• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
MPTPSP

POMOCY!!!RIDDICK!!!

Pytanie

Prosze pomocy kupiłem Kroniki Riddicka ale kiedy gra che się instalować wyskakuje Game has crashed.Do you want to create a crashlog?!Co mam zrobić nie będe tego wam odsyłał ponieważ zapłaciłem za nią 20 zł i nie mam zamiaru poświęcić kolejnych 16 zł prosze o pmoc lub przesłanie nowej płytki na wasz koszt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

131 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A na początku gry w momencie gdy zabijalo sie tego (Raya bodajże) no wiecie tego pakera ;) i wszyscy szacunku do ciebie nabrali to w filmiku gdy przychodzi straznik nie bylo napisow polskich oO i nie za bardzo rozumialem o co biega ... to chyba jedyny taki przypadek ale Wy tez tak mieliscie? boje sie ze to sie stanie tez w przyszlosci i cos mnie ominie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gdy wlaczam gre otwiera mi sie ona w oknie i nic nie moge zrobic (przewijac reklam itp. a do tego sie tnie) :( poprzednim razem wszystko bylo ok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.09.2006 o 20:38, jaruczek napisał:

ekhm ...


Po pierwsze:
Nie pisz posta pod postem w dodatku o treści: ??, ekhm itp

Po drugie:
Podaj konfigurację kompa

Po trzecie:
Jak masz oryginała to zadzwoń w poniedziałek do CDP ale przed tym sprawdź w swoim koncie czy nie ma rozwiązania tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam orginalną gre Kroniki Riddicka i nie umie jej zainstalowac za każdym razem gdy rozpoczyna sie instalacja wyskakuje błąd CRCCHECKFILE przeszukałem całe forum i nie znalazłem odpowiedzi na ten problem. Kożystałem takze z porad z działu pomocy technicznej ale nic mi nie pomogło. Mam procek Celeron 3,06GHz 512 RAM karte graficzną GeForce FX 5200 i ok 30Gb na dysku i pracuje na Windows XP Profesional z Service Packiem 2. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.05.2007 o 11:12, PLGibonek napisał:

Mam orginalną gre Kroniki Riddicka i nie umie jej zainstalowac za każdym razem gdy rozpoczyna
sie instalacja wyskakuje błąd CRCCHECKFILE przeszukałem całe forum i nie znalazłem odpowiedzi
na ten problem. Kożystałem takze z porad z działu pomocy technicznej ale nic mi nie pomogło.
Mam procek Celeron 3,06GHz 512 RAM karte graficzną GeForce FX 5200 i ok 30Gb na dysku i pracuje
na Windows XP Profesional z Service Packiem 2. Co mam zrobić?


Radzę skontaktowac się z obsługą techniczna.
A na przyszłość ===. Temat ogólny o kronikach riddicka ===> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=714&u=420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

o ile mnie pamięć nie myli, Riddick wymaga silniejszej karty graficznej. porównaj z wymaganiami sprzętowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wymagania techniczne spełnia. Więc niewiem czemu. A ten temat był o problemach z tą grą więc uznałem ze moge zapytać o to. Widziałem takze że to nie tylko ja miałem taki problem dlatego jeśli udało sie komuś rozwiazać ten problem to prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.05.2007 o 12:55, PLGibonek napisał:

Wymagania techniczne spełnia. Więc niewiem czemu. A ten temat był o problemach z tą grą więc
uznałem ze moge zapytać o to. Widziałem takze że to nie tylko ja miałem taki problem dlatego
jeśli udało sie komuś rozwiazać ten problem to prosze o pomoc.


Słuchaj może spróbujesz wymienić grę albo odpalisz na innym komputerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować