Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: podsumowanie roku okiem gracza - wygraj laptopa!

47 postów w tym temacie

Kurde felek, ja wczoraj zaznaczalem swoje typy, a dzis wchodząc by napisac tekst zobczylem, ze zamiast Uncharted 3 zatwierdzony jest Batman, a gry niezaleznej w ogole mi nie zaliczylo a teraz tez zaglosowac na nia nie moge. Da rade jakos to rozwiazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 12:53, MisticGohan_MODED napisał:

Smutne ,że ludzie zapomnieli jaką dobrą grą był i jest Crysis 2 ;/
Fakt że twórcy zrobili zbugowaną grę ,ale mimo graficznie i grywalnością przebija BF3
i nowego coda... ale z fanolami nie wygrasz ;/


A moim zdaniem Crysis 2 był jednym z większych rozczarowań roku (zaznaczam - moja subiektywna opinia). Praktycznie w każdym calu był krokiem wstecz w stosunku do jedynki. Duże ograniczenie pola manewru (z w miarę dużej dowolności z jedynki zrobiono "korytarzyki"), dużo gorsze AI, kiepska zniszczalność otoczenia, skrócenie czasu rozgrywki, grafika nie dorównująca do pięt rewolucyjnością jedynce (niektóre modele czy tekstury były na PC po prostu szpetne - efekt "skonsolowienia").

Dlatego też moim zdaniem to jeden z większych zawodów tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 21:27, Tenebrael napisał:

A moim zdaniem Crysis 2 był jednym z większych rozczarowań roku (zaznaczam - moja subiektywna
opinia). Praktycznie w każdym calu był krokiem wstecz w stosunku do jedynki. Duże ograniczenie
pola manewru (z w miarę dużej dowolności z jedynki zrobiono "korytarzyki"), dużo gorsze
AI, kiepska zniszczalność otoczenia, skrócenie czasu rozgrywki, grafika nie dorównująca
do pięt rewolucyjnością jedynce (niektóre modele czy tekstury były na PC po prostu szpetne
- efekt "skonsolowienia").

Hmmm... ja to niestety muszę jeszcze zagrać zarówno w pierwszą część Crysisa jak i tego Warhead''a ,żeby dokładnie porównać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem się logować na różnych przeglądarkach w różnych wersjach, w żadnej nie byłem w stanie zagłosować. Przejście na strone głosowania powodowało wylogowanie, logowanie się na powrót nie dawało efektu - dalej jestem niezalogowany. Czy to oznacza, że nie mogę wziąć udziału w konkursie? To problem techniczny, nie z mojej winy, czy mogę wysłać zgłoszenie i będzie ono uznane?

Mogę np. wysłać swoje typy tekstowo, razem ze zgłoszeniem na konkurs :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o cierpliwość :) Ze zgłoszeniem na konkurs masz jeszcze sporo czasu, a logowanie ma być usprawnione w tym tygodniu - jest szansa, że uda Ci się oddać prawidłowo głosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym bardzo ładnie, o podanie adresu e-mail na który trzeba przesłać zgłoszenie ze wszystkimi linkami, bo takowe pole zniknęło z zakładki konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 11:13, Daniellos26 napisał:

Powie mi może ktoś, gdzie należy wysłać to swoje podsumowanie?

Nie. Wszystkie potrzebne informacje masz w treści newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 15:34, Laid_back napisał:

Prosimy o cierpliwość :) Ze zgłoszeniem na konkurs masz jeszcze sporo czasu, a logowanie
ma być usprawnione w tym tygodniu - jest szansa, że uda Ci się oddać prawidłowo głosy
:)



Głosowanie kończy się dziś, dalej nie jestem w stanie wziąć udziału. Jak w takim razie z uczestnictwem w konkursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 15:46, Kelabril napisał:

Głosowanie kończy się dziś, dalej nie jestem w stanie wziąć udziału. Jak w takim razie
z uczestnictwem w konkursie?


Wyślij pracę, będziemy mieli na uwadze problemy z oddaniem głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wycofać swoje głosy bo nie widzę takiej opcji? wprowadziliście mnie w błąd że tylko wystarczy zagłosować a nie jakieś bzdury gdzieś wysyłać jeszcze. syf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że dowiedziałem się o konkursie za późno i nie mogę już oddać głosy.To oddanie głosu jest obowiązkowe do wzięcia udziału w konkursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca wysłana, ale chyba za późno. Szkoda tylko, że były problemy z głosowaniem, które także i mnie dotknęły.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować