• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
MPTPSP

POMOCY!!!RIDDICK!!!

Pytanie

Prosze pomocy kupiłem Kroniki Riddicka ale kiedy gra che się instalować wyskakuje Game has crashed.Do you want to create a crashlog?!Co mam zrobić nie będe tego wam odsyłał ponieważ zapłaciłem za nią 20 zł i nie mam zamiaru poświęcić kolejnych 16 zł prosze o pmoc lub przesłanie nowej płytki na wasz koszt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

131 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Kopiowanie pliku setup.exe jest niezbyt legalne. Sprawdź na innym kompie czy gra się instaluje. Jeśli zainstaluje się na innym kompie to wina leży po stronie Twojego kompa (przeczyść napęd CD, przeinstaluj windows, przeskanuj dysk czy coś). Jeśli na innym kompie się nie odpali skontaktuj się z CD-Projekt i wymień płyty na sprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

cholera jasna co jest z wami ludzie jak pisalem odpowiedzi od pomocy tech. nie dostalem a winde mam po reinstalce naped mam ok. a wymieniac nie bede bo to kosztuje prawie 17 zela a taniej riddicka w saturnie dostane ja chce tylko plik setup i nic wiecej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po pierwsze kiedy napisałeś zgłoszenie? Przypominam, że niestety Pomoc techniczna jak i cała firma nie pracuje w weekendy.

Po drugie jakiej treści masz komunikat?
Bez tego nic ci nie pomogę.

Standartowo. problem z instalacją pojawia się gdy:
1. Masz na dysku systemowym ponizej 4,5 GB (nawet jak na nim nie instalujesz) tyle miejsca mogą wykorzystać pliki instalatora.
2. Masz uruchomione aplikacje działające w tle, uruchom komputer w trybiie diagnostycznym i odpal instalacje

Spróbuj skopiować zawartość płyty na Dysk twardy i sprobuj zainstalowac z dysku poprzez setup.exe jezeli komunikat znow sie pojawi oznaczac bedzie ze albo jakiś program blokuje ci uruchomienie instalacji lub masz uszkodzony install shield.
4. Wykasuj wszystkie TEMP''y

pozdrawiam

ps proszę bez wulgaryzmów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 16:56, jurexxxj napisał:

Max rozdzielczość jaką daje mi gra to 800\600.Czy ktoś zna rozwiązanie problemu?Winxp+sp2,7800gs,dx9c,stery
8421.


Odinstaluj grę. Wyrzuć obecne sterowniki. Poszukaj w necie oznaczonych 91.31. Zainstaluj sterowniki a później grę. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety nie.Zmiana stery nic nie zmiena.Problem isnieje-na forum są pytania innych mających ten sam kłopot.Ale nie znalazłem żadnego wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 17:09, jurexxxj napisał:

Niestety nie.Zmiana stery nic nie zmiena.Problem isnieje-na forum są pytania innych mających
ten sam kłopot.Ale nie znalazłem żadnego wyjaśnienia.


Ale czy odinstalowałeś grę?? To jest ważne...
Spróbuj postępować według moich wskazówek, jeśli to nie pomoże zgłoś się do pomocy technicznej (jeśli chcesz odtrzymać natychmiastową pomoc to najlepiej zadzwoń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dokładnie tak!Do pomocy dzwoniłem-nie wiedzą.Prosili o maila,wysłałem.Czekam,ale wątpie,ponieważ zapytania do tego problemu są dość leciwe,a nikt na forum nie odpowiedział,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam dziwny problem z gra a racaej filmikiem mam gre z xkn i tak właczm gre pojawia sie logo VU games potem pojawia sie łesy facet w białym fartuchu(nie riddick) filmik potrwa z 23 sekundy i byc komp mi sie resetuje lecz jak omine ten filmik np enterem wszystko idzie ok i gra idzie dobrze nie zacina sie o co z tym filmikiem chodzi moze ktos miał taki sam problem
ps to samo działo mi sie z demem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Prawdopodobnie masz namieszane coś w kodekach audio video ewentualnie w sterownikach do karty graficznej.
Zaktualizuj sterownik, wyłącz aplikacje działające w tle ewentualnie odinstaluj Pakiety kodeków zainstalowane na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2006 o 15:55, EL Matiasso napisał:

Gra się nazywa "Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay-edycja rozszerzona"
I tu się pojawia moje pytanie: Co znaczy, że to jest "edycja rozszerzona"?



Gra wcześniej ukazała sie na konsoli XBox. Wersja PC ma kilka dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2006 o 15:55, EL Matiasso napisał:

Gra się nazywa "Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay-edycja rozszerzona"
I tu się pojawia moje pytanie: Co znaczy, że to jest "edycja rozszerzona"?



To ja ci łądnie powiem że Nicolas games wypuścił na początku riddicka w ANG wersji w dodatku wlasciwie bez instrukcji(miała 2 strony) natomisat edycja cdp jest uposażona w poradnik inst Oraz dodatkowe smaczki polonizacyjne i bonusy na stronie cdp dosepne po rejestracji ww gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 29.07.2006 o 16:02, Ponury Żniwiarz napisał:

To ja ci łądnie powiem że Nicolas games wypuścił na początku riddicka w ANG wersji w dodatku
wlasciwie bez instrukcji(miała 2 strony) natomisat edycja cdp jest uposażona w poradnik inst
Oraz dodatkowe smaczki polonizacyjne i bonusy na stronie cdp dosepne po rejestracji ww gry.



Mylisz się i to w dwóch kwestiach. Tak się składa, że posiadam wersje od Nicolasa i wersja rozszerzona dotyczy rużnic pomiędzy wersją na konsole, a PCtową.

A instrukcja to w ogóle nie istnieje. do pudełka z grą wżucono świstek papieru kredowego zadrukowanego z jednej strony. Opisano na niej klawiszologie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2006 o 16:10, Pawłek napisał:


> To ja ci łądnie powiem że Nicolas games wypuścił na początku riddicka w ANG wersji
w dodatku
> wlasciwie bez instrukcji(miała 2 strony) natomisat edycja cdp jest uposażona w poradnik
inst
> Oraz dodatkowe smaczki polonizacyjne i bonusy na stronie cdp dosepne po rejestracji ww
gry.


Mylisz się i to w dwóch kwestiach. Tak się składa, że posiadam wersje od Nicolasa i wersja
rozszerzona dotyczy rużnic pomiędzy wersją na konsole, a PCtową.

A instrukcja to w ogóle nie istnieje. do pudełka z grą wżucono świstek papieru kredowego zadrukowanego
z jednej strony. Opisano na niej klawiszologie. :)



Mogłem cos pomylic jezeli chodzi o Nicolasa bo widzialem go tylko w empiku :D A jedyna wersja jaka miałem to ta od CDP , Jeżeli chodzi o rozszerzenie w stosunku do konsolowki to ok:D Ale instrukcje poradnik i bonusy tez mozna potraktować jako rozszerzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2006 o 16:23, Ponury Żniwiarz napisał:

Mogłem cos pomylic jezeli chodzi o Nicolasa bo widzialem go tylko w empiku :D A jedyna
wersja jaka miałem to ta od CDP , Jeżeli chodzi o rozszerzenie w stosunku do konsolowki to
ok:D Ale instrukcje poradnik i bonusy tez mozna potraktować jako rozszerzenie:D



Niby tak, ale informacja na podełku tyczy rużnic między wersją konsolową a PCtową. Na moim pudełku też jest taki napis, tylko, że po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Mam problem z tą grą - w jaki sposób moge przesunąć zwłoki do cienia? stoje nad nimi , wciskam E i nic sie nie dzieje .. (nie zmieniałem klawiszologi) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.09.2006 o 16:40, jaruczek napisał:

Witam.
Mam problem z tą grą - w jaki sposób moge przesunąć zwłoki do cienia? stoje nad nimi , wciskam
E i nic sie nie dzieje .. (nie zmieniałem klawiszologi) :(


Musisz chyba kucnąc a potem e wcisnąc o ile dobrze pamiętam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować