpada na starcie, ja sa jstem abstynentem, ona niedzo pije wec głupio tak :P
idąc dalej - cś szderskiego, ciekawe... ale o? jakies glupie zabawne figurki to jedno, ale takie cos se polozy na poce i azapomni, trzeba bedze pocgodzic jeszcze po slepie
z koleżanką kupiliśmy jej ciuszki fajne, ae chciałbym dać jeszcze coś od siebi, więc...
karta to IMO gupi pomysl, taki malo orginalny... IMO, zreszta nawet nie iem w jaij sieci ma komórke, chyba PLUS ;)

musze hyba naleźć jakąś śmieszną rzecz i może na t kolczyki się skusze

dzięki wszystkim za porady, na pewno sie przydadzą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 08:47, JaMES` napisał:

no wec tak, z ta kolezanka jesesmy przyjaciółmi, roxmiar mnij wiecej znam ulubione kolory etc.

>/ciach/

Dnia 05.05.2006 o 08:47, JaMES` napisał:

zastanawiałm si nad bizuteria, ale nigy ni estem w temacie wec nie wiem co jes modne, chyba
ostatnio jakies takie długie kolczyki, nie?


Z kolczykami trudno trafić, bo dziewczyny mają różne gusta, lepszy byłby srebry łańcuszek,
który może nosić prawie do wszystkiego, np. ze znakiem zodiaku jako "medalikiem" - powinieneś
się zmieścić w cenie 100 zeta, jabym tak wybrał, szczególnie z uwagi, że to przyjaciółka,
no chyba, że ewidentnie nie lubi łańcuszków - choć to raczej rzadkość wśród kobiet, albo też nie lubi
srebrnych wyrobów, na złoto byłoby droższe i wcenie 100 zeta mógłbyś się nie zmieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalatw wielki karton, i porob cala kupe paczek-jak prezenty, reszte wypelnij styropianem. Bedzie odpakowywac prezenty po kolei a tu kilogram mąki, ze 2 kilo kaszy, jakis cukier, a do jednej paczki zapakuj cos fajnego, zrobcie ze znajomymi koszulke z waszymi podpisami, nie wiem no :) Ja nawet nie pamietam co dostalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzęki za rady :>
kupiłem zegarek, bo zawsze się spóźnia ;) taką IMO rewelacyjną lampkę na spółkę z koleżanką z napisem bodajże "Weszłaś w wiek oświecenia" or sth, ciekawą koszulkę i poduszkę, a własciwie jaśka ;) i cs jeszcze, ale zapomniałm co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 08:59, Astmatyk napisał:

Zalatw wielki karton, i porob cala kupe paczek-jak prezenty, reszte wypelnij styropianem. Bedzie
odpakowywac prezenty po kolei a tu kilogram mąki, ze 2 kilo kaszy, jakis cukier, a do jednej
paczki zapakuj cos fajnego, zrobcie ze znajomymi koszulke z waszymi podpisami, nie wiem no
:) Ja nawet nie pamietam co dostalem


tak t robiliśmy na osiemnastke kolegi, pudlo od monitora CRT 17" powsadzaliśmy inne pudła, zepsute plyty ogolnie meczyl sie z tym półtorej godzny, bo wszysko było ładnie oklejone szarą taśmą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja kuzynka dostała wazonik z kwiatami i wbitych w koszyk 18 ołówków!!!
Też dobry i poomysłowy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomożecie? ;)
Kupilismy z kumplami kolezance taki fartuch pielegniarski w lumpie i trzaby go bylo ozdobic markerem, jakims dowcipnym textem.

Macxie jakas dobra idee? tylko sie pospieszcie< bo za godzinke musze wyruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 18:44, Rider of Rohan napisał:

Ludzie, pomożecie? ;)
Kupilismy z kumplami kolezance taki fartuch pielegniarski w lumpie i trzaby go bylo ozdobic
markerem, jakims dowcipnym textem.


Moze "Naughty Nurse" ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 18:59, Araondoion napisał:

> Ludzie, pomożecie? ;)
> Kupilismy z kumplami kolezance taki fartuch pielegniarski w lumpie i trzaby go bylo ozdobic

> markerem, jakims dowcipnym textem.

Moze "Naughty Nurse" ? ;D

hehe, niezle, niezle. widze, ze idea zaczerpnieta z pewnej serii o nazwie "naughty america"? ;))

Jak masz wiecej pomyslow, to rzucaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:01, Rider of Rohan napisał:

hehe, niezle, niezle. widze, ze idea zaczerpnieta z pewnej serii o nazwie "naughty america"?
;))

nie cos mi swita z naughty america ale wiecej nei powiem ;> Naughty Nurse byla w filnie "Nie Ostrt Dyżur" w ktorym okazalo sie, ze jedna z pielegniarek jest striptizerka ;)

Mozna by cos pokombinowac z jakimis chorobami ;) H5-N1? :P Mrs. Zaraza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz ja na 18 dostalem poduszke recznie malowana od kolezanek, przez jakiegos tam artyste... takie rzeczy sa fajne...

Polecam dla kolezanek prezenty z jajem"
Mydlo w kształcie wiecie czego [mozna nawet w super-marketach kupic]
Wibrat... wiecie co... ale taki niezwyczajny... moja kolezanka zarzyczyla sobie taki w odpowiedniej wersji kolorystycznej z brokatem ;D
Kubek z textem...
Taki bajer z szybka jak sprzedaja, albo cos takiego... ja dostalem piłe z napisem "W dniu twojego swieta, niech kazda bedzie rżnieta"

Moim zdaniem takie rzeczy sa lepsze od zwykłych, czy tez pieniedzy bo sie o nich pamienta, nikt nie pamienta tego kto ci dal kase rok temu, czy 5 lat temu, ale pamienta sie takie prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 26.05.2006 o 19:04, Araondoion napisał:

nie cos mi swita z naughty america ale wiecej nei powiem ;> Naughty Nurse byla w filnie
"Nie Ostrt Dyżur" w ktorym okazalo sie, ze jedna z pielegniarek jest striptizerka ;)

Mozna by cos pokombinowac z jakimis chorobami ;) H5-N1? :P Mrs. Zaraza? ;)

okej, dzieki za pomysly, jeszcze pogadam z kumplami, ale mysle ze przejdzie naughty nurse hehe, swietne!(etymologia tez:D) ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować